Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране из Верила планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Каране из Верила планина

    Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
    Остава сега и да кажеш кви са впечатленията от новия мотор.В сравнение с R-а примерно.
    Амо щом понатрупам веднага ще седна да напиша, сега не мога нали още го "разработвам" Имай търпение пък дотогава напиши ти нещо за КТМ и другите ти мотори досега

    Коментар


    • #62
      До: Каране из Верила планина

      ВАНКА о4аквам изненадата дано да е скоро 4е времето нещо много застудя

      Коментар


      • #63
        До: Каране из Верила планина

        Така тъй като нямам много време а пък и вие не обичате да четете много, много щото това не е форум за литература ще се опитам да съм съвсем кратък точно като в секса
        Та събота сабале рано рано отидох и взех Жоро ХР600 със неговия ХР400 и тръгнахме към Паничище.


        Пред Жоро...


        Тук пропускам около 2-3 часа щото си говорихме за ... абе за каквото се сетите но не и за мотори И ето ни в село Крайници да заредиме с шкембе чорба и бира.
        Шкембето не го снимах щото му сложих много чесън и не искам да мирише във форума




        Тука приличам на ......


        Ето най-после се събра групата но за съжаление нашия водач и баща Будин претърпя пътен инцидент който му попречи да ни разведе по
        интересни места и се наложи да продължим сами




        Скъсана вилка след удар в стълб но преди това един изрод с автомобил без номера си возеше детето по черни пътища и причини това на Будин.
        Всички сме благодарни на бога, че на него му няма нищо и това е благодарение на дългогодишния му опит в мотокроса и ендурото.
        Както и да е той се прибра в бокса а ние решихме да експериментираме с маршрута кой колкото знае и се получи абе.....


        Както винаги спираме да пийнем вода в село Яребковица.












        Тук сме над Горна Диканя




        Язовира над Диканите...



        И повече снимки няма щото щях да влезна във финалната тройка за най кален ендурист Времето напредна а ние обърквахме пътя поне десетина пъти
        а до Дупница си беше бая път... Пък и настроението на всички беше паднало заради нелепия инцидент с нашия водач някак си без него не е същия фън .

        Коментар


        • #64
          До: Каране из Верила планина

          Тия YAMAHI превзеха и Дупница,то друг мотор освен син не можеш да срещнеш.

          Коментар


          • #65
            До: Каране из Верила планина

            Получи се много добро каране в стил "кално рали", макар че организацията стана малко случайно и без кой знае какви планове. Аз съм повече от доволен.
            Специални благодарности към Chinela и дупнишката група!
            Инцидента с Будин помрачи малко деня, но - всичко е добре щом завършва добре! Важното е, че той се размина с травмите, а удара е бил бая сериозен.

            Коментар


            • #66
              До: Каране из Верила планина

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              .....В Дупница Ямахите са на почит.......
              Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
              ......,а за Ямахите бьркаш на почит винаги са били ХОНДИТЕ,и винаги ще бьдат. .......
              Първоначално публикуван от asen_dp Преглед на мнение
              Тия YAMAHI превзеха и Дупница,то друг мотор освен син не можеш да срещнеш.
              Аз откога ти разправям ама ти не та не ВИДЕЛИ сега

              Коментар


              • #67
                До: Каране из Верила планина

                Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
                Аз откога ти разправям ама ти не та не ВИДЕЛИ сега
                ИЗМЕННИЦИ И ПРОДАЖНИЦИ

                Коментар


                • #68
                  До: Каране из Верила планина

                  Ей CHINELA ако карате в събота (1.12.07) звънни един номер 08952562133-Иво
                  защото много ми се кара

                  Коментар


                  • #69
                    До: Каране из Верила планина

                    Първоначално публикуван от velin_84 Преглед на мнение
                    Ей CHINELA ако карате в събота (1.12.07) звънни един номер 08952562133-Иво
                    защото много ми се кара
                    Иво здравей, няма да ти се обадя докато не си направиш собствена регистрация във форума и не пишеш от твое ИМЕ а не от това на Велин. Иначе както вече съм писал си много добър на мотора но стани такъв и тук. Успех ...
                    Последно редактирано от Chinela; 29-11-07, 13:36.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Каране из Верила планина

                      Здрасти CHINELA направих си регистрация във форома
                      сега ако искаш обади се

                      Коментар


                      • #71
                        До: Каране из Верила планина

                        Първоначално публикуван от ivo_KLR Преглед на мнение
                        Здрасти CHINELA направих си регистрация във форома
                        сега ако искаш обади се
                        Браво Иво и добре дошъл втори път а за карането тоя уикенд ще пасуваме но за другата събота и неделя ако е по меко времето НЕПРЕМЕННО ще се обадя. Сега вече ми харесваш и няма да пропускам да ти се обаждам/ пиша. Както си разбрал на Будин мотора му е счупен но до 3-4 дни частите ще са тук и започваме отново а ТИ си вече един от нас :wink

                        Коментар


                        • #72
                          До: Каране из Верила планина

                          Здрасти CHINELA искам да кажа чее чест за мене да съм във форома.
                          ЗА другата седмица ако карате само ще те помоля да се обадиш
                          защото на кикита моторо малко се развали и няма с кои да карам
                          ами се кара яко

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X