Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обезвъздушаване на съединител на КТМ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Re: От: Обезвъздушаване на съединител на КТМ

    Първоначално публикуван от chemomche Преглед на мнение
    Адаш, не е баш така. По начина за спирачка(демек да наливаш отгоре и да помпаш) поне аз нямах голям успех с обезвъдушаването.
    Но пък с метода показан в книгата беше много лесно.
    Та в книгата пише да "налива" от долу нагоре - пълниш една голяма спринцовка, слагаш маркуч към винта за обезвъздушаване на долната помпа, отвърташ го и вкарваш хидравлична течност докато отгоре спрът да излизат балончета въздух. Аз ползвам масло за колове, защото магурата много солено излиза. До сега не съм имамл проблеми с 5w или 10W(каквото съм имал в гаража).
    Че то този прийом се ползва и за спирачки кой както му е по-лесно.
    А иначе маслото на магура е скъпо, за това се ползва хидравлична течност на ситроен LHM+
    Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

    Коментар


    • #32
      От: Обезвъздушаване на съединител на КТМ

      В много голям % неуспеха идва от това, че буталцето на помпата не се връща докрай. За целта се маха дръжката и с нещо се натиска директно буталцето. Като след като се изпусне от долу течност се чака да се напълни помпата ами не се почва веднага да се помпа. Също така пълненето на помпата може да става с много къси и резки натискания.
      EXC TPI 2019

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X