Обява

Свий
Няма добавени обяви.

V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

    Първоначално публикуван от miki64 Преглед на мнение
    До тук виждам само мотокрос...
    Е т'ва да не ти е а ла Хаджиев: снимки , па обяснения )).Слягай неква интермедиа и давай газ
    offroad фен
    1983 XL500R ->1996 XR600R ->2004 WR450F ->2008 KLX450R ->2009 BETA 450RR Factory ->2009 KTM 990 Adventure + 2013 Husaberg FE450
    TOYOTA Hilux 3.0 D-4D

    Коментар


    • #17
      От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

      Препятствията на пистата са сравнително лесни и представляват гуми и трупи, останалия терен в планината е твърд и каменист. Утре ще кача още снимки.
      Милен Манолов
      СНЦ"НЕСЕБЪРМОТО"
      Beta 525RR 2009

      Коментар


      • #18
        От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

        Ето малко снимки от затвореното трасе, а ла Хаджиев... нЕма стигане
        Трасето в часта за мотокрос се преработва основно и от старата писта няма да остане много в досегашният и вид. Преработват се скокове, попивки, ролетки, разширява се и се заравнява трасето. Булдозера копа яко. Ще стане трсето да се дава яко газ. От снимките по-долу се вижда ясно, какво е била пистата досега и каква става в момента. Тук определено кросаджийте ще излезат един мотор напреде пред ендуристите. Основните проблеми на трасето ще се сцеплението и многото прах която ще се вдигне. Терена е сух пясъчник и който е карал на пясъка на плажа, знае за какво ида реч.

        Сега, за да няма разочаровани оффроудари, организаторите са излезли от трасето за кроса и са се зайграли в съседните дерета и горичка. Тук има доста препятствия, типични за ендурто и именно в тази част, спецовете в офроуда ще имат пълната възможност да се изявът на 100 %. Някои препятствия в ендуро часта на трасето, спокойно могат да си съпарничат по трудност с елементи от Бухово миналата година, според моето скромно мнение. Има си и гуми и трупи за прескачане, както си му е реда.
        На лице са всички предпоставки да се получи едно интересно състезание в неделя.

        Почвам със снимките на крос трасето.





        Някои тренират.




        Други тестват.










        В същото време булдозера действа. Ясно се вижда какво е пред него и как става трасето след като е минал.








        Още няколко снимки от трасето.



















        Това е за крос трасето.

        Сега малко и за ендурото.

        Излизането от кроса към ендурото е качване, последвано веднага след ръбчето от това.






        Следват още забавления от такъв тип.



        След това идва товаааа...


        Има и некви баирчета.





        То те на снимките се по- малко стръмни изглеждат, ама как да кривна апарата като веднага ще ме обвините за плагиатство от Чинела.

        Следва една естествена пирамида.

        Качването и ми се струва по терс от слизането, а гребена си е бая тесен.

        После се катери това върло.








        Влиза се в гората. Там терена е набразден от много канавки, улеи и други такива форми, каквито само течащата вода изобретява.


        От гората се излиза от тук.







        И след тая канавка на "пуна" газ обратно към трасето за крос.



        След подобни забавления, как да ви занимавам с некви трупи и гуми. За тях знаете.






        Водно препятствие не разбрах дали ще се прави, но дори и да няма такова, за прегрелите зрители и най-вече състезатели, могат да ползват язовира. Прогнозата е за летни температури.

        Ще помоля организатора, ако нещо съм объркъл по трасето, да направи нужните корекции. Дано да съм бил полезен някуму!

        Ех, Хаджиев липсваш ни...

        Коментар


        • #19
          От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

          Благодарим за снимките от трасето.

          програмата на състезанието.
          Петък, 24-ти Септември 2010

          16:00 - 22:00 Административен контрол
          22:00 Брифинг със състезателите в хотел "Мена Палас"

          Събота, 25-ти Септември 2010
          10:00 Старт на първия състезател
          17:00 Затваряне на трасето

          Неделя 26-ти Септември 2010
          09:30 Официално откриване
          10:00 Свободна тренировка мотоциклети
          10:30 Свободна тренировка ATV
          11:00 Старт мотоциклети
          12:30 Старт ATV
          13:00 Купа "Несебър" мотоциклети
          13:30 Купа "Несебър"АТV
          14:00 Награждаване
          Последно редактирано от TROMBA; 23-09-10, 07:34.

          Коментар


          • #20
            От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

            Всичко изглежда много добре,БРАВО на организаторите! Щяха да ми паднат очилата,като видях Шефа как излита по къси панталонки докато тества трапеца! Мариан Терзийски,това е главният виновник да се осъществи МХ надпреварата с АТВ-та на това място! В събота идваме и ще караме,очаква се да участват доста АТВ-сти.
            Тюркеджиев старши
            sigpic

            Коментар


            • #21
              От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

              Браво за трасето ,жалко че мотоциклетите няма да карат изцяло по крос пистата , но въпреки всичко ще се получи добро състезание.
              [I] Георги Недев
              Motocross Lifestyle !! :twisted:
              [/I]

              Коментар


              • #22
                От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                И аз да задам нЕкое и друго въпросче:

                Първото-то си е ясно-Кетъринг ще има ли до пистата в с. Порой, че както го дават времевата прогноза да е горещо хич няма да издаяниме без 'ладна бира и гореща скара.

