Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Първоначално публикуван от Julieta Преглед на мнение
    Честит ти рожденник icerunner, да ти е жив и здрав и много да те радва!
    А, мерси в аванс, ама с 3 дни е по-малък, не по-голям На 21 ще празнуваме...

    Първоначално публикуван от Julieta Преглед на мнение
    Разбира се, че е добра идея всяко едно приятелство!
    Насреща сме винаги!

    Първоначално публикуван от Julieta Преглед на мнение
    не разбира почти нищо от това, което му се говори и изпълнява когато той пожелае елементарни команди!
    В рамките на шегата - Че те моите и двамата са така...

    Стискаме палци наистина и стига да решите се обадете да се запознаем - децата си имат собствен език и подход, често по-добри от нашите. Когато Малката проговори, често Баткото ни превеждаше - без майтап! Нищо, че той самия беше проговорил няма и година по-рано.
    Technical Rescue Direct - life lies in courage
    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

    Коментар


    • #32
      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Здравей,приятел.И аз съм баща и те разбирам.Много сложна тая работа с банката.Пощата ми е на две крачки.Прати ми адрес да ти пращам телеграфически или пощенски запис
      Последно редактирано от Daniel; 17-09-10, 07:22. Причина: Махнах мейл адреса
      Опел Фронтера Б КБ

      Коментар


      • #33
        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        Дани и Жули - успешно лечение! Стискаме палци!
        ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
        СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

        Коментар


        • #34
          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Внесох малко, но от сърце в клона на ДСК в гр. Омуртаг

          Почти нищо не знам за това заболяване, но стискам палци да е успешно лечението.
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • #35
            Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Хиляди благодарности,
            Много се радвам, че не знаеш нищо за заболяването - дано на никой не му се наложи да разбира.
            За съжаление няма лечение - цялото това нещо е експериментално, но съм видял резултатите и това много ме обнадеждава.
            По руските форуми има деца със снети диагнози - демек на 100% оправяне по ДАН системата.
            В България има деца със невероятен напредък.

            Поздрави и Благодарности на всички.

            Коментар


            • #36
              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              Извинявай,сумата не е голяма,но до края на годината има още 4 заплати,на всяка ще пращам и ще се посъберат
              Опел Фронтера Б КБ

              Коментар


              • #37
                Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Сумата не е важна - важен е жестът.
                Благодаря ти много.
                Веднага ще ги внеса на сметката на малкия.

                Коментар


                • #38
                  От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Здравей, Даниел,

                  Искрено желая успех в лечението на малкия Ники и спокойствие на семейството. Ако може едно предложение- смятам, че ако има Facebook страница ще се ангажират по-бързо и лесно повече хора. Ще се постарая да следя форума, но може и на ЛС да ми я пуснеш за по-сигурно.
                  Късмет!

                  Коментар


                  • #39
                    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Синът Ви е прекрасно дете. Сигурен съм, че нещата ще тръгнат на добре. Не е много, но е от сърце. Кураж!
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #40
                      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Здравейте.Днес в 13,40 помогнахме и ние от две места.От другото не са регистрирани тук.Ще следим развитието на нещата и с удоволствие бихме помогнали отново ако се наложи.Желаем приятен празник утре, дано детето го усети и бързо оздравяване.Поздрави!
                      П.С. До всички:Помагайте!!! Хората се оценяват в трудни моменти.Достатъчно е темата да се "вдига " няколко пъти на ден , да се види от повече участници и резултата ще е ползотворен!Приятен ден и поздрави!
                      Последно редактирано от ALEX_Z; 17-09-10, 13:05. Причина: пр. грешка

                      Коментар


                      • #41
                        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        Здравейте!
                        Днес, до 16,00 часа 23 души и техните семейства внесоха по сметката на Ники общо 3013,96лв.
                        Благодаря на тези добри хора и обещавам редовно да публикувам информация с набраните до момента средства!
                        Направих торта за рожденият му ден утре!Очаквайте снимки!

                        Много се радваме, че са се включила хора и извън форума
                        Последно редактирано от Daniel; 17-09-10, 17:19. Причина: пр.грешка
                        Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                        Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                        Коментар


                        • #42
                          Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Днес направихме 4 годинки
                          Ники получи подарък от приятел
                          Разопаковахме го още по пижама
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120854.JPG
Прегледи:1
Размер:71.7 КБ
ID:5209283Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120866.JPG
Прегледи:1
Размер:71.8 КБ
ID:5209284Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120865.JPG
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5209285Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1120873.JPG
Прегледи:1
Размер:63.1 КБ
ID:5209282

                          Коментар


                          • #43
                            От: Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            Да Ви е жив и здрав рожденника , макар закъснял с един ден го желая от сърце
                            "Many men go fishing all of their lives without knowing that it is not the fish they are after."
                            "Много мъже риболовят цял живот , без да осъзнават , че не рибата е това което преследват."

                            Коментар


                            • #44
                              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Привет, Даниел, чак сега видях темата! Очаквам плащане до края на седмицата и се включвам. Кураж и само напред!
                              "Make love, not war!"

                              Коментар


                              • #45
                                От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                                Привет, Даниел, чак сега видях темата! Очаквам плащане до края на седмицата и се включвам. Кураж и само напред!
                                Мерси много приятелю, имаме голяма нужда от подкрепа!
                                За съжаление вчера, 20.09. нямаше никакъв превод в сметката за Ники!
                                Притесняваме се дали ще успеем да съберем оставащата сума от 12 000 лв. до края на годината!
                                Налага се до края на месец септември да потвърдим на екипа лекари дали ще правим изследванията на Ники!
                                После следва попълване на стотици страници документация на английски език, предварителни изследвания тук - ПКК, скенер корем, паразитологични , които трябва да изпратим в Щатите!
                                Отново мерси на всички, които ни подкрепиха и на тези, които тепърва ще ни помогнат!
                                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X