Обява

Свий
Няма добавени обяви.

София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

    Първоначално публикуван от К.Наков Преглед на мнение
    Траеме си, траеме ... и чакаме с нетърпение и твоето включване.
    А пък Бойко се справя превъзходно с разказа и особено с висококачествения снимков материал.
    Очаквам с нетърпение всяка нова порция от невероятното ви приключение.
    То снимковия матерял добре ама и толкова зарибяващо пише, че първата ми работа с кафето е да проверя дали има нещо ново и ако има го прочитам с огромен интерес! Аз не мога да си позволя такова пътуване, но четейки този пътепис съм сякаш там с тях. Много добре написано!!! Поздрави!
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • #17
      От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

      Радвам се, че се харесва, защото се оказа, че писането на един такъв пътепис отнема доста време и си е доста труд. Аз също чакам Мони с филма, но ще стане малко по-бавно за да е по-хубаво. И мен ме държи в невидение какво става, но най-вероятно ще е интересно.

      Коментар


      • #18
        От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

        Бойко, ние сме търпеливи, а и така, както го направи, на части, е много готино, щото вместо да го четем на един дъх, си го отваряме и четем отново и отново... Не знам как е с писането, но за нас, читатели и фенове, е по-лесно за възприемане.
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар


        • #19
          От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

          Първоначално публикуван от boiko73 Преглед на мнение
          Радвам се, че се харесва, защото се оказа, че писането на един такъв пътепис отнема доста време и си е доста труд. Аз също чакам Мони с филма, но ще стане малко по-бавно за да е по-хубаво. И мен ме държи в невидение какво става, но най-вероятно ще е интересно.
          Бойко, въобще не се съмнявам, че този пътепис отнема огромно време и усилия. Затова най-искрено ти благодаря за това, че ни правиш съпричастни с това пътуване и ни караш да мечтаем, така някакси по-реално. А формата на писане на части, просто е уникално удобна за четене и следене.
          Иначе аз съм си купил вече пуканки и съм сложил някакви бири в хладилника в очакване на Мони да завърши работата си по филма
          HONDA CBF1000

          Коментар


          • #20
            От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

            Чудесен пътепис и прекрасни снимки!Благодаря за споделеното.
            0осем9осем7шест0осем7едно
            Миро

            Коментар


            • #21
              От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

              Страхотно пишеш, много е увлекателно, направо се пренасям в Африка. Снимките са супер, много ми харесва пясъкът.

              Коментар


              • #22
                От: София - Кейп Таун 2010 - III част - Судан

                Тези крави нещо много дребни ми се струват.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X