Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Абе подочу се из форума че думкали преден диф, ако се постараеш достатъчно и си с агресивни гуми. Ама това се случива и на други.
    Точно така,но задния диф,скорости и раздатка надали има някой да ги е думнал

    Коментар


    • #17
      От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

      Ами аз затова съм си сложил заден диф отпред
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • #18
        От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
        Пропускаш нещо много важно-предния диф!
        Спарки го е написал вече,пълна смешка е ,виж задния и ги сравни!
        Всъщност, оказва се, доста джипки страдат от това. Това че си успял да сложиш заден диф отпред обаче решава тия "неудобства".
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #19
          От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
          Ами аз затова съм си сложил заден диф отпред
          Това е най-доброто решение.Ако пък смениш и двигателя с по-мощен няма да ти трябва тунинг на кутиите,точно това правя в момента сменявам предния с цял от уаз и мотор от VW 1,9 TDI

          Коментар


          • #20
            От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

            Не е ли по- лесно нови корона и пиньон ,да се направят.Някъде в Русе ги поръчвахме преди години ,за един мотор.
            0888 364 731

            Коментар


            • #21
              От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

              Пешо да не се бъзикаш нещо?Какъв е тоя мотор с пиньон и корона?
              0887/400121 Антон Донев

              Коментар


              • #22
                От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                Виждал съм съм монтаж на раздатка от Самурай на Витара като витараскта раздатка се сваля и се прави капак на скоростите с нужния изход,тогава ще можеше да ползваш възможноста да си намаляваш предавателното число с помоща на самурайския кит.Ще се помъча да намеря снимки.
                Добре а самурайската раздатка не е ли по-бавна от Витарската , вчера четох по-темата из чуждестранните форуми но ненамерих конкретна информация
                Лудак

                Коментар


                • #23
                  От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                  Говорех за един мотор Урал ,който е с дифиренциал предвиден да дърпа кош.Просто работихме в противоположна посока-"разтварихме" го,за да се кара "соло".
                  0888 364 731

                  Коментар


                  • #24
                    От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                    Ако може да провериш колко ще струват комплектите няма да е лошо.
                    Между другото на самурайската раздатка бързите не вземат ли директно движението от ск.кутия ,както е при Витарата?
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • #25
                      От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                      Като гледам,тунинг фирмите предлагат-корона и пиньон за компенсиране на гуми 31",а зъбаци за раздатката за"катерачи".
                      0888 364 731

                      Коментар


                      • #26
                        От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                        Трябва да помагат колегите от Русе-имаше там нещо ,като "Машиностроителен институт".Дали съществуа още;дали имат специалисти и дали ще направят нови комплекти за дифиренциалите.
                        0888 364 731

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                          Някой знае ли колко струват пиньона и короната 5,8:1 на турския кит?
                          0887/400121 Антон Донев

                          Коментар


                          • #28
                            От: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                            В "Мадара" Шумен изпълняват единични поръчки за корони и пиньони.
                            [COLOR=blue][B][SIZE=3]le Roi-Soleil[/SIZE][/B][/COLOR]

                            Коментар


                            • #29
                              От: Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Някой знае ли колко струват пиньона и короната 5,8:1 на турския кит?
                              Ето Антоне разгледай http://www.4xfourart.com/eng.asp
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Тунинг на раздатка и скоростна кутия на Витара

                                Първоначално публикуван от Louis XIV Преглед на мнение
                                В "Мадара" Шумен изпълняват единични поръчки за корони и пиньони.
                                Благодаря колега,аз също говорих днес с варненска фирма ,която също може да изработи,но за да ми кажат цена ,трябват или чертеж,или диф.
                                Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                                Ето Антоне разгледай http://www.4xfourart.com/eng.asp
                                Гледал съм сайта им отдавна,но цена не пише!Изпратил съм им запитване,чакам отговор!Имат 5,72/1 само!
                                Ако някой има чертежи на заден пиньон и корона,моля да ги пусне!
                                Последно редактирано от antiroad; 15-10-10, 20:26.
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X