Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАТО , защо спря разширяването?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: НАТО , защо спря разширяването?

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Хайде вземете, та се спрете с тази ТЪПА пропаганда от рускоезични сайтове!...
    ПП Атака е нещо повече от рускоезичен сайт.

    Коментар


    • #47
      От: НАТО , защо спря разширяването?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      ПП Атака е нещо повече от рускоезичен сайт.
      Апропо сайта otbrana.com на Атака ли е или не? Да знам поне да не го заглеждам друг път.
      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

      Коментар


      • #48
        От: НАТО , защо спря разширяването?

        Да оспамя темата и да мина в офтопик - мисля, че бъркате травестити (transvestites) с транссексуални (transgender).
        Едното не е равнозначно на другото.
        Comin' in on a wing and a prayer, Comin' in on a wing and a prayer
        Though there's one motor gone, We can still carry on, Comin' in on a wing and a prayer

        Коментар


        • #49
          От: НАТО , защо спря разширяването?

          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
          Апропо сайта otbrana.com на Атака ли е или не? Да знам поне да не го заглеждам друг път.
          Вероятно - не, ама възможностите им за достоверно инфо са по-малки от на оффнюз, май.

          Коментар


          • #50
            От: НАТО , защо спря разширяването?

            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
            А бе, човек, ние армията си затрихме, ти си ми проточил ред сълзи, ред сополи, че щял да те командва някой травестит! Да ти имам проблемите!!!
            Абе и ти си прав, а и Ясен. Карай да върви, с времето на всичко се свиква....
            Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

            Коментар


            • #51
              От: НАТО , защо спря разширяването?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              ПП Атака е нещо повече от рускоезичен сайт.
              Не съм гледал сайт на Атака, а погледнах откъде са снимките (рускоезичен сайт, на който обаче имаше и линк към оригиналната информация от английско издание).

              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
              Абе и ти си прав, а и Ясен. Карай да върви, с времето на всичко се свиква....
              Викаш, друго си е да те похарчи началник от мъжки пол тип алкохолизиран мужик - възпитаник на съветската военна школа?
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #52
                От: НАТО , защо спря разширяването?

                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Викаш, друго си е да те похарчи началник от мъжки пол тип алкохолизиран мужик - възпитаник на съветската военна школа?
                Такива си имаме от преди. А както сам казваш при унищожената ни армия, новите дали ще имат възможност да се докажат и да видим при тях как е? Но както споменах на такова същество няма да се оставя да ме командва- нека ме наказват за неизпълнение на заповед или там каквото решат.

                То ще стане май като с джипките. На теб ли да обяснявам какво е стар Патрул или TLC? Ама и новите били хубави, имали електронни системи, не знам си какво, комп. управление, 1001 датчика и и и... Може, ама аз си сакам дърт Патрул, LC 70/60, Defender.
                Последно редактирано от Dagobar; 22-12-14, 15:24.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • #53
                  От: НАТО , защо спря разширяването?

                  Да се включа и аз с малко спам!Не за друго, а защото съм работил с такива и то от няколко страни. Не само те, но и с гей ориентацията имат много силно лоби. Мога да потвърдя, че качествата им като военни или изобщо кадри от силовите структури не отстъпват по нищо на "мачовците". Никой не ги толерира заради това, а и ако се опиташ да ги толерираш като дами ще си изпросиш оплакване!
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • #54
                    От: НАТО , защо спря разширяването?

                    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                    Апропо сайта otbrana.com на Атака ли е или не? Да знам поне да не го заглеждам друг път.
                    Абе, "топло"
                    http://www.otbrana.com/%D0%BA%D0%BE%...BA%D1%82%D0%B8
                    Спирдон Спирдонов: spirdon_spirdonov@abv.bg, теl. 0885 816 647
                    Красен Бучков: krassen.b@abv.bg

                    Три имена Спирдон Стоянов Спирдонов
                    Дата на раждане 02.08.1957 г.
                    Място на раждане с. Дибич, обл. Шумен
                    Вербувал го служител о. р. Стойчо Стефанов на 20.07.1976 г., регистриран на 28.07.1976 г.
                    Ръководил го служител о. р. Стойчо Стефанов; о. р. Петко Петков
                    Структури, в които е осъществявано сътрудничеството ДС, управление III-II-II
                    Качеството, в което е осъществявано сътрудничеството-секретен сътрудник агент
                    Псевдоними Северняк
                    За другия нямам време да ровя. Ето малко за Спиридон:
                    ПОЛИТИЧЕСКА ЧИСТКА В МО
                    За шеф на вестника се спряга името на един бивш, макар и за кратко, главен редактор – Спирдон Спирдонов, военен пенсионер – полковник, известен в журналистическите среди като Спири, а в агентурните кръгове като „Северняк”. Принадлежността му към службите отдавна беше оповестена официално. Може би това обяснява идеята на "Северняк" от главата на в-к "Българска армия" да изчезне името НАТО.
                    Дали това кореспондира политически с позицията на управляващите с тази на Атака, или на нови политсдружения като тези между Бареков и лидерът на ВМРО Красимир Каракачанов?
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • #55
                      От: НАТО , защо спря разширяването?

                      Първоначално публикуван от green Преглед на мнение
                      Да се включа и аз с малко спам!Не за друго, а защото съм работил с такива и то от няколко страни. Не само те, но и с гей ориентацията имат много силно лоби. Мога да потвърдя, че качествата им като военни или изобщо кадри от силовите структури не отстъпват по нищо на "мачовците". Никой не ги толерира заради това, а и ако се опиташ да ги толерираш като дами ще си изпросиш оплакване!
                      Да разбирам ли, че те са били официално на позициите си като "с гей ориентацията" или вие по странични пътища сте го разбирали това по между другото, т.е. неофициално?
                      Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                      Коментар


                      • #56
                        От: НАТО , защо спря разширяването?

                        Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                        ... Но както споменах на такова същество няма да се оставя да ме командва- нека ме наказват за неизпълнение на заповед или там каквото решат.
                        Просто си просиш въпроса защо отиде при "толерастите", а не заби към Ориента?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #57
                          От: НАТО , защо спря разширяването?

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Просто си просиш въпроса защо отиде при "толерастите", а не заби към Ориента?
                          На тоя въпрос обичам да отговарям с контра въпрос: а вие защо не дойдете при "толерастите", а стойте в Ориента? Аз поне съм се топнал в техните води и мирно и смирено се интегрирам и толерастирам с тях.
                          Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                          Коментар


                          • #58
                            От: НАТО , защо спря разширяването?

                            Абе, вие в ред ли сте, или в момента се установява ?

                            Във форума е забранена дискриминацията - това включва и дискриминацията по ред критерии, включително и по критерии сексуална ориентация. Проблем ви е да ви командват обратни ? Супер ! Отворете си тема и се оплачете. Не в този форум.
                            Последно редактирано от Goblin; 23-12-14, 02:59.
                            Издъних се на Тюринг теста

                            Коментар


                            • #59
                              От: НАТО , защо спря разширяването?

                              Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                              На тоя въпрос обичам да отговарям с контра въпрос: а вие защо не дойдете при "толерастите", а стойте в Ориента? Аз поне съм се топнал в техните води и мирно и смирено се интегрирам и толерастирам с тях.
                              И получаваш отговор: Защото така ни харесва. Като си се топнал в техните води, а пък ние като държава сме избрали да се присламчим към тях, ще си носим последствията.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X