Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    колеги, сменям лагери на трипътника на моя доминатор. по каталог номера на легерите е 91015KV6003 .
    имам въпрос -откъде мога да ги намеря/закупя. не изключвам варианта за пазаруване от хонда, но съм го оставил за последен вариант. номерът изписан на лагера е: NTN SF05A26PXI. благодаря предварително

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Виж тук.
      HONDA DOMINATOR 650
      ОРЕЛ ASTRA
      РСПБЗН-Приморско

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        След основен ремонт(бутало 100.25 (OEM Honda), сегменти 100.25 (OEM Honda), шлайф цилиндър 100.25 + хонинг, почистване и напасване на клапани + смяна на две легла на изпускателните клапани, смяна на гумички ( не оригинални ), бутален болт (OEM Honda), с какво мога да свързвам синьо-сив дим при запалване само от единя ауспух на студено (веднъж се случи да запуши доста и от двата едновременно за около минута)? Мотора е на 220км след ремонта като е каран в градски и извънградски условия ( до 3000-3500 оборота максимум ) на температурите от изминалите дни тоест 0-15 градуса.

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Това май наистина е заразно при нас с Доминаторите.Минах по твоя път със смените и го прави същото и при мен.Чел съм някакви теорий за отворен клапан и от там се стичало масло в цилиндъра ама за мен не е нормално.

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Всичко тръгна от леко припушване, на първа можех да го бутам трудно, но можех и чукащо легло на клапан... тръгвайки (а бтв смених и веригата - дид ангеенажна) мислих че е верига... добре че Пешо го откри леглата на клапаните... нооо пуши отново... май така ще трябва да го карам и това е..

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              колеги здравейте да се включа и аз към темата с пушенето и моя доминатор пуши при студен старт много и след това спира но като тръгна и като му подам повечко газ изпушва и като върна газта запушва още повече със сменени гумички на клапаните съм казаха ми че от тях било,вярно старите бяха доста опечени но и със новите е същата работата а също имам и още малко проблемчета единия е като запаля мотора работи известно време и изгасва сам връщам контактният клуч и давам пак на контакт и мотора запалва и след известно време пак го прави и другият проблем който ме притеснява има едно пречукване ако мога тага да го кажа или по точно като звънтене от дясната страна на двигателя се чува но това го прави на моменти ту се чува ту несе чува дайте мнения какво може да е ?

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Иска преглед при доктор с диагноза и посещение на здравно-терапевтично отделение с евентуално правилно лечение . Не при майстор с готова епикриза .

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Здравейте на всички, забелязах че тук се говори за Доминатор , но понеже в предната страница има само 1 тема за Трансалп без отговор реших да попитам тук. Имам проблем с Трансалпа си , най-вероятно съм за смяна на лагери на коляновия вал, бутални болтове и биела(тя може и да здрава), къде в София или в България мога да намеря части за Хонда Трансапл 1989 XL 600 V ? Благодаря ви предварително !

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Бултрако
                    A Lone Rider

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      e и аз да питам за моя малък "к"х"атър" доминатор 250 от 1991 година /239цц/. търся гумичките за буталата на предните спирачки?!? проблемът е че не се връщат буталцата... малко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:brake pistons.jpg
Прегледи:1
Размер:96.1 КБ
ID:5715512Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brake pistons (1).jpg
Прегледи:1
Размер:79.4 КБ
ID:5715513Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brake pistons (2).jpg
Прегледи:1
Размер:72.9 КБ
ID:5715514Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brake pistons (3).jpg
Прегледи:1
Размер:65.4 КБ
ID:5715515Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brake pistons (4).jpg
Прегледи:1
Размер:72.6 КБ
ID:5715516Натиснете снимката за да я уголемите

Име:brake pistons (5).jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5715517

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Апарата ти е за ребилд! 06431-MA3-405 (х2) ....това ти трябва. Този "сет" се съдържа от два о-пръстена,тънък и по-дебел.....тоест трябва да си поръчаш два такива,защото в апарата има общо четири. Във всяко "легло" има един тънък и един по-дебел
                        Отиди при онИя на Нишава,цените са им по-добри от Бултраковските.....но нека ти проверят и те точния "парт" номер.
                        След което вадиш буталата,чистиш ги със скочбрайт,слагаш новите о-пръстени,мажеш ги и събираш. Провери си и маншончетата на водача,и смия водач! http://www.bike-parts-honda.com/piec...u+factory.html
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0136.jpg
Прегледи:2
Размер:77.0 КБ
ID:5716002
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от julionavarro; 24-05-16, 22:24.
                        Kawasaki Klr 600 '91

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Здравейте, на второто каране за тая година сдаде багажа задния амортесьор на Доминатора. Имат ли разлика в различните години, от къде и каква марка си заслужава?

                          Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
                          Последно редактирано от jik-tak; 25-05-16, 16:22.
                          Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ

                          HONDA DOMINATOR 650NX

                          Коментар


                          • Въпроси за Доминатор

                            Имат разлика.RD02 е по къс с 2см от RD08.Аз купувах оригинален на showa за 300лв. преди години

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Ако е току-що протекъл и стъблото не е наранено - може да се ремонтира за не много пари . Стават и от други хонди : Хл 600 , Трансалп 600 , но са малко по-дълги - както каза Вълков .

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Благодаря, колега julionavarro -разглобявам и ще гледам да ги посетя! дано намеря гумичките...
                                Последно редактирано от boda nx; 26-05-16, 11:19. Причина: пропуск

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X