Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Не е смешно, ама е истина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Не е смешно, ама е истина

    Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
    А ти знаеш ли банките какви разходи имат...
    Викаш повече от бюрата а?!
    Не мисля че това е правилния подход.Защото вече упорито се търси противодействие.И най вероятно банката ще загуби целия клиент изцяло.

    Коментар


    • #77
      От: Не е смешно, ама е истина

      Ааа, живи да ги ожалиш банките.

      Коментар


      • #78
        От: Не е смешно, ама е истина

        Първоначално публикуван от I.Guberkov Преглед на мнение
        Дали темата вече не зави в една друга посока и следва да се отдели в едни по-сериозни раздели?
        Ти да видиш , а потръгна от една мизерна стотинка и някакъв си сладолед.
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • #79
          От: Не е смешно, ама е истина

          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
          Викаш повече от бюрата а?!
          Не мисля че това е правилния подход.Защото вече упорито се търси противодействие.И най вероятно банката ще загуби целия клиент изцяло.
          И кво викаш? Да ти плати некой лев щото превеждаш през нея?

          Коментар


          • #80
            От: Не е смешно, ама е истина

            Откакто в едно бюро ме изработиха с фалшива 100 доларова банкнота , не съм стъпвал изобщо в бюро. За обмяна - твърдо през банка , иначе предпочитам кеш...
            Фиат Купе
            Опел Фронтера В
            Мицубиши Паджеро Пинин

            Коментар


            • #81
              От: Не е смешно, ама е истина

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              И кво викаш? Да ти плати некой лев щото превеждаш през нея?
              Аз нямам претенции за превеждането.Имам претенции за скъпи допълнителни услуги като обмяна на пари!
              По принцип наистина нямам голям избор. От друга страна съм от хората които предпочитат кеша.
              Една от основните причини е именно тая.Изтръпвам от мисълта целия ми живот да зависи от банката.Както се мъчат да наложат всичко да става с карти.

              Коментар


              • #82
                От: Не е смешно, ама е истина

                Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                Аз нямам претенции за превеждането.Имам претенции за скъпи допълнителни услуги като обмяна на пари!
                По принцип наистина нямам голям избор. От друга страна съм от хората които предпочитат кеша.
                Една от основните причини е именно тая.Изтръпвам от мисълта целия ми живот да зависи от банката.Както се мъчат да наложат всичко да става с карти.
                Обмяната на паАре си е някаква екстра. Един вид - струва кинти, някакви.

                Защо не плащаш с парите дето ги имаш?

                Коментар


                • #83
                  От: Не е смешно, ама е истина

                  Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                  Обмяната на паАре си е някаква екстра. Един вид - струва кинти, някакви.
                  Кинтите изведнъж се промениха, откакто въведоха все по-строги изисквания към касовите разплащания. Вместо да станат по-евтини, тези услуги станаха по-скъпички. Обяснение аз не мога да намеря.


                  Защо не плащаш с парите дето ги имаш?

                  Ааа, имало начин и с чужди ли?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Не е смешно, ама е истина

                    Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение






                    Ааа, имало начин и с чужди ли?
                    Натюрлих.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Не е смешно, ама е истина

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Обмяната на паАре си е някаква екстра. Един вид - струва кинти, някакви.

                      Защо не плащаш с парите дето ги имаш?
                      Не мога бат Пенчо! Долари искат!
                      Абсолютно си прав че услугата струва пари.Ние просто обсъждаме колко пари струва.Тавекс например е обосновал точно.
                      Говорим че банката просто извива ръце - защото може. Защото преди около година някъде не беше така.Беше поносимо.Сега не е.
                      И си помисли да им дадеш целия си живот - щото ако мине всичко на карти това ще стане- докъде ще стигнат.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Не е смешно, ама е истина

                        Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                        Не мога бат Пенчо! Долари искат!
                        Абсолютно си прав че услугата струва пари.Ние просто обсъждаме колко пари струва.Тавекс например е обосновал точно.
                        Говорим че банката просто извива ръце - защото може. Защото преди около година някъде не беше така.Беше поносимо.Сега не е.
                        И си помисли да им дадеш целия си живот - щото ако мине всичко на карти това ще стане- докъде ще стигнат.
                        Так а е. Всеки с проблемите си.
                        Аз от поне 10 години не ми се е налагало да сменям валути кеш.
                        Както и да си плащам ток, вода, телефон, данък и каквото още се сетиш кеш на каса.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Не е смешно, ама е истина

                          Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                          Натюрлих.
                          Ма казвай ги тия работи. Методът има ли го и в НК?

                          Коментар


                          • #88
                            От: Не е смешно, ама е истина

                            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
                            Ма казвай ги тия работи. Методът има ли го и в НК?
                            Нищо не разбрах!

                            Коментар


                            • #89
                              От: Не е смешно, ама е истина

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Нищо не разбрах!

                              И ти не си много лесен. Както и да е - кои са начините за плащане с чужди пари и да не носиш нак. отговорност за това. Кредитът не е чужди пари.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Не е смешно, ама е истина

                                Хора, банките са фирми.
                                Всички си вдигнаха тарифите за услуги, след като се оказа, че са се набълбукали с лоши кредити и печалбата от добрите не стига.
                                Щото преди няколко години раздаваха десетки хиляди срещу усмивка... и това не само в България. Почти всички банки в БГ са част от големи европейски групи. Дори и локалната банка ако е на печалба и няма нужда да вдига цените на услугите, но матушка е на загуба, ефекта е същия, щото каквото се изкара тук-заминава на там.
                                И така
                                А цената на това банката да работи с кеш е милиони на година. И както всичко друго, отива в крайния потребител.
                                Човек е ~70% вода. Ако няма мечти или цели в живота, това е просто една вертикална локва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 1 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X