Обява

Свий
Няма добавени обяви.

300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

    колега гледах за такава цедка но няма.ще опитам с добавка както колегата е на писал по горе и ште пиша пак мерси за сега

    Коментар


    • #32
      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

      АЗ пак да си го кажа - бих свалил резервоара и бих го почистил.Ще сменя или почистя и цедката която е на маркуча вьтре в резервоара или направо ще я махна.Бих му сменил и всички горивни филтри като преди тях бих си монтирал допьлнителен филтьр който лесно се следи и сменя.След това му слагам 5 литра / най-много / прецедена добра нафта,нашляпал Моли добавка и го паля,оставям го да работи до достигане на нормална работна температура и го гася да почива.
      Пале го след половин час и му правя разходка около час и пак го заебавам.
      На другия ден му сипвам още едно шише Моли и му пьлня целия резервоар и карам сьс стиснати палци.

      http://www.ehow.com/how_5301470_do-d...es-diesel.html

      Може и така като на линка горе,но тинята от резервоара си остава вьтре.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

        колега ако си чел цялата тема съм описал че съм без резервоар а с импровизиран в багажника така че нямам проблем с боклука в резервоара ще опитам с добавка само това ми остана да пробвам дано да има ефект благодара за съветите ако някои се сети за друго да пише

        Коментар


        • #34
          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

          Чел и забравил,3 форума модерирам и ми се случва да пропусна.Сьмнява ме да я караш така постоянно та номера с резервоара пак си стои,а и сьм писал АЗ ако сьм на твое място какво бих направил.

          ОФФ от темата - резервоари които не се празнят често / твоя случай като чета /може да се задьнят с АЛДЖИ или бактерия която живее в нафтата.За конденза по стените на резервоара ако не е пьлен няма да отварям дума.Има теми сьс снимки,там вадим с черпак тиня от дьното на едни резервоари,с пьлни шепи се вади та............ти си знаеш за резервоара.Аз сьм патил та и за това го давам тоя сьвет.


          УСПЕХ,ще чета темата.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #35
            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

            ок.колега не съм имал ништо на против но явно съм се изказал не правилно извиняваи ако има нешто

            Коментар


            • #36
              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

              добавката е liqui moly pro-line jet clean diesel system- reiniger /5154/

              Коментар


              • #37
                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                колега и това не помогна с добавката какво следва?И друго нещо ми направи впечатление че като заредя с гориво и след като покарам малко и става черно а иначе го сипвам бистро като олио и като и после като погледна е черно само да поясня че карам на система с една 20 литрова туба и за това ми прави впечатление при това даже изгарям и това от филтъра да няма нищо по системата и пак го черни.
                Последно редактирано от nane_g; 30-11-10, 20:06.

                Коментар


                • #38
                  От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                  Я си смени маркучетата с такива за нафта. Може и другия проблем да ти се реши.
                  Черното освен от смотан маркуч, няма от какво друго да е.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #39
                    От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                    има ли вероятност да дърпа от някаде масло и да черни горивото.или е смотан маркуч

                    Коментар


                    • #40
                      От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                      Маслото няма връзка с помпата макар, че ангренажа се маже. Не вярвам предния семеринг да е толкова издъхнал та чак да цапа нафтата. Бях ти написал да сложиш само три маркучета. От тубата до подкачващата помпа, от там в ГНП и един за обратна нафта. Сложи за пробите силиконови прозрачни...от водна нивелация...примерно. Ако пак ти почернее нафтата ще е весело.
                      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                      Към модераторите-А изтрийте го сега.
                      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                      Коментар


                      • #41
                        От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                        аз мисля че има!300ГД е с редова помпа която по спомен се маже от маслото на двг-то по спомен местата от които цапа нафтата са 2 едното е от подкачващата помпа- инжектор му викат някоий там е лекия вариант като пари става въпрос за някакво о-пръстенче. вторият вариант е по скъп но не си спомням каде беше и в двата случая сваляи и карай на помпадвия

                        Коментар


                        • #42
                          От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                          Аз как да разбера дали е от инжектора или помпата.свалянето на помпата как става сложно ли е

                          Коментар


                          • #43
                            От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                            колеги искам да попитам тази помпа управлява ли я нешто компютър или някакви релета или нешто друго подобно.вече стигам до това заключение няма какво друго да е вчера както си карах и изведнъж като се отпецна и зе да върви отлично и после като огасих и излязох да го вкара в гаража и пак не искаше да върви

                            Коментар


                            • #44
                              От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                              Нане, как повече от това да се "помага" бе брат?

                              Коментар


                              • #45
                                От: 300ГД НЕ ВЪРВИ ПОМАГАИТЕ!!!!!

                                със акъл и опит бе брат

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X