Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Честито амат"ИО"ри - Седянката .

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

    Eто, че се състоя първата тайна вечеря на аматИОрите. Сега се връщам от Беклемето. Няправихме мини купон и взехме някой важни решения. Какви са те, ще видим другият петък.

    Коментар


    • #32
      От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

      Някой ще видят пък други ще разберят.
      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

      Коментар


      • #33
        От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

        Срещата протече така:
        Аз и Шефа подранихме, като съответно си понесох наказанието - фиш за превишена скорост. Едно на нула за мен.

        И се започна.


        Шефа не се забави и за миг.


        Ето че и останалите Баш аматИОри идват.


        И започна беседата на високо равнище. Адаша обяснява новите тактики, а Пачарозов и пожарникара слушат внимателно.

        После започна веселата част.





        Снимките от дискотеката няма да ги пускам, че на Пачароза жената ще го ликвидира. И така срещата продължи до посред нощ. Всичко е под контрол.

        Коментар


        • #34
          От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

          Като гледам снимките Ви сте точно от моята "кръвна" група!
          Наздраве и напред!
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

            А, не! В дълбока заблуда си. Просто си пием лимонадата в ракиени чаши за да изглеждаме по-сериозно!/сиреч се правим на мъже/-аматИорка му работа.
            От нас само Витлиемоф употребява алкохол, но се стараем да го ограничаваме
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • #36
              От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
              А, не! В дълбока заблуда си. Просто си пием лимонадата в ракиени чаши за да изглеждаме по-сериозно!/сиреч се правим на мъже/-аматИорка му работа.
              От нас само Витлиемоф употребява алкохол, но се стараем да го ограничаваме
              Някой може ли да каже нещо за Троянският ендуро събор , който ще се състои тази седмица ? Адаш, майтапът си е майтап, но преди малко ми звънна представител на Загорка и ме пита да ли си заслужава да се инвестира и колко кегове с бира да монтират. Аз като един добър алкохолик и като един аматИОрски ендурист нищо не можах да му отговоря, защото не знам за този събор

              Коментар


              • #37
                От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                Много съм притеснен. Винаги в темата има поне по 6 - 7 човека, които или се срамуват да пишат или се считат за професионалисти . Отново да кажа : Темата е отворена за обсолютно всички, даже за хора без мотори. От тези пък които имат мотори очакваме покани за каране , стига да има добри пътеки. Надявам се да имаме още съмишленици, които рано или късно да добият куража да пишат тука.

                ПРОБВАЙТЕ И ЩЕ ВИДИТЕ ЧЕ НЕ БОЛИ

                Коментар


                • #38
                  От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                  Аз не разбирам много от пиене, ама като се има пред вид какво е времето, два ли ще върви много бирата....
                  Иначе и за троянския събор нищо не знам, освен че ще направя всичко възможно да присъствам, но по-скоро бих направил оборот на Савой клуб или Винпром...еди кой си, отколкото на Загорка. Сам видя снощи, че температурата на Беклемето е близка до замръзване.
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • #39
                    От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                    По хубава покана от тази не можах да ви измисля. Всеки който пожелае, да се чувства поканен.

                    Преходът ще е еднодневен. Нямам идея обаче къде ще бъде. Всъщност имам, но ако ви кажа, няма да дойде никой


                    Коментар


                    • #40
                      От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                      Как можа да го измислиш за петък?
                      Поздрави!!!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Аз не разбирам много от пиене, ама като се има пред вид какво е времето
                        E кво му е на времето?
                        Времето е ПИВКО!!! Ама това си е мое мнение де!!!

                        Коментар


                        • #42
                          От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                          Някой може ли да каже нещо за Троянският ендуро събор , който ще се състои тази седмица ? Адаш, майтапът си е майтап, но преди малко ми звънна представител на Загорка и ме пита да ли си заслужава да се инвестира и колко кегове с бира да монтират. Аз като един добър алкохолик и като един аматИОрски ендурист нищо не можах да му отговоря, защото не знам за този събор
                          Тази седмица на 9-10.10.2010 в Троян има кръг от ИЕШ по мото крос може би твоя човек не е разбрал добре!!

                          Коментар


                          • #43
                            От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            По хубава покана от тази не можах да ви измисля. Всеки който пожелае, да се чувства поканен.

                            Преходът ще е еднодневен. Нямам идея обаче къде ще бъде. Всъщност имам, но ако ви кажа, няма да дойде никой


                            Стягаите се момчета ще падне голямо бутане и падане но за един добре обучен АМАТИОР това нетрябва да е проблем а да е МНОГО ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ Но на мен и на моите момчета това ни харесва и затова поканваме всички които обичат да е им гадно нека заповядат
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • #44
                              От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
                              Стягаите се момчета ще падне голямо бутане и падане но за един добре обучен АМАТИОР това нетрябва да е проблем а да е МНОГО ГОЛЯМ ПРОБЛЕМ Но на мен и на моите момчета това ни харесва и затова поканваме всички които обичат да е им гадно нека заповядат
                              Извинявам се ама 15.10 не е ли в петъкНе забравяйте че има хора който работят и няма да могат да присъстват,колкото и да имат желание
                              [FONT=System][/FONT]

                              Коментар


                              • #45
                                От: Честито амат"ИО"ри - Седянката .

                                Аз лично мисля да си пусна 1 ден отпуск. Ако шефа не ми разреши ще си взема болничен. Ако и това не стане/те докторите нали все стачкуват/ - направо напускам
                                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                                0894328706

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X