Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране из Верила планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Каране из Верила планина

    И аз да споделя моите преживявания в събота. Тръгнах да карам сам из Верила и още в Сапарева баня попаднах на 2 момчета на който общия сбор от годините беше по малък от моите. Та те решиха дами покажат малко маршрути. Забравих да спомена, че освен каски и наколенки на единия нямаха никаква друга екипировка. Та тръгнахме и в равната част преди верила карах плътно след тях и си мислех, че всеки един момент когато стане стръмно и трудно ще ги прескоча, да ама не. За да не ви отегчавам ще спомена само,че издържах на тяхното темпо само 30-40минути след което нямах душа тия пичове направо ми скриха шапката без да са гледали или чували за офроуд сътезания. Също така реализирах най-зрелищното падане в моята кариера а и минахме по наистина тежък маршрут.
    Та извода за мен беше, че винаги има какво да научи човек и от по моладите. Евала на момчетата за карането на мен ми остана само мускулната треска и счупените пластмаси по мотора от падането.

    П.П. Бях сложил чисто нови гуми но и те не помогнаха.
    Прикачени файлове

  • #2
    Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

    ти с кои от моторите си бил , защото като гледам и двата мотора са доста хубавки и ти маи не си в същия клас като тяхния ... и това оказва голямо влияние
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

    Коментар


    • #3
      Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

      Доколкото знам (от останалите постове на Chinela) с ейтози червения отляво :

      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

        А той Чинела само скромничи май ... поне такива впечатления остава у мойта скромна личност
        Айде сега, знаеме ги тия работи. Ти си карай за кеф, шампион нали не си тръгнал да ставаш А с километрите които трупаш резулатта няма да закъснее
        И по-внимателно с тези зрелищни падания, че ще те вкарат в бокса за дълго време Забелязала съм, че доста хора, независимо от възрастта и възможностите (защото по подразбиране акъла им не е в излишък) много лесно се подвеждат, когато някой пред тях раздава повече газ и се надценяват... Иванчо, засрами се, баш като децата си позволяваш да се подвеждаш. Не ти отива на годините
        DCRT®

        Коментар


        • #5
          Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

          Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
          Доколкото знам (от останалите постове на Chinela) с ейтози червения отляво :

          Не трябваше да ме издаваш така срама е два пъти по голям

          Коментар


          • #6
            Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

            Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
            А той Чинела само скромничи май ... поне такива впечатления остава у мойта скромна личност
            Айде сега, знаеме ги тия работи. Ти си карай за кеф, шампион нали не си тръгнал да ставаш А с километрите които трупаш резулатта няма да закъснее
            И по-внимателно с тези зрелищни падания, че ще те вкарат в бокса за дълго време Забелязала съм, че доста хора, независимо от възрастта и възможностите (защото по подразбиране акъла им не е в излишък) много лесно се подвеждат, когато някой пред тях раздава повече газ и се надценяват... Иванчо, засрами се, баш като децата си позволяваш да се подвеждаш. Не ти отива на годините
            Извинявам се ако спамя темата, но не мога де се въздържа и да не отговоря на Ива.
            Та това, че все още успявам да заблуждавам жените може само да ме радва.

            Коментар


            • #7
              Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              не мога де се въздържа
              и
              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              все още успявам да заблуждавам жените
              са 2 взаимоизключващисе понятия
              DCRT®

              Коментар


              • #8
                Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Не трябваше да ме издаваш така срама е два пъти по голям
                Да кажем че не ти е било ден
                http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                Коментар


                • #9
                  Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                  Ванка,ще покараме ли в събота,ако е хубаво времето?Ще сме по-голяма група и няма да минаваме през толкова голяма кал
                  Ако не караме в събота моторите,поне да покараме шейната

                  Коментар


                  • #10
                    Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                    Вие ли сте хайманите, които така лошо изтормозиха наш Иванчо
                    Само голяма кал за него, да задобрява
                    DCRT®

                    Коментар


                    • #11
                      Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                      А това да му е за урок на Ванката,другия път да се подготви по-добре
                      По между другото е страшен пич
                      Имам и други готини хобита както виждате на снимките
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • #12
                        Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                        Здравей Ива!Ако искаш можеш да заповядаш с Ванката да покараш с насАко си готова за много кал и много кеф....

                        Коментар


                        • #13
                          Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                          Здравей
                          Ако сглобя мотора до събота/неделя може да избръмчиме до вас, предварително ще се уговориме с Иванчо и ще го измислиме
                          От липса на хобита там по тоя район гледам не страдате Умишлено се спирам и не искам да пробвам как е на моторна шейна, че задължително ще вземе да ми хареса и ... Същото важи и за ските...
                          DCRT®

                          Коментар


                          • #14
                            Re: знаете ли кой може да ми покаже "това-онова" на мотописта

                            Първоначално публикуван от iva_kx Преглед на мнение
                            От липса на хобита там по тоя район гледам не страдате Умишлено се спирам и не искам да пробвам как е на моторна шейна, че задължително ще вземе да ми хареса и ... Същото важи и за ските...
                            Един съвет от мен - пробвай кюфтетата - там поне е безопасно
                            Hristo Draganov
                            http://htftp.domainbg.com/HD/

                            И аз искам България чиста ! ! !

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Каране из Верила планина

                              И на мен ми допада тоя спорт
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X