Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Слънчева батерия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Слънчева батерия

    Молим ти са, само за ракия да не си говорим. Тука сега ме поят с 4 различни вида, и се карат като не пия. Ще си сменям имео явно. Баси никулдена! Наздраве!

    Като се прибера някой ден, ше я видим туршията. Ъъъ и ракията де...
    Айде пак наздраве!
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • #92
      От: Слънчева батерия

      Ники,перфектно-кажи как и къде да ти ги платим
      Cherokee WJ 4.0L- NP242
      Honda Africa Twin XRV 750

      Коментар


      • #93
        От: Слънчева батерия

        Навалицата с контролерите- имам удоволствието да ви уведомя, че контролерите ви са в Младост 2. Разберете се кой да ги вземе и трите и после да си ги раздавате и ми пишете да ви дам координати. Той май Ясен ги има, ама за всеки случай. Цената на контролера съм я написал, ако има невярващи, да пратят емейл, ще им върна копие от фактурата. И понеже събираме левчета за отделната чанта по самолета, ще ви замоля да дадете по $15 за "делчо" на чантата. Ако някои ги няма парите сега ама му трябва контролера, не е проблем, да си го взима, ще му запиша името в черния бакалски тефтер.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #94
          От: Слънчева батерия

          Точно днес набедих Ясен за гара-разпределителна!! Познай кой ще ги вземе от Младост?

          Това,за фактурата,все едно не съм го прочел!
          Нямай грижи за чичо "Делчо",то се знае!

          И си измисли некво "наказание",щото като се прибереш,няма да ти се размине!!

          Благодаря! Задължен съм ти!!
          088пет722пет99
          http://www.hydropompi.com/

          Коментар


          • #95
            От: Слънчева батерия

            Адреса в Младост 2 не го знам. Ама няма проблеми, пущай сведения на лично.

            Днес беше особен ден - първо ми звъни drukman и пита "У тебе ли ми е тва и тва" - а аз се чудя какво пак съм завлякъл. Еле изясни се, минавам да видя REGULATOR - същата работа, къде ми е друго някакво нещо.

            Круме, мисли да сменяш панела.

            Коментар


            • #96
              От: Слънчева батерия

              Аз утре съм свободен и мога да мина през Младост да ги взема,от там мога да мина през Крум да му оставя неговия.Ясен нямам идея къде се подвизава...
              Да разбирам ли че цената е $50+$15?
              Cherokee WJ 4.0L- NP242
              Honda Africa Twin XRV 750

              Коментар


              • #97
                От: Слънчева батерия

                Добре, Ясен има лично с телефона на бълдъзата, да се разбират кой, кога, какво...
                Да, Цената е $49.31+$15 за "делчо" на чантата. Оставям ви вие да се разбирате как ще ги носите, къде ще ги носите, на кого да ги давате...
                Бълдъзата е инструктирана да ги даде на тоя дето и звънне, даже и да не и носят пари. Вие му мислете за подробностите.

                Ясене, drukman те е питал защото знае, че и ти си в списъка на хората с пакетчета. Ама аз май никога не съм му казвал да го търси от тебе де. Разбрахме се и с него, утре ще е в Пловдив пакета- как, не знам, с бълдъзата...
                https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                Коментар


                • #98
                  От: Слънчева батерия

                  Ако Ясен не може утре,аз мога да ида да ги взема,след това минавам при Крум(до КАТ) и след това към кв.Левски
                  Няма проблем да платя каквото взема....
                  Cherokee WJ 4.0L- NP242
                  Honda Africa Twin XRV 750

                  Коментар


                  • #99
                    От: Слънчева батерия

                    Изяснен е въпросът. Утре ще звъня и ще взема Фсичко което е за София.

                    Коментар


                    • От: Слънчева батерия

                      По сложен начин контролерите се озоваха при мен.
                      Накратко: продавачът ни е изпържил и напразно разкарвахме морския и балдъзата му.
                      Надълго: след малко като снимам.

                      Коментар


                      • От: Слънчева батерия

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        По сложен начин контролерите се озоваха при мен.
                        Накратко: продавачът ни е изпържил и напразно разкарвахме морския и балдъзата му.
                        Надълго: след малко като снимам.
                        Искаш ли панел?? Нямаааааа!!!!

                        Мамка му,щеше да е добре за компресорния хладилник в кемпера! Здраве да е!

                        Утре ще те издирвам,за да ти дам парите.
                        088пет722пет99
                        http://www.hydropompi.com/

                        Коментар


                        • От: Слънчева батерия

                          Подчертана липса на мощни индуктивни елементи. Всъщност има една единствена бобина и тя е на "зарядното за телефон". Положителните полюси на батерията, панела и консуматора са свързани накъсо, отрицателните - през мощните транзистори на гърба на платката.

                          Въпреки заглавието и цената си, това не е MPPT контролер. Тъпо. Още по-тъпо е че не можем да ги върнем.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140117_201811.jpg
Прегледи:1
Размер:39.3 КБ
ID:5554917

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140117_201836.jpg
Прегледи:1
Размер:40.7 КБ
ID:5554918

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140117_201845.jpg
Прегледи:1
Размер:42.4 КБ
ID:5554919

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20140117_204936.jpg
Прегледи:1
Размер:35.7 КБ
ID:5554921

                          Коментар


                          • От: Слънчева батерия

                            Аз нищо не разбирам от тези платки......
                            Cherokee WJ 4.0L- NP242
                            Honda Africa Twin XRV 750

                            Коментар


                            • От: Слънчева батерия

                              Да му ..... майката!
                              Нито съм гледал какво има в кутиите, нито знам какво е PTT контролер.
                              Мога да изпратя емайл на продавача, да го видим какво ще каже. Макар, че ако каже "прати ми ги и ти връщам парите"? ... Пратени са от Китай май.
                              После мога да се размрънкам на тия от Ибей за заблуждаващо описание. Тъпото е, че аз на български не мога да схвана кое какво е, а ще трябва да го обяснявам на английски, с всичката терминолохия.
                              Ясене, обясни ми като на идиот къде ни преебаха.
                              Много мразя такива кап.ти! Че не беше американски магазин, щях да го навра в кучи г.з!
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • От: Слънчева батерия

                                Ако бяха поръчани от Ebay там нещата седят по различен начин
                                Отвараш дело и продавача го гонят от управата на сайта еbay-преди месец си взех 9 паунда за fake 32БГ СД карта......
                                Cherokee WJ 4.0L- NP242
                                Honda Africa Twin XRV 750

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X