Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране из Верила планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Каране из Верила планина

    браво бе чинела..евала бате..така си го обрисувал..направо фантазия..много забавно и интересно..ще те черпя някой хитър типс анд трипс следващия път като се видиме

    Коментар


    • #47
      До: Каране из Верила планина

      Мите и аз наистина ще се радвам да се видиме още повече, че става дума за черпене За да не започвам една малка война ще си позволя в тая тема да изкажа и моито разочерование, че не можахме да се видиме на състезанието в София. Наистина е жалко какво ли е станало, та нали всички сами си изкарваме парите за състезанията и понякога бизнеса не ти позволява да тръгнеш навреме, виж ако зад теб стоеше един отряд механици и спонсори но............
      Мите и аз с нетърпение очаквам пак да покараме заедно успех.

      П.п. Вчера беше събора в Яребковица имаше повече от 40 мотора но валя страхотен дъжд през цялото време и не съм снимал, даже си загубих телефона но за радост един от местните пичове го е намерил и ми го върна вечерта за което покорно благодаря.

      Коментар


      • #48
        До: Каране из Верила планина

        ..а бе човек ти си си сбъркал професията..
        -трябвало е да станеш дипломат или поне адвокат ..че що не и политик..как ги нагласяш тия приказки ....евала
        ..и каките така ако омайваш..

        -аре с нас сега на ерзберг..

        Коментар


        • #49
          До: Каране из Верила планина

          въпросчето ми е такова със шосеини гуми ще могали да карам със вас
          SEKUNDA NEVNIMANIE CIAL JIVOT MARTAV

          Коментар


          • #50
            До: Каране из Верила планина

            Първоначално публикуван от ENDURO-RIDER Преглед на мнение
            въпросчето ми е такова със шосеини гуми ще могали да карам със вас
            Виждал съм момчета от с. Крайници да излизат до с.Яребковица с шосейни гуми, но за по дълги преходи с нас май ще е проблем особено ако има кал а и има доста стръмни и каменисти участъци /тук е момента да спомена, че на един такъв участък Ива се качи от първият път а аз атакувах 4 пъти докато се изкача/

            Коментар


            • #51
              До: Каране из Верила и Рила планина

              Утре 16-07 по обяд пак ще щурмувам 7те рилски езера ако има желаещи да заповядат на Паничище. Мисля да тръгна към 1 часа. GSM 0888 255669 Иван. И да си носите фотоапарати

              Коментар


              • #52
                До: Каране из Верила планина

                Леле пратили сте ми темата в трета глуха, много карате бе момчета/момичета, я малко рефреш сега
                Събота 15-09 първи учебен ден гадно, работен ден още по гадно . А аз свободен СУПЕР и реших да се повозя САМ,
                скучно ама сърце не трае та затова тръгнах да се поразходя из Верила и да потърся пътища и пътеки през които не сме минавали. Речено сторено

                Ето трака който започва някъде от средата щото забравих да си включа GPSa .


                Всичко започна от един бивш ама много бивш път.


                След което реших, че да спирам и да снимам джендеми сам не си е работа докато не се уморих и спрях да си почина под една дива ябълка


                Единственото което ми направи впечатление беше, че Верила е доста посещавана от джиповете,
                имаше следи от джипки навсякъде из тревата етака без път и посока яко се тренира там май
                А сега малко снимки от село Яребковица там спрях да си налея вода много е сладка щото не е третирана с нищо











                Имаше и бекон който се разхождаше със своето поколение свободно, тоест екологично чист


                Това е най-новата част от Селото тука са баровците
                Друго интересно нямаше, то пък и как да има сам човек е само за 00 . Но мисля, че навъртях около 70км.
                Той трака знае ама аз незнам

                Коментар


                • #53
                  До: Каране из Верила планина

                  Искам да ви пусна и трака през погледа на "google earth" поне за мен е много интересно.




                  А ето и денивелацията между двете планини вярно, че липсват около 15км. но както споменах бях забравил да включа GPSa.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Каране из Рила, Верила и къде ли не...

                    Време е да ви разкажа как се разработва чисто нов CRF450Х. Ами как ??? с каране и то яко.
                    Първо условие: представяш си, че не е твой.
                    Второ условие: караш го като краден.
                    И трето господ да ти е на помощ за да попаднеш на читава компания.

                    И така събота сабале рано взех Будин и Асен от Дупница /познавате ги от тази тема а и от други/ и заминахме да сглобим CRFa
                    да ама в Дупница ни чакаха още 6 нетърпеливи ендураджии и само ни "пречеха" по тел. с айде бе тръгвайте.
                    Та ние с шест ръце и в гъста мъгла събрахме мотора ама "почти" и тръгнахме на срещата в село Крайници.
                    А аз трябва да карам лекичко нали....


                    Тук на центъра на селото нямаше мъгла и Будин седна да разгледа мотора и да види как сме го събрали.
                    И абе колега те гумите ти се разлепили от джантите бе. Ами да те не са били напомпани а и аз да се ....
                    Та добре, че в селото имам приятел и ни даде помпа


                    Това е открития рудник на мини Бобов дол, до там ми взеха душата
                    и не ми дадоха да снимам Нали трябваше да наваксаме и да нстигнеме основната
                    група която беше загубила търпение и бяха тръгнали


                    Изглед към село Мламолово


                    Кратка почивка в селото и аз видях, че на километража ми показва 30мили и си казах край разработих го
                    И махнах всичко от ауспуха. Разликата беше от тука до небето.




