Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НАТО , защо спря разширяването?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: НАТО , защо спря разширяването?

    Боже опази, даже и снимки намерих








    Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

    Коментар


    • #32
      От: НАТО , защо спря разширяването?

      Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
      Той хубаво ще и отговори (или няма), ама на нас простосмъртните кой ще ни отговори защо и как в НАТО на официално ниво има/командват травестити та даже и форум под тая егида си правят? Само как звучи: Офицери-травестити дадоха заповед за.... Генерал-травестит командва тaнкова дивизия. Егати пародията.
      Ама тебе реално ли те бригат тия работи?

      Щото мене не.

      Или не повече от факта че ЖП синдикатите в ЕС си имат примерно турнир по тежка атлетика. Като пътувам във влака може да ме провери кондуктор-борец. Или машинистът пък да е щангист. В нашите влакове май е даже по-добре от традиционните кандидат-майстори на спИрта.

      Коментар


      • #33
        От: НАТО , защо спря разширяването?

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Ама тебе реално ли те бригат тия работи?

        Щото мене не.

        Или не повече от факта че ЖП синдикатите в ЕС си имат примерно турнир по тежка атлетика. Като пътувам във влака може да ме провери кондуктор-борец. Или машинистът пък да е щангист. В нашите влакове май е даже по-добре от традиционните кандидат-майстори на спИрта.
        Директно не, Ясене. Ама на последък за много неща почнахме и трябва да си затваряме очите вече. Къде трябва да си сложим границата и слепотата? Или пaк да мине по параграф "толерастия"?
        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

        Коментар


        • #34
          От: НАТО , защо спря разширяването?

          Трябва ли? Не знам.

          Ама още по-не знам защо трябва да ме интересува какво правят някакви шапкари в свободното си време. Еле па ако не е забранено от закона.

          Ти пак не каза защо те засяга тебе това нещо.

          Коментар


          • #35
            От: НАТО , защо спря разширяването?

            Май има връзка с темата:
            Идет лекция в ВУЗЕ. Профессор рассказывает о спартанцах. Ну и касается того, что, мол, войска годами пребывали в походах и это сплачивало воинов настолько, что они, как правило, влюблялись друг в друга. И это поощрялось, ибо спартанец, потерявший друга и любовника в одном лице, был беспощаден к врагу и мстил за убитого. И тут один очкастенький щуплый студент хихикает:
            - Значит спартанцы были педиками?
            Профессор тяжело вздохнул, снял очки, посмотрел на выскочку и говорит:
            -Педики, говорите? Да не дай вам бог, милый юноша, повстречаться хоть с одним таким педиком лицом к лицу. Нет мой юный друг, это были не, как вы изволили выразиться, педики! Это были настоящие БОЕВЫЕ ПИДАРАСЫ!!
            п.п. обещавам да отделя глупостите в нова тема.

            Коментар


            • #36
              От: НАТО , защо спря разширяването?

              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
              Ти пак не каза защо те засяга тебе това нещо.
              Добре де, утре ако не дай Боже стане една мобилизация заради нещо си- например нападнат ни лошите руснаци. И един такъв с поличка и жартиери се изправи пред мен и ми изкомандва: "За ЕС, за демокрацията- vorwaerts!", аз какво трябва да направя? Да се смея, да плача, да атакувам, да му тегля един (извинете)....?
              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

              Коментар


              • #37
                От: НАТО , защо спря разширяването?

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ама още по-не знам защо трябва да ме интересува какво правят някакви шапкари в свободното си време. Еле па ако не е забранено от закона.
                Това ако да е на частни начала, ок, напълно си прав. Ама очевидно си е съвсем официално мероприятие по линия на НАТО, както виждаш са с униформи, знамената на членките и т.н. А в частния си живот какво правят наистина ми е все тая, ако ще и кълбета на пред и на зад да правят.
                Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                Коментар


                • #38
                  От: НАТО , защо спря разширяването?

