Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Учредяване на клуб по "Стендов моделизъм" във Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Учредяване на клуб по "Стендов моделизъм" във Варна

    Здравейте! На 3-ти октомври ще се състои Учредително събрание за създаване на клуб "Стендов моделизъм"/името не е окончателно/ със седалище Варна.Каним всички, които освен големите истински машини ,харесват и обичат да правят техните умалени копия! Ето и официалното съобщение:
    http://model.airgroup2000.com/viewtopic.php?f=8&t=1433
    Лада-2107 , 1.5л, 1989г

  • #2
    От: Учредяване на клуб по "Стендов моделизъм" във Варна

    Здравейте! Клуба вече е факт! Считано от 15.XI.2010г ,с решение на Варненския съд, МоделКлуб "Варна" вече е регистриран и е факт.Предстои изготвяне на правилник допълващ Устава и набиране на членове.Имайки предвид,че това е клуб с моделистко-колекционерска насоченост бих искал да помоля съфорумниците,модераторите и администраторите на форум "Оф-роуд България" да споделят, дали има смисъл да пускам тук информация за дейността на нашия/аз съм член на Управителния съвет/ клуб,за престоящи мероприятия и др.подобни.Питам,за да не пускам излишна информация и за да не "развалям дисциплината" тук! Благодаря Ви предварително!
    Лада-2107 , 1.5л, 1989г

    Коментар


    • #3
      От: Учредяване на клуб по "Стендов моделизъм" във Варна

      Ивелине, браво за добрата инициатива.Защо не помислите да съставите някаква примерна програма и да говорите с директорите на няколко училища, нека да запознаят децата с кръжока и дейностите, които ще развивате.Мисля че ще се намерят мераклии, които да се запишат с удоволствие.Стискам палци да се развият успешно нещата.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #4
        От: Учредяване на клуб по "Стендов моделизъм" във Варна

        Здравей,ПАЧ! Благодаря за добрите думи! Относно хубавата идея за кръжочна дейност,засега все още сме в началото,нямаме готовност а и помещение за провеждане на такава.Затова първо трябва да популяризираме клуба,хобито,а и да съберем "членска маса"/така да се каже/ и т.н.Аз съм запазил контактите с някой от бившите ми преподаватели от гимназията ,така че ще има към кого да се обърна.
        P.S. В моделисткия форум на "Еър Груп 2000",има съфорумник със същия никнейм като твоя.Бих искал да те питам,само съвпадение на "имената" ли е,или не?
        Лада-2107 , 1.5л, 1989г

        Коментар


        • #5
          От: Учредяване на клуб по "Стендов моделизъм" във Варна

          Първоначално публикуван от ivelin7133 Преглед на мнение
          Здравей,ПАЧ! Благодаря за добрите думи! Относно хубавата идея за кръжочна дейност,засега все още сме в началото,нямаме готовност а и помещение за провеждане на такава.Затова първо трябва да популяризираме клуба,хобито,а и да съберем "членска маса"/така да се каже/ и т.н.Аз съм запазил контактите с някой от бившите ми преподаватели от гимназията ,така че ще има към кого да се обърна.
          P.S. В моделисткия форум на "Еър Груп 2000",има съфорумник със същия никнейм като твоя.Бих искал да те питам,само съвпадение на "имената" ли е,или не?
          Ами не съм аз, значи на някой му е харесал ника ми и го ползва
          Опитай да говориш с директорите на няколко училища и виж дали няма да проявят желание да помогнат, с помещение или нещо друго примерно
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X