Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Никой ли не е в съзнание, бе пияници?

  • #2
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Най-доброто средство с/у махмурлук е да ходиш пиян !
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #3
      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Май аз съм първи на компа и ще пратя малко снимки !!!
      Всички колеги изглеждаха във цветущо здраве ,повечето ги заварих със бира във ръка ,което говори само за себеси как е там !!!
      Всичко беше много добре организирано посрещнаха ни още от пътя и ни насочиха към правилното място ,самото откриване беше кратко и на ниво !!!
      Първото състезанеи беше майсторско каране /със кофа вода на предния капак /мина бързо и лесно, само дето тест автомобила му изпуши съединителя та се наложи кратка почивка за да изтине !!!!
      Към 15 часа започна самото състезание ,колите стартираха по двойки и печели по бързия ,естествено има и наказателни точки но това го определят съдийте !!!
      Браво на Пловдивската група добре са се постороли за трасето !!!!!
      Някаде към към 17 часа заваля и трасето стана мокро и хлъзгаво !Имаше доста емоций за състезателите !!!
      Една джипка се обърна ,но всичко се размина без травми за състезателите ,самия джип излезе от трасето на самоход !!!!
      Снимките са молко и са от телефона на моя син !!!

















      Съжелявам ,че аз не снимах ама от къде да знам че ще съм първи на компа !!!
      Повече от колегите със профисионалните фотоапарати !!!

      Още веднъж браво на организаторите !!!!!!
      Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
      костeнурков спринт.... и в гората !!!!

      Коментар


      • #4
        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        Ето още снимки от трасето :

















        Suzuki Vitara 1,6 (8v)- къса,автомат !!!
        костeнурков спринт.... и в гората !!!!

        Коментар


        • #5
          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

          Хвала на Организаторите!!!
          Никога до сега не съм присъствал на по-организирано мероприятие!
          Като се има в предвид многобройните посетители, участници, изложители, зрители и международни представители - всеки беше светкавично ориентиран къде да отиде.
          Прекрасен изглед, страхотни машини , засмяни и весели хора и не на последно място - човешки цени за иедението и пиението!
          Какво му трябва повече на човек.
          Който не е присъствал - много, ама много е изпуснал!
          Още веднъж - перфектна Организация!!!
          Относно траяла: Голф Кънтрито се представи блестящо и изненадващо доказа , че е достоен 4х4 и то с много голяма разлика във времето спрямо иконата за офроуда -подготвена ТЛК.
          Последно редактирано от Ba4e Mite; 04-09-10, 21:04.
          ________________________________________________________________________________________
          Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
          HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

          Коментар


          • #6
            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

            Нещо съм бил на друго място явно.
            За паркирането добре. Наистина навсякъде имаше хора, които показваха и подреждаха автомобилите за паркиране. Не знам какво разбирате под "човешки цени за иедението и пиението", ама си бяха солени. Кафе - левче, бира наливна .330 - 1.50, пилешка пържола - 4лв.
            Малко да се чуди и човек какво точно се провеждаше. То Събора изглеждаше едва ли не като допълнение на "изложението" и маратона. Изложението не случайно го слагам в кавички.
            Като присъствие - слабо. Някъде се спомена преди за организация за 15 000 (петнадесет хиляди) човека. Нямаше повече от 1000, да не кажа и 500 и организацията беше добре. Но за толкова хора. За повече ...
            "Официалните гости" се оказа кмета на Куклен, който говореше за "арени, маратони и т.н.".
            "Майсторското" шофиране за 20 мин остана без зрители. Никакво действие. Нула!
            Траяла беше много добър. Имам над 4GB HD видео (не целия - докато заваля, че бях и само по тениска и стана наистина студено). Ако може да се качат някъде ... иначе може да ги обработя.

            /edit
            "самото откриване беше кратко и на ниво !!!" - мда - 20мин след обявеното в програмата откриване, т.е. 11.00ч някой започна да подканя присъстващите да се приближат към трибуната. На третото повикване мина и на английски. Може да хване. После пък започна да приканва "официалните гости" аджеба да се появят. Накрая някой хукна да ги събира.
            Самото откриване - наистина кратко. Трабваше според мен да кажат "Ми... открито е - ходете сега да си говорите до 15.00 до старта на траяла".

            И BTW никъде не видях да пише, че има Събор на форума. За сметка на това навсякъде пишеше, че Gladiator организират изложение и маратон.
            Последно редактирано от silverfox; 04-09-10, 21:24.
            Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

            Коментар


            • #7
              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

              колега качи видеото и снимки да се потопя в атмосферата на купона

              Коментар


              • #8
                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                Поздравления за тази тема! Цял ден цъкам на уеб-камерата за да видя какво се случва там и повече от един човек в кадър не е попадал. Имаше някакъв паркиран голф и мина едно, съдейки по размера му китайско АТВ. По програма утре е най-интересния ден и тук сме една група дето се чудим дали си струва да тръгваме. На този етап мисля да си спестя стотината километра, но утрото е по-мъдро от вечерта. И може би ще е малко по-слънчево и топло.
                My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                Коментар


                • #9
                  От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                  Първоначално публикуван от just_m Преглед на мнение
                  колега качи видеото и снимки да се потопя в атмосферата на купона
                  30мин до намаляването на видеото, после го качвам.
                  Последно редактирано от silverfox; 04-09-10, 21:56. Причина: Правопис
                  Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                    Аз сега се прибрах. Ние пък, в лагера на бар "Наздраве" си направихме страхотен купон до 3ч. сутринта.
                    Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                    -----------------------------------------------
                    Питието определя съзнанието....
                    -----------------------------------------------
                    0887770735

                    Коментар


                    • #11
                      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                      Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                      Ние пък, в лагера на бар "Наздраве" си направихме страхотен купон до 3ч. сутринта.
                      То в това никой не се е съмнявал

                      /edit
                      Качването ще отнеме ~ час и 30 мин [сега е 23.17] ако не прекъсне на някакъв етап.
                      От бързане не съм подбирал нищо. Качвам всичко в различна последователност.
                      Отивам да лягам. Линка е:
                      http://vladoyankov.com/MVI_0604.avi [405MB]
                      Последно редактирано от silverfox; 04-09-10, 22:15.
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • #12
                        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                        Хронологичното видео в прогрес. Не съм снимал всичко обаче. Линк:
                        http://vladoyankov.com/first_round.avi [371.84MB]

                        Стария линк е премахнат.

                        След като коментирахме голфа се оказа, че навигатора е мой много добър приятел, с който не се бяхме виждали доста време, та това беше хубава изненада
                        Последно редактирано от silverfox; 05-09-10, 09:51.
                        Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                          Ето и от мен едно клипче.

                          Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                          Коментар


                          • #14
                            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                            колега и двата линка са не активни.........

                            Коментар


                            • #15
                              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                              Първоначално публикуван от just_m Преглед на мнение
                              колега и двата линка са не активни.........
                              Втория си работи. Проверено.
                              Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X