                2. За трасето на АТВ от ендуро сайта само разбрах, че ще е 50 км на обиколка. Това е 'убаво, само не ми стана ясно през какви терени ще се раз'ождаме, ще има ли дълбоки сенки и свежи горски заигравки, или само прахоляк ще лапаме? Че около с. Порой е едно такова равно, равно с ниви и лозя наоколо. Ще е забавно ли ендуро трасето?

                3. Ще има ли поне 1 контрола на средата на трасето да помогне и утоли жаждата на участниците с по нЕкоя студена биричка?
                Първоначално публикуван от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ) Преглед на мнение
                ....
                а като се върнах на контролата .... що да видя...



                Генчев ......но си го беше заслужил
                4. И за неделния ден ще има ли осигурени вода и тоалетни за участници и зрители и трасето /пистата/ ще се мокри ли, че от пясък и прах нищо няма да се види?

                Сакам отговорите да бидет "Да", или поне искрено се надявам.
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • #23
                  От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                  Кетъринг ще има ли до пистата в с. Порой - ДА

                  не ми стана ясно през какви терени ще се раз'ождаме, ще има ли дълбоки сенки и свежи горски заигравки, ДА +ДИВИ ПРАСЕНЦА

                  3. Ще има ли поне 1 контрола на средата на трасето да помогне и утоли жаждата на участниците с по нЕкоя студена биричка? ДА, ще има и мобилен спа център


                  4. И за неделния ден ще има ли осигурени вода и тоалетни за участници и зрители и трасето /пистата/ ще се мокри ли- ДА
                  Милен Манолов
                  СНЦ"НЕСЕБЪРМОТО"
                  Beta 525RR 2009

                  Коментар


                  • #24
                    От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                    Oпределено се заформя супер як кръг, писта изглежда много добре.
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #25
                      От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                      Ето някоя снимка и от трасето за съботното изпитание. Поради трудови ангажименти, само отскочих за малко до тази част от трака, където се влиза и се върти около реката.











                      Сенки има в изобилие.







                      А и камънита в коритото не са за изпускане.











                      Работата по маркирането продължава.





                      А за кетъринга по трасето, искренно се надявам комина на скарата да пуши и да се разнасят апетитни аромати по трасето. Аз смятам тук да ми е базовият лагер.



                      А трасето минава точно покраи масите !!!


                      Това е от мен. Утре ако на се забатача някъде по качването към кулата, ще пусна още нЕкоя снимка.

                      Коментар


                      • #26
                        От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                        Първоначално публикуван от Nessebarmoto Преглед на мнение
                        Кетъринг ще има ли до пистата в с. Порой - ДА

                        не ми стана ясно през какви терени ще се раз'ождаме, ще има ли дълбоки сенки и свежи горски заигравки, ДА +ДИВИ ПРАСЕНЦА

                        3. Ще има ли поне 1 контрола на средата на трасето да помогне и утоли жаждата на участниците с по нЕкоя студена биричка? ДА, ще има и мобилен спа център


                        4. И за неделния ден ще има ли осигурени вода и тоалетни за участници и зрители и трасето /пистата/ ще се мокри ли- ДА
                        Благодаря за готините и успокояващи моята винаги търсеща влага и бира натура.
                        С удоволствие товаря машини и багаж и се запътвам към Сл. бряг.

                        Първоначално публикуван от damian64 Преглед на мнение
                        Ето някоя снимка и от трасето за съботното изпитание. Поради трудови ангажименти, само отскочих за малко до тази част от трака, където се влиза и се върти около реката.
                        ...


                        Сенки има в изобилие.



                        ...

                        А за кетъринга по трасето, искренно се надявам комина на скарата да пуши и да се разнасят апетитни аромати по трасето. Аз смятам тук да ми е базовият лагер.



                        А трасето минава точно покраи масите !!!


                        ...
                        Тези, първите снимки от трасето на мотоциклети ли са, че ми се виждат много тесни и тегави за кетъринг тиим?

                        А около тези маси кое трасе ще минава? На АТВ-тата, нали?
                        Че като гледам започнах да слюноотделям и се размечтах...

                        @Tpunep Нали ще се видим на кетъринга с теб?
                        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                        Коментар


                        • #27
                          От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                          Класиране има ли от днес

                          Коментар


                          • #28
                            От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                            Joro Hadjiev
                            "Най-лошият ден за Crazy job от няколко години насам !
                            Мартин Иванов си контузи коляното и е на операция, след като днес буквално смаза конкурентите си в първия ендуро тест, като направи разлика на втория от 30 сек. само за 2,5 км дистанция ! Марти летеше по трасето, но за да избегне удар с по-бавен състезател от клас "Хоби" падна и си... проби коляното на камък.
                            Кофти, но през следващия сезон ще е отново в строя !"

                            Коментар


                            • #29
                              От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                              Супер готино състезание. Браво за трасето !!!
                              [I] Георги Недев
                              Motocross Lifestyle !! :twisted:
                              [/I]

                              Коментар


                              • #30
                                От: V кръг РШЕ - Несебърмото Гранд При

                                Някой кадър, за начало!













                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X