Обява

Свий
Няма добавени обяви.

symbian и морска навигация - мисия невъзможна?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • symbian и морска навигация - мисия невъзможна?

    Здравейте, ето какъв проблем имам. Не знам дали е решим за без пари. Та на въпроса:
    Имам Nuvi 350 и Nokia N78 (symbian с навигация) Не смятам да инвестирам още 6x100 в морска навигация. Та въпроса ми е:
    Срещал ли е някой програмка за symbian па била тя и базова, която може да ми свърши работа за морска навигация покрай брега? Т.е. да не ме води по пътя както прави Garmin XT или NUVI?

  • #2
    От: symbian и морска навигация - мисия невъзможна?

    С Mobile XT за Symbian и Nuvi 350 не може да се качи Garmin BlueChart според Garmin. Може на Garmin Mobile PC. Някои обаче пишат, че въпреки това Mobile XT изобразява добре BlueChart картите - та остава да пробваш.
    Тук има съвместимите устройства (падащото меню в дясно - Product Compatibility)

    А ако е само за Черно море (не си уточнил), друго освен Garmin няма.
    Последно редактирано от silverfox; 14-09-10, 17:43.
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #3
      От: symbian и морска навигация - мисия невъзможна?

      Благодаря за инфото, но въпроса не е в картата, за мен не е проблем да си работя само с базовата световна карта на Гармин, а в програмата! Просто не иска да състави маршрут от точка до точка, ако няма път! Иначе Блучарт съм я слагал и на Нуви, и на смартфон - горепосочения - и на ръчен навигатор - при първите два случая липсва доста голяма част от картинката, която трябва да е. Това не е проблем, трябва ми програма, може да е супербазова с която да си съставя маршрут в морето, който мога да следвам.

      Коментар


      • #4
        От: symbian и морска навигация - мисия невъзможна?

        За всички които ги интересува софтуера се нарича Fugawi!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X