Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

    Трябва ми цветна,черно белите ги имам

    Благодаря.
    http://vbox7.com/play:398e8b82

    Коментар


    • #17
      От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

      Да ти нащракам утре моите кабеля отзад и без това ще разглабям за да вържа буксата за ремаркето
      Лудак

      Коментар


      • #18
        От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

        Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
        Да ти нащракам утре моите кабеля отзад и без това ще разглабям за да вържа буксата за ремаркето
        Колега, имаш ли схема за буксата на теглича, че и мен ме чака това упражнение

        Коментар


        • #19
          От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

          Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
          Колега, имаш ли схема за буксата на теглича, че и мен ме чака това упражнение
          Да ти кажа нямам но утре ще експериментирам .Иначе съм го измислил , ще ходя до Практикер там гледах че продават нови букси от този тип ще снимам схемата с фотото и по нея
          Лудак

          Коментар


          • #20
            От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:buksa_remarke_167.jpg
Прегледи:6
Размер:35.8 КБ
ID:5214000заповядайте:
            http://vbox7.com/play:398e8b82

            Коментар


            • #21
              От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

              Благодарско

              Коментар


              • #22
                От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

                колеги здравейте искам да попитам имам проблем днес направих една глупост и може да сам скъсал някой кабел. Днес сложих вода в казанчето и почна да тече вода вътре над компютъра. и изкарах маркуча за задната чистачка и духнах с уста и беше спукан някъде вътре над компютъра.Започнах да до дърпам и сигурно сам скъсал некой кабел и не свети таблото и няма никакви светлени отзад а отпред няма габарит някои може ли да ми помогне с инсталацията. Витарата е 98 година къса база 1.6 I. благодаря предварително

                Коментар


                • #23
                  От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

                  Кажи от къде си! Маркуча за задна врата при мен не минава около компа и малко странно ми звучи тоя проблем.
                  http://vbox7.com/play:398e8b82

                  Коментар


                  • #24
                    От: ВЪПРОС ЗА ЕЛ.ИНСТАЛАЦИЯТА/ВИТАРА

                    Уважаеми колеги,
                    имам един лаишки въпрос:
                    как се сменят лампите на предните габарити на Гранд Grand Vitara 2009?
                    предварително Благодаря.

                    Коментар


                    • #25
                      Здравейте. Използвам темата да споделя за моя проблем: като си карам ми изчезнаха мигачите, аварийни имам, проверих бушоните беше изгорял turn back предполагам задна светлина. Смених бушона, задържа две три проби и пак изгоря, разкачих всички букси на двата стопа, сложих пробна лампа на бушона, пак късо, датчика за задна светлина не ми работи от година поне( така и не го намерих да го сменя, ако някой помогне и за него ще съм благодарен,но мисля че не е той проблема в случая). Всичко това стана след дъжда, не мога да преценя дали е утечка от влагата или просто си е дошло да украси някои кабел. Та моля за съвет на къде да се насоча. Мисля да проследявам кабелите( според мен е там проблема) Става на въпрос са Витара 97г. 2,0 ТД . Благодаря предварително.

                      Коментар


                      • #26
                        Лостчета или кълцани кабели за аларма около лоста за мигачите.

                        Коментар


                        • #27
                          Проверих и лостчетата и инсталацията на алармата и буксата на теглича и клемореда на стартера и не, не намерих проблема, накрая закарах на майстор. И той бая се мъчи и я оправи, но не ми каза къде е бил проблема 🤔 но важно е човек да пробва 😀

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X