Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Facebook

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Facebook

    Нито го ползвам, нито го харесвам. Не ми върши никаква работа, само губи време.
    Много ще се радвам, ако се намери начин да му се махне гадната рекламка отгоре. Нека си остане в личните профили, на който му върши работа.

    Ако ще остава обаче, защо да подценяваме портали като x-тубе, порнхъб и други такива много полезни и популярни
    Show must go on!
    LZ1VES

    Коментар


    • #32
      От: Facebook

      Няма как, наложиха се в цял свят с тая Социална Мрежа .

      Татуировките и Фейсбук, са двете най големи придобивки за полицаите от цял сват.
      Несъмнена идентификация и пълни самопризнания преди разпита.
      Неограничени възможностти за корелативен анализ.
      И всичко това наложено от модата, а не от полицията. И това ако не е подарък....

      Едно време учеха доносниците на полицията:
      - Запознаваш се с някого, казваш му, че ти се струва отнякъде познат и той започва да си пее автобиографията.
      От къде е, къде е учил, къде е служил, какво е работил, кои са му приятели - абе всичко.
      Така и можеше да ги разпознаеш доносниците, винаги ти излизаха с този пиниз .

      Сега вече няма нужда да си мърдат задника от бюрото. За всичко си има Фейсбук.

      Разбира се факта, че не харесваме Фейсбук не означава, че можем да НЕ се съобразим с него.

      Ние и глупаците не харесваме, но щем не щем се съобразяваме с тях.
      Особено когато са ни клиенти .

      Не можем да си позволим пълното игнориране на Фейсбук, заради общественото мнение, което се формира и от тази медия.
      Ето иде закон в който искат да ни забраняват да караме из горите. Има и група Антиоффроад сформирана във Фейсбук.
      При това повечето участници не знаят за какво иде реч. Знаят само, че това са ония богатите с джипките.
      " Отде на де те ще имат, пък ний да нямаме ? "
      И ето ти настроение, социална група и протести.

      Така че - трябва да приемем този контакт, такива са условията на времето.
      Последно редактирано от Nik Nikolov; 13-10-10, 15:57.
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #33
        От: Facebook

        Много добре казано колега

        Времето изисква своето
        SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
        +359 0878 888 874
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

        Коментар


        • #34
          От: Facebook

          Ник, защо всички се нахвърлят на глупаците при възможност? Ти знаеш ли какво е да се родиш глупав и цял живот да си така! Уважават се правата на малцинства, на редки птици, на делфините, а на глупаците-не! Аз страдам от тая рядка привилегия и много се измъчвам, просто по-бавно вдявам.
          Колкото до Фейсбука, наистина могат да ти видят биографията, но за сметка на това, могат да се видят и всичките ти контакти, приятели, приятелски кръгове, бивши и настоящи гаджета, дори бъдещи. На мен ми харесва

          Коментар


          • #35
            От: Facebook

            Е какво изисква настоящето толкова от така наречената социална мрежа?
            ТЛК 80 4,2ТД-95г

            Коментар


            • #36
              От: Facebook

              Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
              Е какво изисква настоящето толкова от така наречената социална мрежа?
              Да си намираш бивши и бъдещи другарчета без да ставаш от стола...
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • #37
                От: Facebook

                Не харесвам това "чудо". Причините са много и не си струва да обеснявам. За мен то е поредната мода... като чалгата, примерно. Лошото в случая е, че чалгата продължава да е модерна.
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #38
                  От: Facebook

                  Едвали чалгата може да се похвали с: "Facebook струва $33,7 милиарда, по-скъпа от Ebay и Yahoo"
                  Публикувайте отговор

                  Коментар


                  • #39
                    От: Facebook

                    Ако сравниш чалга-паричките, които се въртят в малка(6-7 милионна) България, отнесени към световния пазар, с милиарди потребители, нещата биха изглеждали иначе.
                    Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                    Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Facebook

                      Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                      Да си намираш бивши и бъдещи другарчета без да ставаш от стола...
                      Ахаа, ясно, другарчета бъдещи, в джунглата

                      "Без да ставаш от стола"-е те тва е горчивото бъдеще, на някои де.
                      ТЛК 80 4,2ТД-95г

                      Коментар


                      • #41
                        От: Facebook

                        Смело казано е "милиарди потребители", а и съотношението с БГ-чалгата не уместно а и сметката най-малко не излиза като съотношения (в ущърб на чалгата)...
                        Първоначално публикуван от Красимир Начев Преглед на мнение
                        Ахаа, ясно, другарчета бъдещи, в джунглата

                        "Без да ставаш от стола"-е те тва е горчивото бъдеще, на някои де.
                        Да, има такива другарчета, дето можеш да разчиташ на тях... Е, не говорим за излет в планината... :-)
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #42
                          От: Facebook

                          Форум със смислено съдържание, като нашия, е полезен за обществото, поне с това, че младите може да научат нещо от по-опитните, а по-старите имат с кой да споделят опита си. Едно време имаше клубове и кръжоци за ученици, студенти и т.н.

                          "Социална мрежа" е като кварталното кафе или кръчма - хората се запознават с всички пияндета и квартални каки, бистрят политиката и си губят времето. От това полза за никой няма, най-малко за обществото. Реални контакти също няма. Само търговците печелят.
                          Show must go on!
                          LZ1VES

                          Коментар


                          • #43
                            От: Facebook

                            Аз пак да питам: Линк към www.offroad-bulgaria.com ще сложат ли в тефтера или си плащат за тоя ченгел който гледам по цяла вечер.
                            Като ще има такива линкове...аз искам "БГМама".
                            Не знам защо се облагодетелстват само ползвателите на точно тоя ...цензура...
                            Прилича ми на тока и циганите. За едни е с пари за други...зависи.
                            И кой на кого пречи да ползва каквото си иска (примерно сураттефтер) след като излезе от тук.
                            Мразя определено места които нямат обяснение за какво са.
                            Винаги съм мислил, че тук е място където човек може да научи разликата между кардан и диф, не място кадето може да си фанеш гадже без да ставаш от стола.
                            Толко ли го закъсахте за гаджета.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #44
                              От: Facebook

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              Аз пак да питам: Линк към www.offroad-bulgaria.com ще сложат ли в тефтера или си плащат за тоя ченгел който гледам по цяла вечер.
                              ...
                              Всяко цъкане на чекбокса "Публикувай във Facebook" слага нов линк към сайта във въпросния Фейсбук. Същото се случва и при всяко цъкане на бутона "Харесва ми".

                              И изобщо, не е нужно да го харесвате, аз лично влизам там веднъж седмично или нещо такова. Само не разбирам защо искате и аз да я нямам тая функционалност, само защото на вас не ви харесва
                              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                              Gabriel Garcia Mаrquez

                              Коментар


                              • #45
                                От: Facebook

                                Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
                                .... само защото на вас не ви харесва
                                На мен ми харесва БГМама. защо аз да я нямам?
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X