Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за гнойна инфекция?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Съвет за гнойна инфекция?

    знам ли и аз какъв лекар ми трябва-такъв,който да го излекува,може би хирург,опериращ в областта на костно-ставните и мекотъканни хирургични инфекции.Досега съм го водила по хирурзи,ортопеди,доценти,професори,хвърлих маса пари да им плащам и маса пари за антибиотици,последния от които таргоцид ми струваше 1500 лв.Всички казват-трябва да се види дали не е от костта или не е хроничен остомиелит.На последната снимка ортопеда каза,че няма наличие на костни секверсти и че явно антибиотичните перли са си свършили работата и оставало да се борим с фистулозните истории,направи микробиология и така пак антибиотик и пак нищо.В гнойно-септична хирургия на пирогов е опериран 2 пъти.Първият път за поставяне на антибиотични перли септопал-изписан е с диагноза остеитис хроника феморис декстри,а втория за изваждането на перлите след 3 месечен престой в крака,изписан с диагноза остеитис феморис декстри.Не знам какво значат тези диагнози,но се успокоявам,че не пише осеомиелит,но доколкото ми става ясно и костта му е засегната,но как и в каква степен никой не си е направил труда да ми обясни и какви са прогнозите с тези диагнози.В тази хирургия не са му правили посявки,а хистология,каквото и да значи това,но не е упоменат резултата от тази хистология,има и лабораторни изследвания,които всички лекари казват,че са в норма.,а изход от лечението никакъв.Ако жена ви може да ни насочи към специалист,който да постави точна диагноза след адекватно провеждане на необходимите действия и изследвания бих ви била благодарна,а междувременно ще посетим и билкаря.

    Коментар


    • #92
      От: Съвет за гнойна инфекция?

      Благодаря ви Пенка за предоставената информация,ще се обадя все пак и да видим дано се свърши най-после.

      Коментар


      • #93
        От: Съвет за гнойна инфекция?

        Здравейте,обръщам се отново за съвет към вас.Нашето лутане по болници продължава,но все още е неясно и противоречиво това,което трябва се направи.При билкаря още не сме ходили,но и до там ще стигнем.До момента посетихме отново гнойно-септична хирургия в пирогов и септична травматология на вма.Завеждащия там казва,че татко не е за операция-общото му състояние е добро,няма болки и температура,ходи,правихме и снимка каза,че има поражение вследствие на травмата,но на този етап е абсолютно противопоказно да се влиза пак в костта и да се разбива.В вма казват за операция е-първо да се сложи за една година антибиотична става после метална,след това казаха,като гледаме как ходи ще лекуваме бедрото-с антибиотичен пирон или перли,неизслушвайки ме че перли вече са слагани.ЩЕ приложа кръвните му изследвания и рентгеновата снимка,за да може да ни дадете съвет да се оперира или не.WBC7.4*10/9,LYMH2.0*10/9L,MID 0.5*10/9,GRAN4.9*10/9L,LYMH%27.1%,MID%6.9%,GRAN%66.0%,RBC4.84*10/12L,HGB145 G/L,HCT46.6%,MCV96.3FL,MCH29.9PG,MCHC311 G/L,RDW-CV 12.9%,RDW-SD 46.7 FL,PLT 320*10/9L,MPV7.9FL,PDW 16.4, PCT 0.252 %,GLUCOUZE 5.28,CREAT/KUCE100,AGAT/BCN 24,GGTP/BCN60

        Коментар


        • #94
          От: Съвет за гнойна инфекция?

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCI0893.jpg
Прегледи:1
Размер:73.3 КБ
ID:5321977ето и снимката
          Последно редактирано от stefka2008; 28-11-11, 17:42.

          Коментар


          • #95
            От: Съвет за гнойна инфекция?

            Преди години го изпатих същото и аз.Имах абцес и ме срязаха.Сложиха ми и дренаж/ено маркуче да изтича гноита/.Ходих няколко пъти на промивки.Раната не се затвори напълно и постоянно течеше една година и два месеца.Всеки месец посещавах болницата но без никакав резултат.През лятото отидох на море,и изглежда от солената вода ,при следващото посещение в болницата ми извадиха дренажа/маркуча/,които бяха забравили в мене. Така че нищо чудно и при тебе да е станало същото.Я иди провери дали нямаш някои забравен дренаж или нещо друго в тебе. УСПЕХ И ОЗДРАВЯВАНЕ!

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X