Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

    ИМАМ ПРОБЛЕМ С ГРЕДАТА НА РАЗДАТКАТА НА МОЯТА ВИТАРА.КОГАТО МИ ОПРЕ В КОЛОВОЗ ВИНАГИ Я КРИВЯ ИЛИ Я ЧУПА,А ОТ ТАМ СЕ БАЗИКАТ ВЕЧЕ И СКОРОСТИТЕ.КАКВО ДА НАПРАВЯ?

  • #2
    От: ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

    Лифт.

    Не знам как точно я караш, и аз съм закачал гредата, ама не мърда. Къса ауспуха. Или ти е изгнила яко гредата, или караш като на рали. В първия случай, потърси по моргите здрава и си в играта, във втория - не мога да помогна.

    П.П. Не е добра идея да пишеш само с главни букви. Приема се като крещене.
    О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

    Коментар


    • #3
      От: ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

      Първоначално публикуван от suzuki 85 Преглед на мнение
      ИМАМ ПРОБЛЕМ С ГРЕДАТА НА РАЗДАТКАТА НА МОЯТА ВИТАРА.КОГАТО МИ ОПРЕ В КОЛОВОЗ ВИНАГИ Я КРИВЯ ИЛИ Я ЧУПА,А ОТ ТАМ СЕ БАЗИКАТ ВЕЧЕ И СКОРОСТИТЕ.КАКВО ДА НАПРАВЯ?
      Сложи си защита. Ще намалиш малко клиренса, ама е по-евтино.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #4
        От: ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Сложи си защита. Ще намалиш малко клиренса, ама е по-евтино.
        Колко още ще го намаля....няма повече мегдан-тя и без това стандартно отпред е толкова ниска,че опира почти навсякъде.Сложи ли и защита отпед клиренса ще падне на 17-18см.Най-добре според мен е да подмени гредата със здрава и да лифтова машината-иначе ще има постоянни закъсвания и удари отдолу,особено по коловозите.

        Коментар


        • #5
          От: ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

          Витарите са с два вида греди под раздатката.
          Единият вид много пречи.
          Не знам ти с коя греда си
          Каквато и машина да използвам за движение сред природата, най-приятно си остава ходенето пеш...

          Коментар


          • #6
            От: ПРОБЛЕМ ПРИ РАЗДАТКАТА

            Решенията са няколко и последователни-правиш лифт,слагаш по-високи гуми,сменяш гредичката със "стария" модел,която е затворена и по-добра,слагаш защита,която е укрепва и не позволява да се закача
            Порови се малко в темата на Славин,за вдигането на неговата Витара,там е спомената и гредичката
            Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X