Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

    Днес чета по чуждите форуми ,че се задава мобилно радио от Wouxun ето снимка и параметрите на радиото : http://www.hamradioshop.it/product.php?id_product=297 цената която я коментират е между 150 и 200 $

  • #2
    От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

    Ще го пробваме, само да го пуснат в RadioGearPro или 409shop.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R



      Коментар


      • #4
        От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

        Както се споменава, ако го пуснат в продажба на цени 150-200$ , ще се харчи доста
        LZ1DVB

        Коментар


        • #5
          От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

          Това няма ли да дойде доста добро радио? Като гледам, копие на FT-8800. Ако са го и пипнали, цена няма да има
          LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

          Коментар


          • #6
            От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

            Първоначално публикуван от Pacific Преглед на мнение
            Това няма ли да дойде доста добро радио? Като гледам, копие на FT-8800. Ако са го и пипнали, цена няма да има
            Седмица, след като го пуснат, ще се сдобия. Ще се чуе какви са ги свършили.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Седмица, след като го пуснат, ще се сдобия. Ще се чуе какви са ги свършили.
              Щом се нагърбваш с тая нелека задача, чакам с нетърпение. Аз съм веднага след тебе, развееш ли байряка
              LR Discovery I, 300 TDI+Grigri+велосипед и кънки+Nitrox+Icom ID-51

              Коментар


              • #8
                От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                Спарки ... забравяш, че винаги поръчваш по ДВЕ ....
                Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                Коментар


                • #9
                  От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                  Ами да питам китайците тогава
                  Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                  0888 315 794
                  LZ1UPI
                  A1 (Rh+)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                    Oтговорът:"hi,
                    the Wouxun Factory told us that this radio is not for selling yet
                    carol"
                    При допълнителните уточняващи въпроси се разбра, че от 409 ще се опитат да започнат да продават този модел в момента, в който фабриката го пусне в продажба, но не разбрах защо това може и да не се реализира - нещо от рода на това, че фабриката може да не им даде разрешение да го продават точно те или нещо подобно.
                    За сега чакаме и в момента в който го пуснат в реална продажба, ще имаме уведомление със запитване за бройки
                    Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                    0888 315 794
                    LZ1UPI
                    A1 (Rh+)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                      Поръчвал съм от завода "мостри". Беше излязъл един модел с хиляди екстри и 256 канала памет. Изпратиха 4 броя, но малко над цената, на 409-ката, понеже ги пратиха по DHL. UHF-ите още на първия събор заминаха, VHF-ите - малко по-късно. Модела обаче беше уникален, и така и не го пуснаха точно тоя в продажба. По-късно пуснаха друг със същата вътрешност, но с друга по-грозна пластмаса. Не помня точно модела, но най-високия клас еднобандер на WOUXUN. Май KG-689E, или нещо от сорта. Сега май се продава под "заглавие": KG-699E, но се появи на пазара няколко месеца (повече от два) след мойте мостри, изпратени от завода.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Поръчвал съм от завода "мостри".
                        Много обещаващ е на вид... пиши им на завода дали биха пратили няколко мостри и на каква цена...
                        ако цената е около 200 $ и аз съм на опашката за мостра
                        LZ1RED

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                          И аз де се наредя на опашката. В момента си търся мобилен двубандер и това е идеално за целта ако е към 200 долара.
                          LZ2NKM

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                            Първоначално публикуван от redair Преглед на мнение
                            Много обещаващ е на вид... пиши им на завода дали биха пратили няколко мостри и на каква цена...
                            ако цената е около 200 $ и аз съм на опашката за мостра
                            Ще се пробвам. Сега нали е криза, може и да рачат да пратят.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Мобилно радио от Wouxun - KG-UV920R

                              Чакам ....

                              Нали съм първи на опашката ....
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X