Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Авто-походен набор (видео)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Авто-походен набор (видео)

    http://auto.fishki.net/comment.php?id=8998

    Има много интересни и хитри решения. Заслужава си да се видят.

  • #2
    От: Авто-походен набор (видео)

    Ако дадат и каката в комплект - купувам веднага.
    Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
    Само DIESEL !!!

    Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

    Коментар


    • #3
      От: Авто-походен набор (видео)

      Цена неизвестна, а и на пазара ще е от 26 т.м. Едва тогава ще разберем колко много ? Най-вероятно на цената на две много добри каки, ама не от БГ пазара.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Авто-походен набор (видео)

        Много ми харесват такива нещица, тип конструктор. Може би неизживяно детство...знам ли.

        Коментар


        • #5
          От: Авто-походен набор (видео)

          Не ме кефи. Много е софистицирано. Всичката, тая сгода си я имам, че и доста по-голяма. Плюс гумена лодка и Меркюри 8кс.

          Коментар


          • #6
            От: Авто-походен набор (видео)

            Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
            http://auto.fishki.net/comment.php?id=8998

            Има много интересни и хитри решения. Заслужава си да се видят.
            Наистина. И на мен ми беше интересно. Евентуално бих заимствал една-две "геометрични" идеи. Но не бих си купил никога такъв комплект - той коренно се разминава с идеята ми защо бих искал да изляза някъде на въздух.
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #7
              От: Авто-походен набор (видео)

              Съгласен съм, че целия комплект е натруфен. Най- вече пък- специалното място за швейцарското ножче... Обаче- кутиите които се разгъват по целия под и стават основа за спане, хитрите столчета, двете маси, котлона... "Има хляб" за колегите които знаят къде са им ръцете.
              То и аз знам, но не ми върши работа...

              Коментар


              • #8
                От: Авто-походен набор (видео)

                Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                Съгласен съм, че целия комплект е натруфен. Най- вече пък- специалното място за швейцарското ножче...
                Що бе колега, то това му е интересното, трябва да е маниашко...
                Ако става дума за удобство, колегите споделиха, имат си и по хубави. И абсолютно им вярвам.

                Коментар


                • #9
                  От: Авто-походен набор (видео)

                  Първоначално публикуван от artefekt Преглед на мнение
                  Що бе колега, то това му е интересното, трябва да е маниашко...
                  И аз им вярвам, защото съм им виждал изобретенията тук из форума. Те, нашите маниаци са друга порода! По практични са някак. Част от решенията в този комплект биха паснали идеално на всеки "джип", превръщайки го в мини кемпер. Комплекта много ми напомни за оф-роуд ремаркетата. Има теми за тях из форума. Е, сега ремаркето е в багажника и е доста по компактно.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Авто-походен набор (видео)

                    Първоначално публикуван от komisar Преглед на мнение
                    .... хитрите столчета, ....
                    Комплекта има интересен дизайн, но не пожелавам на никого да седи в столчетата му повече от 5 мин.
                    Всъщност може би само на конструктура им.


                    В сайта им много оптимистично зареждат акумулатор, след изцицване от хладилник, бойлер, помпа и т.н.:
                    "...You can also recharge your battery by simply starting your engine for a few minutes (a less environment friendly option)."

                    Ако се спретнат двама трима сръчковци от Форума, със сигурност ще направят нещо по-хубаво!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Авто-походен набор (видео)

                      Да подновим темата, а? Няколко човека казаха, че имат по-добри решения, но няма снимков материал. Аз съм си направил едно малко комплектче - изплагиатствах идеята от руски комплект. Т.к. руски не намерих, а другите са над 100лв и до 100кг реших и аз да си направя нещо компактно и удобно (умишлено не казах и "леко" ), но се събира в багажника и стига за 4 човека.



                      Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

                      Коментар


                      • #12
                        От: Авто-походен набор (видео)

                        Много арно! Какво е онова цилиндричното по диагонал на газовата бутилка? Дай и ориентировъчни размери на масата - височина , ширина, дължина...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Авто-походен набор (видео)

                          Я каква интересна тема, как не съм я забелязал до сега?! Аз както за момента съм с комби, цяла стая мога да събера, добри идеи има.
                          LZ1ZAH

                          Коментар


                          • #14
                            От: Авто-походен набор (видео)

                            Има хубави идеи из интернет.
                            Ето една тема от преди няколко години
                            Експедиционна кухня

                            Коментар


                            • #15
                              От: Авто-походен набор (видео)

                              Първоначално публикуван от Сашо Преглед на мнение
                              Много арно! Какво е онова цилиндричното по диагонал на газовата бутилка? Дай и ориентировъчни размери на масата - височина , ширина, дължина...
                              Едното, дълго и черно са походни столчета 4бр - 2бр на 2 реда. Тъмно кафявото е печко тип Hobo Stove направена от кривул за печка на твърдо гориво. Бутилката от минерална вода (5л) е сложена за онагледяване на мащаба.
                              Психолозите съветват, когато някой много те е нервирал да броиш до 10 наум... И после да му вкараш един между зъбите - тъкмо ще се е отпуснал и няма да го очаква

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X