Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Каране из Верила планина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Каране из Верила планина

    Chinela , що ли ми звучи позната тая история.И аз така скоро като си карах за кеф , засякох едни пичове , и си викам , айде с тях за по-интересно.
    Голяма грешка , издържах геройски около 20-30 мин. , и се върнах към любимото ми занимание-разучаване на нови пътчета и пътечки .
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #17
      Re: Каране из Верила планина

      Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
      Chinela , що ли ми звучи позната тая история.И аз така скоро като си карах за кеф , засякох едни пичове , и си викам , айде с тях за по-интересно.
      Голяма грешка , издържах геройски около 20-30 мин. , и се върнах към любимото ми занимание-разучаване на нови пътчета и пътечки .
      Умно колега, умно а аз барабар Петко с "мъжете".
      Последно редактирано от Chinela; 23-03-07, 11:32.

      Коментар


      • #18
        Re: Каране из Верила планина

        мотора ти е силен и те изморява много бързо. ..
        такива силни мотори си имат специфични челъми за каране а и най вече си искат и много добре да си физически подготвен..чудя се на ъкъла на хора които искат да се научт да карат с хонди 450 срф или други подобни..такива за да караш трябва вече много добре да си научен..то и аз така бях на времето де все исках по голям и силен мотор..но и нямаше кой да ми обясни като хората какво да правя
        ..това е като да искаш да се научиш да караш самолет но да те качат направо на някой свръхзвуков реактивен изтребител с вертикално излитане ..вместо на някой витлов учебен

        Коментар


        • #19
          Re: Каране из Верила планина

          Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
          ..това е като да искаш да се научиш да караш самолет но да те качат направо на някой свръхзвуков реактивен изтребител с вертикално излитане ..вместо на някой витлов учебен
          а бе не е баш така много ти е силно сравнението трябва да си го имаш отвътре верно че и опита много помага ама никой не се родил научен аз съм краднал нощно време на баща ми ИФА-та докато мои връстници ладите и жигулките но това не означава че е по тегава за каране в един момент и свикваш и изобщо не те бърка че си започнал отзад напред аз съм на принципа колкото е по големо толкова е по лесно а голфове всички можем да караме-преносно
          Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

          Коментар


          • #20
            Re: Каране из Верила планина

            Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
            мотора ти е силен и те изморява много бързо. ..
            такива силни мотори си имат специфични челъми за каране а и най вече си искат и много добре да си физически подготвен..чудя се на ъкъла на хора които искат да се научт да карат с хонди 450 срф или други подобни..такива за да караш трябва вече много добре да си научен..то и аз така бях на времето де все исках по голям и силен мотор..но и нямаше кой да ми обясни като хората какво да правя
            ..това е като да искаш да се научиш да караш самолет но да те качат направо на някой свръхзвуков реактивен изтребител с вертикално излитане ..вместо на някой витлов учебен
            Митков абсолютно си прав но къде беше миналото лято??? Аз си мислех, че като слизам от XR600R на CRF450R то вторият ще е по слаб и по лесен за каране а и за този или други форуми идея даже си нямах . Затова сега от както се регистрирах сигурно съм в челната десетка на читателите. Както вече ти споменах по телефона сега си поръчах WR250 или CRF250X но чисто нов и мисля, че след около месец, месец и половина ще се разделям с моя звяр. А за физическата подготовка не ми напомняй кръгла нула съм. Това последното да си остане м-ду нас, че може някоя мадама да се зачете във форума

            П.П. А и Ива още не беше сътворила своя шедьовър "Какво ендуро да избера"
            Последно редактирано от Chinela; 26-03-07, 09:49.

            Коментар


            • #21
              Re: Каране из Верила планина

              Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
              Както вече ти споменах по телефона сега си поръчах WR250 или CRF250X но чисто нов и мисля, че след около месец, месец и половина ще се разделям с моя звяр.
              Колега, "звяра" продаваш ли го?
              Lesidren.com

              Коментар


              • #22
                Re: Каране из Верила планина

                а бе не е баш така много ти е силно сравнението трябва да си го имаш отвътре верно че и опита много помага ама никой не се родил научен аз съм краднал нощно време на баща ми ИФА-та докато мои връстници ладите и жигулките но това не означава че е по тегава за каране в един момент и свикваш и изобщо не те бърка че си започнал отзад напред аз съм на принципа колкото е по големо толкова е по лесно а голфове всички можем да караме-преносно
                "не е баш така "..но на практика така се получава при мотоциклетите специално..а и говорим не просто за каране и возене..а за майсторско каране..при мотоциклетите участват в карането много повече неща..на практика цялото тяло и трябва да се усвоят много неща..които да станат до степен на условен рефлекс

                Коментар


                • #23
                  Re: Каране из Верила планина

                  Първоначално публикуван от rfi Преглед на мнение
                  Колега, "звяра" продаваш ли го?
                  Още не, поне докато не си взема друг. Аз така правя винаги докато не купя мотор не продавам стария защото ще похарча парите и после "Johnnie Walker"

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Каране из Верила планина

                    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                    ..а и говорим не просто за каране и возене..а за майсторско каране..
                    прав си няма да споря, разликата в карачите и майсторите е съществена едните както карат така и падат а другите го правят майсторски и пребиването им е по качественно важното е да си знаеш способностите точно без да им добавяш ДДС че.....................
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Каране из Верила планина

                      ..прочети книгата на юрий трофимец -това е треньора на руският отбор по мотокросс-само че преди време когато са били всяка година световни шампиони.
                      .какви страхотии ги е карал да правят.. ..та той казва на едно място -че ако състезателя много пада най вероятно много се надценява и кара рисково ..докато пък ако въобще не пада значи се подценява и кара прекалено предпазливо..
                      то второто май е за предпочитане де..но пък те са гонели много високи цели..
                      едно от нещата дето ги е карал е да карат мотор облечени с ОЛОВНИ жилетки от по 20 и кусур кила може би..както и да карат по крос трасе с 1 ръка другата зад гърба хваната..та включително и скоци и всичко ..но по това време наистина почти е нямало кой да ги бие ..въпреки че и другите са напъвали яко

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Каране из Верила планина

                        Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                        ..прочети книгата на юрий трофимец -това е треньора на руският отбор по мотокросс
                        Митак, ако я имаш тая книга дай да я сканираме?!?!

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Каране из Верила планина

                          из нета я има ..но само откъси

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Каране из Верила планина

                            Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                            ..прочети книгата на юрий трофимец -това е треньора на руският отбор по мотокросс-само че преди време когато са били всяка година световни шампиони.
                            Каде мога си я намеря тази книга
                            http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Каране из Верила планина

                              Виж тук http://www.mxplus.ru/cd/2/
                              На руски е но наистина има интересни неща!
                              Lesidren.com

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Каране из Верила планина

                                Виж тук http://www.mxplus.ru/cd/2/
                                На руски е но наистина има интересни неща!
                                ..колега..що пускаш такива линкове..съвсем ще ги научиш на мързел
                                нека се поразрови който се интересува и си я намери сам..достатъчно е че сме му дали идеята

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X