Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Еее, какво толкова?
    Аз бях от отбора на бара, и сега какво-да се дрля, че не ни оставиха да сме единствен отбор, и да си вземем наградите без да се напъваме много-много...
    Златиполовин час вика по уредбата, че отбора на бара предизвиква останалите участници в събора... След нас се появи дамския отбор, после другите... Да му се сърдим ли на Злати?
    Нали знаеш, че всичко беше на майтап, и ей-така-да става шоуто... И малко реклама на Тойота де...
    А от вашия отбор-от единия участник имам обещана "специалната награда"на единия ви съотборник-се едно и аз съм бил от вашия отбор. Ама пък съм от отбора на бара...
    Майтап е всичко, не се коси, нали ни беше хубаво на събора...
    Злати половин час викал по уредбата,че предизвиква друг отбор и ето ние се изправихме на този отбор и даже го бихме с една секунда!!!
    И какво заслужаваме?
    Нищо!
    Така ли?
    YAMAHA WR450F

    Коментар


    • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Колеги, техническа грешка е явно написаното. В следващия брой сигурно ще има опровержение и готово. А състезанието стана страхотно, въпреки дублирането на времето със старта на Маратона. Достойна борба, разлики в десети от секундата, всеки отбор с по 2 опита, кеф за зрителите. Чест прави на участниците мерака и усилията, вложени за победата.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        Благодаря,колега!
        YAMAHA WR450F

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X