Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Първоначално публикуван от krasi-mir Преглед на мнение
    Имах предвид фактура от сервиз, където са ги монтирали. Щом съм ги сложил сам, все ще измислят нещо да не ми върнат парите.
    Казваш все ще измислят нещо но нали точно това ти обяснявам, ... че нямат законното право за отказ на гаранция, а се позовават на измислени си от тях правила!
    И тук е същата работа, че и по зле, защото добросъвестните търговци за разлика от Кралството са далеч по рядък вид.
    Виж потърси там Закона за защита правата на потребителя, ... не голяма книжка но внася яснота по въпроса!
    Honda CR-V 1-st Generation

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Количката си има вече калъф за гуми!

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kalyf.jpg
Прегледи:1
Размер:115.5 КБ
ID:5642422

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Честито След няколко месеца това червеното ще изсветлее към бяло

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          За 15 лв и розово да става Важното е кеф човек да си прави когато желае !

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Някой може ли да ми каже , дали предните полуоски заедно с каретата при 128 и 147 кс на нашите хонди, 1-ва ген са еднакви? А на ръчни и автоматични скорости? Че ми предстои смяна!
            Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
            Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Ръчни, автоматик, 128, 147, ляв/десен волан всичко е еднакво.

              Само внимавай, ако купуваш втора употреба, да не ти набутат комплект полуоски с карета за JDM-ка (128 коня, десен волан, с по 4 гайки на джанта). При тях външните карета са различни. Ако купуваш от магазин, това едва ли ще се случи.
              Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Благодаря за бързия отговор, намерил съм втора употреба , ще видя и колата.При мен са разбити и вътрешните, и външните започнаха отскоро да чукат, затова ще сменям целите полуоски.
                Honda CRV-1998 г. 128 к.с. продадена
                Honda CRV- 2004 г. 150 к.с. бензин

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Днес си преподвързах радиото, че някой умник го беше вързал преди това да е постоянно захранено и за 3-4 дни ми падаше аку-то до степен да не пали. Сега вече работи само при ключ.
                  What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    По случай наближаването на 8-ми март подарих на жената 4 чисто нови летни гуми за моята кола, не се зарадва особено, но пък аз съм доволен
                    Honda HR-V 4WD D16W1

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      По случай наближаването на 8-ми март подарих нова газова уредбна на моята кола, жената не се зарадва особено, но пък аз съм доволен.

                      хахаххаххаххахахахаххаха

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Да ти е честита колега, дано дълго и безпроблемно да ти служи. Не разбрах само какво общо има наближаването на Хелоуин с подаръците ?

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Първоначално публикуван от ebattipi4a Преглед на мнение
                          Да ти е честита колега, дано дълго и безпроблемно да ти служи. Не разбрах само какво общо има наближаването на Хелоуин с подаръците ?
                          Е как какво ? Истинската любов !

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                            Днес си преподвързах радиото, че някой умник го беше вързал преди това да е постоянно захранено и за 3-4 дни ми падаше аку-то до степен да не пали. Сега вече работи само при ключ.
                            И моето е свързано постоянно,но няма проблем.Един диод да сваля акумулатор ?Да не го забравяш включено.
                            CR-V 2.0i RVSi 147PS

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Ами мерих го - дори със свален панел харчеше по 0,3-0,25А, докато след моята интервенция при угасяне на колата (и съответно радиото) консумацията пада до 0,01. Явно модела е някакъв изчанчен... Едно дърто Сони
                              What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Първоначално публикуван от swartalf Преглед на мнение
                                Ами мерих го - дори със свален панел харчеше по 0,3-0,25А, докато след моята интервенция при угасяне на колата (и съответно радиото) консумацията пада до 0,01. Явно модела е някакъв изчанчен... Едно дърто Сони
                                Сори за off-а ,но отвъд океана можеше да ги съдиш поне за няколко милиона - SONY PICTURES.........

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X