                  Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                  Добре де, утре ако не дай Боже стане една мобилизация заради нещо си- например нападнат ни лошите руснаци. И един такъв с поличка и жартиери се изправи пред мен и ми изкомандва: "За ЕС, за демокрацията- vorwaerts!", аз какво трябва да направя? Да се смея, да плача, да атакувам, да му тегля един (извинете)....?
                  Ако се яви по служба в нещо различно от униформата по устав - признавам си, и аз ще съм озадачен. От друга страна, уставът на БА примерно не предполага да се съобразяваш как е облечен прекият ти командир, стига да си способен да го идентифицираш.

                  Не че съм служил, ама само аз ли съм слушал разкази в които ротния се е явил в, мммм, неопрятен вид пред подчинените си и е издал напълно легитимна заповед?

                  Коментар


                  • #39
                    От: НАТО , защо спря разширяването?

                    Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                    Това ако да е на частни начала, ок, напълно си прав. Ама очевидно си е съвсем официално мероприятие по линия на НАТО, ...
                    Тук е малко сива зона. Примерно като банкет на фирма или ведомство по някакъв повод. Хем официално, хем... ами да речем че съм виждал и по-големи циркове от това един достолепен мъж да се облече в женски дрехи.

                    Коментар


                    • #40
                      От: НАТО , защо спря разширяването?

                      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                      Тук е малко сива зона. Примерно като банкет на фирма или ведомство по някакъв повод. Хем официално, хем... ами да речем че съм виждал и по-големи циркове от това един достолепен мъж да се облече в женски дрехи.
                      Бегаш по тъча Никаква сива зона не е, чисто педерастка си е.
                      О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                      Коментар


                      • #41
                        От: НАТО , защо спря разширяването?

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Ако се яви по служба в нещо различно от униформата по устав - признавам си, и аз ще съм озадачен. От друга страна, уставът на БА примерно не предполага да се съобразяваш как е облечен прекият ти командир, стига да си способен да го идентифицираш.
                        Ми виж ги на снимките, те са си със стандартни униформи. Аз питам не толкова за уставната и законовата страна на въпроса. Чудя се до колко ще го вземат на сериозно, то там в армейската йерархия освен устав има и единоначалство, уважение, пример, авторитет и др. такива неписани и психологически фактори. Аз лично ако едно такова същество ми даде заповед няма да си мръдна задника и педя, та ако ще после да ме съдят военните съдове на всички земни кълбета във вселената.


                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Не че съм служил, ама само аз ли съм слушал разкази в които ротния се е явил в, мммм, неопрятен вид пред подчинените си и е издал напълно легитимна заповед?
                        Знам ли. При нас е идвал ротния пиян по цивилки. И никoй не се замисляше дали да изпълнява заповедтта- всички го правехме. И не защото сме се замисляли дали е законно или не и дали е по устав. Ами защото помнеше като камила и никoй не искаше после да го гонят по устав, като изтрезнее, а и защото беше пич и всеки би му застанал зад гърба, както и той е вадил цялата рота от говната, когато е ставало издънка. Това между другото е хубав пример за неуставни взаимоотношения и авторитет, за които пиша по горе.
                        Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                        Коментар


                        • #42
                          От: НАТО , защо спря разширяването?

                          Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                          ...
                          Знам ли. При нас е идвал ротния пиян по цивилки. И никoй не се замисляше дали да изпълнява заповедтта- всички го правехме. И не защото сме се замисляли дали е законно или не и дали е по устав. Ами защото помнеше като камила и никoй не искаше после да го гонят по устав, като изтрезнее, а и защото беше пич и всеки би му застанал зад гърба, както и той е вадил цялата рота от говната, когато е ставало издънка. Това между другото е хубав пример за неуставни взаимоотношения и авторитет, за които пиша по горе.
                          И що си мислиш че като сме в НАТО няма такива работи? Само щото някой играел в самодейния театър? Друг сигурно и лозето си копае.

                          Войската си е навсякъде по света войска и има способни и не толкова способни командири.

                          Коментар


                          • #43
                            От: НАТО , защо спря разширяването?