                    Язовир Дяково


                    Полегнала е Тодора /Будин/


                    До каменната кариера на село Делян








                    Над село Дрен




                    Ето тук беше началото на края
                    Свърши бензина на първата жертва црф450р и се започна едно преливане от мотор на мотор имаше и други...
                    а дъжда и вятъра се усилваха плюс, че времето беше напреднало много.
                    И тука искам да предупредя съфорумниците ако някой случаино или нарочно кара с "Гаргата"
                    Така се е регистрирал във форума да не го слуша за маршрути щото неговите са готини ама винаги водят
                    до едно и също място КРЪЧМА
                    И така взехме "единодушно" решение да се върнем към Дрен и да чакаме да ни докарат бензин от Дупница




                    Да бензина му беше свършил но само за мотора а за него имаше домашна "минерална вода" но на тоя студ и дъжд по глътка ни дойде добре.


                    От тука вече снимките не са с добро качество може би от дъжда, може би от минералната вода...
                    Това е дренското ханче и се ПОЧНА








                    Внимавайте за този от дясно Гаргата, може да ви заболи корема от смях


                    Другите клиенти се отказаха да поръчват щото заведението не можеше да смогне само за нас.




                    Най-накрая да снимат и мен


                    Дойде и дългоочаквания бензин






                    Тръгваме си ама по асвалт и то в дъжд. Добре, че си купих Х модела с ФАР
                    Но алтернативата да стигна до Паничище по тъмно в дъжда никак не ми се струваше приемлива та това са около 40км.
                    Е няма как ще ползвам жокера обади се на братовчед
                    И ето той пристига с пикапа на ОМВ Дупница да си ме прибере мокър и премръзнал.








                    Ето го и него пуши и кво ли си мисли, събота вечер хората пият и пеят
                    а тия лудите глей ги сега къде ме разкарват по нощите
                    БЛАГОДАРЯ МУ.


                    Следващият ми мотор ще е с чистачки и парно





                    СЛЕДВА ДЕН ВТОРИ.... ако не ви е омръзнало разбира се

                    Коментар


                    • #55
                      До: Каране из Верила планина

                      ДЕН ВТОРИ
                      Станах рано рано в неделя за да сменя първото масло на мотора след 111км и три моточаса и филтъра разбира се
                      И очаквах включване от Дупница ама май четата бяха поуморени от ....домашната минерална вода
                      И така аз сам реших да опитам аджеба тоя Х как ще се държи на пътеки и по хард трасета, време му беше.
                      Казано сторено и тръгнах.










                      Целта ми беше ей там долу





                      Все още съм далече но.....


                      Урааа долу съм и пресякох река Джерман а от там пътища много






                      Венци малкия казва, че трябвало да се снимат и цветята
                      Явно е с нежна душа човека та аз заради него


                      И точно в този момент получих повиквателна за сбор пак в същото село,
                      не за друго просто шкембето там е най вкусно.






                      Еххх Воиводооо Нас..събрахме се


                      И тръгнахме ама не задълго


                      Авария или по точно ...




                      Има го в играта

                      След като изчакахме части по точно само ръчка за спирачката
                      тръгнахме към Яребковица и оттам село Баня



                      Зад нас е Ярлово и Витоша


                      Изглед към село Клисура и Рила нашата цел.




                      Тази четириколка също беше чисто нова само на 2 дни.


                      Гаргата каза, че ще спускаме направо без път и пътека
                      и познайте кой го последва


                      И пак кръчма в Клисура
                      Оттам после беше само гас защото ставаше пак късно а и София ме зовеше пък повечето знаят какво е неделя вечер.


                      Е това беше, ще ме извините но от липса на време коментарите бяха малко но пък кой ли ми ги чете



                      Последно редактирано от Chinela; 15-10-07, 12:22.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Каране из Верила планина

                        ехх цъФФтя

                        Коментар


                        • #57
                          До: Каране из Верила планина

                          Остава сега и да кажеш кви са впечатленията от новия мотор.В сравнение с R-а примерно.
                          0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                          Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                          Суперскан България www.decbg.com
                          Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                          Коментар


                          • #58
                            До: Каране из Верила планина

                            ванка аз ги чета; а ти кога 6те доидеш в томпсан да покараме наи после заедно

                            Коментар


                            • #59
                              До: Каране из Верила планина

                              ние в неделя кам обяд мислиме да излизаме ;;;зависи от времето

                              Коментар


                              • #60
                                До: Каране из Верила планина

                                Първоначално публикуван от kmet111 Преглед на мнение
                                ванка аз ги чета; а ти кога 6те доидеш в томпсан да покараме наи после заедно
                                Кмете не се сърди ама все крадеме от времето си за да покараме, а за да дойда при вас което много искам ми трябва цял свободен уикенд. А както съм ти казвал аз на Паничище съчетавам работа със каране, но да не ти обещавам скоро ще ви изненадам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X