Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка край Кюстендил

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разходка край Кюстендил

    Здравейте колеги ,забравихме темата за наще разходки ...
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • От: Разходка край Кюстендил

      Здравейте колеги.Ние не сме спирали с разходките.Просто нямам време да кача снимки,за което се извинявам.Най-сериозни и постоянни сме ние с "Руснаците" но имаме ново попълнение в групата от няколко седмици,а именно един расов американец "Wrangler YJ 4.2l Sahara" собственика на Jeep-a знае много живописни и красиви местности към Лисец и мнооого хард местенца .За по-топло веме планираме една разходка до Благоевград,но само от маршрут по черен път с презпиване на палатка.Ами ако има желаещи да карат с нас нека пишат тук,всички жадни за силни усещания и красива природа са добре дошли.

      Коментар


      • От: Разходка край Кюстендил

        Колеги,нещо ме сън не хваща,та се сетих от какво може да е:такаааа както рокерите си имат сбирки,тунинг манияците на автомобили също,аджаба ние що не вземем да направим една среща на всички джипкаджий от околнста.Да се запознаем,да си побъбрим,да си разгледаме машините,абе с една дума да си начешем крастата.Пък може и така разходките ни да станат по-многобройни.Нека всеки да даде предложение за място на срещата,и моля ви не се срамувайте знам,че доста хора от града четат този форум.Надявам се поне за това да се намерят смели почитатели на off road приключенията и да си дадем гласнос,ако търпим политическите издевателства над нас,то поне нека един път бъдем задружни и единни като народ и се суберем-днес да ни обединява общото ни хоби а утре идеята за по-добър живот на децата ни,защото сме на този хал щото си мълчим!Но да не изпадам в излишен патриотизам.Надявам се тази ми идея да се хареса на всички вас Кюстендилци четящи този прекрасен форум.

        Коментар


        • От: Разходка край Кюстендил

          Това е добра идея ,за идващия сезон ,и аз съм го казвал това за збирките но явно никой не ме е чул (сигурно защото не съм го написал тук ).
          Пишете ме и мен ....
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • От: Разходка край Кюстендил

            Хубаво предложение. Като място може да се избере някое местенце в района на "Трите буки", предполагам ще има интерес от колеги от други райони та да могат да преспят някъде.
            За лятото може и "Бегбунар" от там може да се кара към: Руен, Човека, Сажданик и места за тестване на машините и не на последно място студена вода/за бирата/ и барбекю.
            Като стана въпрос за "Бегбунар" пътя до там през "Грамадите" е изровен много и който си пази джипката не е препоръчително да минава от там.

            Коментар


            • От: Разходка край Кюстендил

              Мене ме броите за пасажер

              Коментар


              • От: Разходка край Кюстендил

                Здравейте, днес направих една лека разходка, но не си взех фотоапарата. Целта беше наливане на вода от с. Богослов, но по нетрадиционен маршрут. Дължината по километража излезе 4 км. от картинг пистата до с.Богослов. За джип трасето е нормално според мен, но с лек автомобил е непроходимо.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • От: Разходка край Кюстендил

                  Да колега хубав маршрут е ... аз и колегата Колешански ,сме минавали но по долния път покрай стадиона на богослов ,и се излиза точно от ляво на пътя преди да почнеш да качваш за Гола велика на картинк пистата ,по късо е като километри но става ...
                  MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                  MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                  Коментар


                  • От: Разходка край Кюстендил

                    Хубав маршрут,но кратичък.Има дста красиви места,но трябва да се организираме за де се разходим повечко джипове.

                    Коментар


                    • От: Разходка край Кюстендил

                      Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                      Да колега хубав маршрут е ... аз и колегата Колешански ,сме минавали но по долния път покрай стадиона на богослов ,и се излиза точно от ляво на пътя преди да почнеш да качваш за Гола велика на картинк пистата ,по късо е като километри но става ...
                      Колега, днес мисля че теб видях срешту петрол,бях с черок
                      878511557

                      Коментар


                      • От: Разходка край Кюстендил

                        Първоначално публикуван от choko Преглед на мнение
                        Колега, днес мисля че теб видях срешту петрол,бях с черок
                        Да колега ,аз бях ... бяхме заедно с колегата Колешански ,видяхме лепенката на форума на задния ти капак и даже почти спряхме да видим джипа ... Другия път свиркай като идваш ,ще пием по нещо ...
                        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                        Коментар


                        • От: Разходка край Кюстендил

                          Видях че намалихте, но видях чак когато тръгнахте стикера.
                          Купихме едно Бертоне от там.
                          Скоро сме там,така че няма ядове .
                          878511557

                          Коментар


                          • От: Разходка край Кюстендил

                            Да виждал съм го бертонето ,симпатяга беше ,и като идвате пиши ,да ти дам тел. си ,приятно прекарване на празниците .
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • От: Разходка край Кюстендил

                              Весели празници,непремено.
                              878511557

                              Коментар


                              • От: Разходка край Кюстендил

                                Здравейте на всички .
                                Каня Ви на лека разходка и барбекю до в.Руен на 24.07. всеки които има желание да пише за да знаем колко джипа ще сме .Ще се разберем откаде да тръгнем и в колко ...
                                засега сме Аз и Kole6anski
                                Последно редактирано от Красимир Гошев; 15-07-11, 09:37.
                                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X