Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Аматьорите" -сборна формация.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: " Аматьорите " - сборна формация.

    Браво Жоре добри АМАТЬОРИ сте.Много ми хареса че пусна нова тема.Когато имам възможност с удоволствие ще покарам с вас.
    п.с.
    Виждам,че и Ицко е започнал да задобрява.

    Коментар


    • #32
      От: " Аматьорите " - сборна формация.

      Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
      .
      Виждам,че и Ицко е започнал да задобрява.
      Задобрява откъм чупенето на мотори и ремонтирането им....
      Използвам случая да благодря на всички колеги аматъори за помощта,бутането и по-специално на Ренди за лекцията "какво трябва да съдържа раничката на един аматъор"
      П.с До два дни моторЯ ще е на крак.........

      Коментар


      • #33
        От: " Аматьорите " - сборна формация.

        Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
        Браво Жоре добри АМАТЬОРИ сте.Много ми хареса че пусна нова тема.Когато имам възможност с удоволствие ще покарам с вас.
        п.с.
        Виждам,че и Ицко е започнал да задобрява.
        Добре дошъл в редиците на аматИорите . Винаги си добре дошъл , както и ние винаги сме добре дошли при теб.
        Той Ицака си е добър още от самото начало, само че докато разбере че е истински аматИор, не можеше да се отпусне . Сега вече всичко е на 6+.

        Коментар


        • #34
          От: " Аматьорите " - сборна формация.

          Здравейте колеги,гледам въобще не ви е било скучно доста сте се забавлявали,много кофти се получи че не можахме да останем до край,но съм взел спешни мерки и в най скоро време трябва да съм на линия,гледам че и на Ицака мотора доста е пострадал,та ще оправим техниките и ще има пак веселба.

          Коментар


          • #35
            От: " Аматьорите " - сборна формация.

            Първоначално публикуван от тотев Преглед на мнение
            Задобрява откъм чупенето на мотори и ремонтирането им....
            Използвам случая да благодря на всички колеги аматъори за помощта,бутането и по-специално на Ренди за лекцията "какво трябва да съдържа раничката на един аматъор"
            П.с До два дни моторЯ ще е на крак.........
            Щом аматИОра е на крак....... за мотора няма проблем.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • #36
              От: " Аматьорите " - сборна формация.

              Искате ли приключения аматИОриииииииииииииииииииииии.
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • #37
                От: " Аматьорите " - сборна формация.

                Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                Искате ли приключения аматИОриииииииииииииииииииииии.
                Аз тази сдмица стачкувам, срещу финансовата криза, ама другата ще наваксам.

                Коментар


                • #38
                  От: " Аматьорите " - сборна формация.

                  Жоре удари едно рамо, Пачо не иска да ми направи снимка. Нали съм си аматИОр, деже горд аматИОр.
                  0877 877 297

                  Коментар


                  • #39
                    От: " Аматьорите " - сборна формация.

                    Първоначално публикуван от kurnare75 Преглед на мнение
                    Жоре удари едно рамо, Пачо не иска да ми направи снимка. Нали съм си аматИОр, деже горд аматИОр.
                    Чакаййй още си кандидат аматИОр сега си си пълен аматьор.
                    МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                    Коментар


                    • #40
                      От: " Аматьорите " - сборна формация.

                      Първоначално публикуван от kurnare75 Преглед на мнение
                      Жоре удари едно рамо, Пачо не иска да ми направи снимка. Нали съм си аматИОр, деже горд аматИОр.
                      Аиде бе Жоро направи му снимка на АМАТИОР невиждаш ли че е утвърден учасник от нашата група пък и нали сам ШЕФ заповядвам ти
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • #41
                        От: " Аматьорите " - сборна формация.

                        Не се ли пише по-правилно "аматИор", "шафИор".. и т. н. ?
                        Публикувайте отговор

                        Коментар


                        • #42
                          От: " Аматьорите " - сборна формация.

                          Aбе шматки, как да му сложа снимка като нямам негова снимка в близък план. Ето тази я отрязах от една обща, ама ще е с лошо качество. Пожарна, ако и харесва си я сложи. Ако не ти харесва аз ще го сложа на Шефа.
                          За тези дето не знаят този пожарникар участва на 11 септември заедно с колегите си от Америка на инцидента с кулите близнаци. А сега да видите вие.

                          Коментар


                          • #43
                            От: " Аматьорите " - сборна формация.

                            Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                            Не се ли пише по-правилно "аматИор", "шафИор".. и т. н. ?
                            Да взема да се засрамя , че допускам такива големи правописни грешки . Ти си вторият който ми го казва. Ще си взема поука. Ми като бягах от час по български така ще е

                            Коментар


                            • #44
                              От: " Аматьорите " - сборна формация.

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Да взема да се засрамя , че допускам такива големи правописни грешки . Ти си вторият който ми го казва. Ще си взема поука. Ми като бягах от час по български така ще е
                              Никога не е късно "да влезеш в час"... Мойто братчетче едно време ми бе направило табелка "Млад шофЙьор".. Естествено, че си я бях лепнал с голям кеф...
                              Публикувайте отговор

                              Коментар


                              • #45
                                От: " Аматьорите " - сборна формация.

                                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                                Никога не е късно "да влезеш в час"... Мойто братчетче едно време ми бе направило табелка "Млад шофЙьор".. Естествено, че си я бях лепнал с голям кеф...
                                При нас такива сложни лепенки няма. Единствената е " Край на колоната " и тя винаги е на Ренди на гърба Лелеееееее, да пиша докато го няма, че като се яви, ще ми резне заплатата

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X