Обява

Свий
Няма добавени обяви.

До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

    айде и от мен 2-3 кофи положителна енергия, дано стане работата
    LZ1NDI
    DR650SE K8

    Коментар


    • #17
      От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

      Ей браво! Чудно време на Гросглокнър. Успех!
      LZ2NKM

      Коментар


      • #18
        От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

        Предполагам, че срещата е в момента. Стискаме палци!

        Коментар


        • #19
          От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

          Благодаря Ви за подкрепата! За момента постигнах почти максималния възможен резултат - принципно съгласие да работим съвместно по проект за разработка на нов продукт. До месец два трябва да го имам и черно на бяло. За сега сме се 'сгодили', а ще видим дали ще се вземем .

          Утре яхам пак коня и обратно. Сега мислете за хубаво време по трасето .

          Коментар


          • #20
            От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

            Да запазим доброто настроение.
            Времето го дават, Ок за теб.
            Очакваме повече снимки с телефона.
            Ти работата си я свърши вече,та жив и здрав, те очакваме да се прибереш.
            Поздрави.
            I am just a simple man.

            Коментар


            • #21
              От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

              Първоначално публикуван от Luke Преглед на мнение
              Благодаря Ви за подкрепата! За момента постигнах почти максималния възможен резултат - принципно съгласие да работим съвместно по проект за разработка на нов продукт. До месец два трябва да го имам и черно на бяло. За сега сме се 'сгодили', а ще видим дали ще се вземем .

              Утре яхам пак коня и обратно. Сега мислете за хубаво време по трасето .
              Братче, поздрави и от мен! Блазе ти! Чакаме яко снимки!
              Gute fahrt und bis bald!
              Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
              Само DIESEL !!!

              Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

              Коментар


              • #22
                От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                Лъчко ти не спираш да ме изненадваш. Колко километра му навъртя това лято на KTM?

                Ние тръгваме на 22 и предполагам няма да се засечем в България, но като се върна трябва да му споделиш "идеята"

                Коментар


                • #23
                  От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                  Първоначално публикуван от мишоци Преглед на мнение
                  Gute fahrt und bis bald!
                  Благодаря ! Немския не го стоплям , но чичко Гугъл ми го преведе .

                  Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                  Лъчко ти не спираш да ме изненадваш. Колко километра му навъртя това лято на KTM?

                  Ние тръгваме на 22 и предполагам няма да се засечем в България, но като се върна трябва да му споделиш "идеята"
                  На КТМ а ще му се съберат към 15 000 км. за това лято. Много се кефи на пътищата в родината си (нали е от Австрия ) . Гълта високите проходи на екс, ляга в завоите и не се дава даже и на расовите пистарки. Само един италианец ме изпревари на изкачването на Grossklocner. Той бе ше яхнал това животно

                  На следващия паркинг си побъбрихме след гонитбата по завоите

                  На вас лек път и много приключения, но без аварии ! Ще се видим , когато се върнете.
                  Последно редактирано от Luke; 14-09-10, 22:02.

                  Коментар


                  • #24
                    От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                    Лъчо днес 14:31:
                    "Минавам прохода Silvretta. Якооооо! Следва Stelvio.''
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • #25
                      От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                      Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
                      Лъчо днес 14:31:
                      "Минавам прохода Silvretta. Якооооо! Следва Stelvio.''
                      Димо прати му смс да не пропусне Passo di Gavia, веднага след Стелвио Като слезе в Бормио завива наляво и е там - на практика с отдалечени на 10 км. След него е Passo del Tonale и е в сърцето на Алпите - където и да кара няма да сбърка. Но да не пропусне Гавиа, важно е.
                      LZ2NKM

                      Коментар


                      • #26
                        От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                        Писах му сега.
                        Имам SMS от 19:55 :
                        "На Стелвио съм. След малко се спускам и търся хотел..."
                        ______2
                        Е = MZ

                        Коментар


                        • #27
                          От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                          Къде си Лъчооооооо....?
                          Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                          Коментар


                          • #28
                            От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                            Първоначално публикуван от Ilarioncho Преглед на мнение
                            Къде си Лъчооооооо....?
                            Ей ме на . Качвам топли снимки в момента. Днес стана страхотен преход. Това Доламитите били по-интересни от останалите Алпи.

                            Коментар


                            • #29
                              От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                              Мога вече да пусня някои снимки. Вчера си бях набелязал един маршрут , който не влизаше в Швейцария, обаче в Австрия имаше много пътища в ремонт и насила ме вкараха в Швейцария. Това е от там:



                              Пътя върви покрай границата с Австрия и после по един тесен тунел влязох в Италия, по-точно при Lavigno. Тунела беше толкова тесен , че със светофар пускаха движението само в една посока. Това е от опашката на светофара на входа на тунела:



                              После киривнах към Бормио и минах през един проход, на който вече не помня името. С днешните проходи са над 10. Това е изкачването към Стелвио от страната на Бормио:





                              Ето я и табаелката на върха:



                              трябва да се вгледате вниматлно , за да разчетете надписа между лепенките. Вижда се и височината - 2758м. А това е добре известната гледка :





                              Този склон го спуснах вчера, а днес го изкачих и спуснах отново , за да е по-пълно изживяването . Още много красиви места минах днес. Движа се успоредно на Австрийската граница и утре ще мина в Словения. Ето още малко:







                              Утре правя едно кръгче в Словения и в събота се прибирам.
                              Последно редактирано от giorgio; 18-09-10, 09:44.

                              Коментар


                              • #30
                                От: До Щутгарт с два 'тигела' из Алпите

                                Ехааа , супер! : )) Много се радвам за проекта и за начина, по който го връзваш с карането по тези места. Завоите са невероятни ! Трябва и аз да отида някой ден. Успех Лъчо, много се надявам да успееш. Идеята си заслужава и ще се усети глобално! Ще се гордеем много всички покрай теб !!! Леко и приятно каране ти пожелавам и още интересни гонки : )

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X