Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми (Някой има ли опит с Малатеста кобра и NT?)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Първоначално публикуван от kinex
    Обясни по подробно как си ги карал. И кога се втвърдява каучука.
    Прави ми впечетление че точно ръбчетата се забиват в грунда.
    Ами истината е,че за 11000 км,каучука си е мек при мен,както при нова гума,шарката също да е мръднала с 1-2 мм,но не съм я замервал.С джипа ходя на работа всеки работен ден,демек асфалт.Сигурно 97% от уикендите съм за риба или в балкана,демек лов.Не съм търсил офроуд изпълнения,просто гледам да ида там,където другите не биха стигнали,да е по спокойно.Иначе знаеш в гората как е.Основно мека почва,листа,коренища,зимата 15 см.листа и сняг,киша.По каманаци отсвен инцидентно преминаване на участъци не съм карал.Заобляне никакво не съм забелязал да има.Просто около протекторите се напука гумата и ако го подхванеш с ръка можеш да откъснеш елемент предполагам.Всеки случай се надявам,просто да не съм случил на партида,гумите не са лоши ;-) ако бяха и малко по качественни...
    TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
    Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
    Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
    Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

    Коментар


    • #77
      Някакво мнение за THERMIC 4X4.
      В петък бях в склада на Малатеста, просто от любопитство /пък и се чузех дали да не си взема нещо от тях за мойто L200/ и при питането ми за размер 265/70/16 между Kobra Trac NT и THERMIC 4X4 - горещо ми препоръчаха втората. Не знам дали защото беше по скъпа /198 лв срещу 165 лв./ или защото освен зимния грайфер на Мишлен, THERMIC-ка била по друга по-нова технология и т.н. Щял съм бил много приятно да се изненадам от този модел, перфектно се държал зимата на лед и сняг.
      Този линк го имаше по-горе във форума, но от него се вижда за кой модел става въпрос:
      http://www.malatesta.it/
      Mitsubishi L200 DobbleCab

      KTM XC 450 RW 2009
      KTM 350 SX 2011

      Коментар


      • #78
        Има ли друг магазин (склад) за гуми Malatesta, освен този на бул. „Гоце Делчев“ № 27. Там цените са далеч над 105 лв. Например гума 235/75/16 с шарка на Mishelin e 198 лв. Та ако някъде ги има за 105 кажете къде.
        Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
        Discovery 2.5 TD5 2000 EX
        Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

        Коментар


        • #79
          Провери при Голди
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #80
            Отскоро съм член на форума, не познавам Голди, може ли адрес, телефон?
            Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
            Discovery 2.5 TD5 2000 EX
            Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

            Коментар


            • #81
              Първоначално публикуван от Barbaron
              Отскоро съм член на форума, не познавам Голди, може ли адрес, телефон?
              Прати му едно ЛС http://forum1.offroad-bulgaria.com/p...profile&u=1506
              Ние не сме неутрални!

              Коментар


              • #82
                Карам една НИВА. Днес сложих джанти Mangels 15цола 6J с нулево ЕТ и гуми МАЛАТЕСТА кобра NT 205/70/15. Общо взето за цената си са много добре не вият много като за кална гума всичко е ОК само дето опират в предните калници отпред в долния краи и се чудя ко да прая жал ме е да ги резна чисто нова ми е

                Коментар


                • #83
                  Първоначално публикуван от ALFA155Ts
                  Карам една НИВА. Днес сложих джанти Mangels 15цола 6J с нулево ЕТ и гуми МАЛАТЕСТА кобра NT 205/70/15. Общо взето за цената си са много добре не вият много като за кална гума всичко е ОК само дето опират в предните калници отпред в долния краи и се чудя ко да прая жал ме е да ги резна чисто нова ми е
                  Щом опират в долният край и с повдигане няма да стане, лично на мен ми намирисва на флекс
                  sigpic УАЗ-452

                  Коментар


                  • #84
                    мноо тапо пак си е стандартен размер сичко и гумите и жантите са по книжка а пак опират, лажат руснаците маи

                    Коментар


                    • #85
                      гуми

                      По-скоро Малатестите не си отговарят точно на размера.
                      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                      NULLA TENACI INVIA EST VIA

                      Коментар


                      • #86
                        аз съм със такива , не ми опират
                        "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                        Коментар


                        • #87
                          качи снимки
                          "Ако не можеш да ги убедиш, объркай ги."

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X