Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

    Остави таксата, формулярът е гадост, искат ти и майчиното мляко, отделно че служителките не могат да вдянат международните номера на сметка и искат разни техни си щатски гадории. Пейпал.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #17
      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

      Добре, разбраф. Само ще проверя да няма някоя теслица отсам и ви го разпращам.

      Коментар


      • #18
        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

        Опаааа, сетих се! Баджанака пристига тук след 2 седмици. Я кажете накого да даде пари /София, Млфдост по вьзможност/, той като дойде тук аз ще се оправям.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #19
          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

          Направо на Даниел - най-добре. Горе има телефон.

          Коментар


          • #20
            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

            Пейпал взима около 3-4% от сумите. Не знам дали това е от значение или не е, но ако е от значение, може да се избегне. Прави се плащане не по най-обикновения начин, а чрез т.н. "mass payment". Малко играчка е, но само малко, не много. И таксата е 1 долар. Не проценти от сумата, а твърдо, само долар. В доста сайтове обясняват надлежно, как се прави това нещо в Пейпал.
            Някои казват, че съм ужасен човек. Но това не е така - аз имам сърце на мил, чувствителен юноша. Пазя го в буркан със спирт на бюрото си...

            Коментар


            • #21
              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

              Пейпала го накликвам от телефона и 3% не са голяма беда,банката иска кодове ИБАН номера,адреси......с Пейпал е Пейсьрце.

              Брат влизам и аз,пиши ми ги.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                Re: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                Хиляди благодарности за помоща.
                За съжаление нямам ПейПал.
                Сметката съм направил само за малкия.
                Даже кредитната карта ще е готова след 2 седмици

                Ако някой има подобни проблеми и го интересува - винаги съм готов да помогна с каквото мога.
                Благодарен съм и за моралната подкрепа - защото изследванята хич не са приятни и много се притеснявам.

                Благодаря

                Коментар


                • #23
                  От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  ...Брат влизам и аз,пиши ми ги.
                  Висиш пари.


                  Даниеле, не се притеснявай за Пай-Пал, щом Ясен има, хората може да него да ги пращат. Желание да има, начини се намират. Аз превода го измислих. Очаквай обаждане от баджанака. Спокойно, ще се оправят нещата. Много сме, силни сме, сега е момента и да сме задружни. Поздрави от Калифорния.
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • #24
                    От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                    Здравейте приятели от форума!
                    Аз съм майката на Ники!
                    Регистрирах се, най-вече, да Ви благодаря от все сърце за проявената съпричастност към съдбата на Ники!
                    Между другото едно от любимите му занимания е да се вози в автомобил, джип или върху баща си!
                    От негово име и от името на цялото ми семейство, отново Ви благодаря и вярвам, че скоро и Ники сам ще може да Ви каже своето мерси!
                    Тогава победители в това наистина трудно начинание ще бъдем всички ние!
                    Лично се наемам, редовно да Ви информирам какво се случва с Ники, а скоро и колко средства са набрани до момента!
                    Късмет на Всички!
                    Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                    Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                    Коментар


                    • #25
                      От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                      Стискам Палци!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                        Първоначално публикуван от Julieta Преглед на мнение
                        Здравейте приятели от форума!
                        Аз съм майката на Ники!
                        Регистрирах се, най-вече, да Ви благодаря от все сърце за проявената съпричастност към съдбата на Ники!
                        Между другото едно от любимите му занимания е да се вози в автомобил, джип или върху баща си!
                        От негово име и от името на цялото ми семейство, отново Ви благодаря и вярвам, че скоро и Ники сам ще може да Ви каже своето мерси!
                        Тогава победители в това наистина трудно начинание ще бъдем всички ние!
                        Лично се наемам, редовно да Ви информирам какво се случва с Ники, а скоро и колко средства са набрани до момента!
                        Късмет на Всички!
                        Здравей.
                        Тук всички искрено се надяваме Ники да се оправи!
                        Това с возенето в Джип и автомобил , е лесно, ще с уреди. Но искам да може сам да благодари за возенето!
                        Всички стискаме палци и помагаме с каквото можем за да се насладим на неговата радост!
                        LZ1HKW
                        Реглаж на преден и заден мост
                        My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                        Коментар


                        • #27
                          От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                          Здравейте и от мен,
                          внесох една скромна сума по сметката. Дано плануваните изследвания и лечение да помотнат на сина Ви да заживее в реалния свят, а и на вас да му се радвате и да се гордеете един ден с него.
                          Не бързай ако искаш да стигнеш
                          __________________________________
                          Discovery II TD5 10P

                          Коментар


                          • #28
                            От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                            От все сърце благодаря на всички добри хора, които ни помагат!
                            Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                            Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                            Коментар


                            • #29
                              От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                              Ще помагаме разбира се и ще се радваме на всяка добра новина за детето. Ако има нужда и от други неща освен събирането на тези средства - убедил съм се, че тук винаги се намира човек, който да свърши работа за нещо важно. Моят син Борис е точно с 3 дена по-малък от Ники. Не съм добре запознат с това състояние, но ако приятелство и игра помагат, всъшност независимо от това, ще се радваме да се запознаем.
                              Поздрави и стискаме палци!
                              Technical Rescue Direct - life lies in courage
                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                              Коментар


                              • #30
                                От: Моля Ви приятели, помогнете на сина ми Ники

                                Честит ти рожденник icerunner, да ти е жив и здрав и много да те радва!
                                Разбира се, че е добра идея всяко едно приятелство!
                                Ники е от аутистите, които нямат физически данни за това състояние, но той е много тежък случай от гледна точка на това, че е с много тежка симптоматика - халюцинации, страхове, маниерничене, не яде парчета, изпитва погнуса да докосне храна, да не говорим, че не разбира почти нищо от това, което му се говори и изпълнява когато той пожелае елементарни команди!
                                Ходи само по определени маршрути, всичко ново го плаши много!
                                Ники от пролетта е на диета и пие 18 вида хранителни добавки!
                                Всеки ден работи с психолог и социален педагог! Все още не работи с логопед, защото не казва и не повтаря дори срички!
                                Осмели се да помогнеш, преди да те помолят!
                                Отстъпки за система за активно GPS проследяване и продуктите на ЪнриълСофт

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X