                            Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                            Той хубаво ще и отговори (или няма), ама на нас простосмъртните кой ще ни отговори защо и как в НАТО на официално ниво има/командват травестити та даже и форум под тая егида си правят? Само как звучи: Офицери-травестити дадоха заповед за.... Генерал-травестит командва тaнкова дивизия. Егати пародията.
                            Хайде вземете, та се спрете с тази ТЪПА пропаганда от рускоезични сайтове! Това, дето си го написал, е лъжа и въпросът е толкова ли не можеш да прочетеш оригиналната информация или съзнателно папагалстваш на руското избиване на комплекси?!?

                            Според оригиналната информация, снимките са от някаква среща на травестити от 18 страни, в които на такива е позволено да служат в армията, като далеч не всички са от страни-членки на НАТО (от НАТО се споменават Англия и Канада). Т.е. твърдението, че мероприятието е било официално и под егидата на НАТО е откровена дезинформация. Един от въпросите, който се е повдигнал покрай въпросната среща, бил за сваляне на съществуващата в САЩ забрана такива хора да служат във въоръжените сили. Да повторим - забрана изобщо да служат. Какво ли остава да заемат висши командни длъжности ...

                            An estimated 15,500 transgender individuals currently serve in the US military, but they are banned by Pentagon rules from serving, and if their identity is discovered, the military is required to discharge them.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • #44
                              От: НАТО , защо спря разширяването?

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Хайде вземете, та се спрете с тази ТЪПА пропаганда от рускоезични сайтове! Това, дето си го написал, е лъжа и въпросът е толкова ли не можеш да прочетеш оригиналната информация или съзнателно папагалстваш на руското избиване на комплекси?!?

                              Според оригиналната информация, снимките са от някаква среща на травестити от 18 страни, в които на такива е позволено да служат в армията, като далеч не всички са от страни-членки на НАТО (от НАТО се споменават Англия и Канада). Т.е. твърдението, че мероприятието е било официално и под егидата на НАТО е откровена дезинформация. Един от въпросите, който се е повдигнал покрай въпросната среща, бил за сваляне на съществуващата в САЩ забрана такива хора да служат във въоръжените сили. Да повторим - забрана изобщо да служат. Какво ли остава да заемат висши командни длъжности ...
                              Чавдаре, откъде да знам дали е официална информация или не. Тръгнах от статията на сайта otbrana.com, които сaм по себеси не е нито руски, нито американски и се повдига въпрос от бг депутат по повод повода. Може би единственото за което си прав, е че сигурно трябва като видя нещо до 5 коляно да му изследвам произхода. Признавам, не винаги ми се отдава, имам време или възможност. На мене това ми стига:
                              травестити от 18 страни, в които на такива е позволено да служат в армията, като далеч не всички са от страни-членки на НАТО (от НАТО се споменават Англия и Канада)
                              Другото е въпрос на време и лична интерпретация. Ако искаш да чукнем един бас какво ще стане в дългосрочен план?
                              Кой'т не скача е червен, кой'т не скача е червен!

                              Коментар


                              • #45
                                От: НАТО , защо спря разширяването?

                                Първоначално публикуван от Dagobar Преглед на мнение
                                Чавдаре, откъде да знам дали е официална информация или не. Тръгнах от статията на сайта otbrana.com, които сaм по себеси не е нито руски, нито американски и се повдига въпрос от бг депутат по повод повода. Може би единственото за което си прав, е че сигурно трябва като видя нещо до 5 коляно да му изследвам произхода. Признавам, не винаги ми се отдава, имам време или възможност. ...
                                Като не проверяваш (доколкото е възможно) информацията, въз основа на която си съставяш мнение, ти ставаш идеален обект за пропаганда и всеки може да те води за носа ...

                                А какво щяло било да стане в дългосрочен план ли? А бе, човек, ние армията си затрихме, ти си ми проточил ред сълзи, ред сополи, че щял да те командва някой травестит! Да ти имам проблемите!!!
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X