Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW HP2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: BMW HP2

    Първоначално публикуван от ili4 Преглед на мнение
    Ако е това в мобилето - то е Р 45 - 450 кубика и е шосейното, не GS.

    Ако пък е друго - казвай..
    Друго е друго е ....Илияне,не си ли спомняш на срещата в Идилево ти говорех за него.Истинско GS 80 е и явно си заслужава....побързай!!!!

    Поздрави,
    търся си подписа....

    Коментар


    • #32
      От: BMW HP2

      Как да си спомням... бях с две подивели хлапета...
      На HU среща с деца да ходиш...
      You'll never find out - I got no key hole....

      Коментар


      • #33
        От: BMW HP2

        Да, мотора е истински на един немец, който в момента живее в чужбина и жена му го продава. Ако те интересува говори с Ники от КАМОР АУТО и той ще ти обясни за него. Цената беше около 4000лв., но е в оригинален вид, а не тунингован като за Дакар.

        Коментар


        • #34
          От: BMW HP2

          Някакво BMW с 183км/ч.

          който си го може си го може.
          BMW F800GS

          Коментар


          • #35
            От: BMW HP2

            Да събудим една спяща тема .
            Продадох си мотора , и следващия ще се купува на пролет - 2019 . По принцип съм решил , 99 процента за новия 1200 ГС адвенчър . Очаква се крайна цена 21 - и малко нагоре евро . Единия процент , който може да наклони везните е HP2 . Запазени екземпляри се намират за около 15 евра ( между 20 и 40 х.км. ) , има един на 500 км. за 27 . Цената се вижда , че е почти сходна . Остава колебанието ветерана , или технологията . Идеята за ветерана е , да се ползва с лек багаж - дисаги . Малко доработки като ветрозащита , допълнителен резервоар има идеално пасващ на рамата под седалката -7 л. , при възможност подмяна на детайли с цел общо подобряване на килограмите . Съответната ревизия за 10 - 12 годишен мотор , като се очаква да е около или под 200 кг. Получава се доста универсална машина , да кажем годна за повече забавления .
            При новата машина си има повече екстри , на 0 км. , гаранция и повече килограми . Килограмите си носят и минусите . Маршрутите трябва да се подбират .
            Ползването на мотоциклета ще е универсално . От кратки разходки из региона , до далечни пътувания . Ако се избере динозавъра , ще има възможност за по забавни маршрути . Ако е новия по комфортно пътуване , с минимални забежки по добри черни пътища . Както писах цената е сходна , възможностите на машините не .
            Кой от двата бихте избрали ?

            Коментар


            • #36
              От: BMW HP2

              Направи си сметка за забежките.
              Сложиш ли +7л бензин, тръби, куфари/чанти с 50+кг багаж, +2ри човек, "мача" ще е повече на асфалт.
              Ако си добър в гората HP е твоя. , ама със сух съединител!
              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

              Коментар


              • #37
                От: BMW HP2

                Пътувам винаги сам . Без куфари , два малки сака - 7 до макс 10 кг . Бях 106 кг . , в момента свалих до 80 . Това означава общо тегло около 280 - 290 кг. в най добрия случай .

                Коментар


                • #38
                  От: BMW HP2

                  Здравей,

                  И аз някога бях пред такава дилема. Решението, което взех аз бе: новата и комфортна машина и едно леко и евтино едноцилиндрово ендуро( BMW G650 Xcountry). Обикновенно 2 в 1 машината винаги е компромис. Нито е най-удобна за пътя, нито за черното. Успех с избора!

                  Коментар


                  • #39
                    От: BMW HP2

                    да, трябва да си откровен със себе си за какво ще го ползваш - ако плановете включват далечни пътувания, май HP2 не е добра идея - става със модификации, но пак ще е в пъти по-неудобен от новото - за комфорт и средна скорост говоря при маратонни пътувания.

                    и не купувай машина по мнения на хора, които не познаваш - тествай ги!
                    You'll never find out - I got no key hole....

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X