Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

    Това е първия събор на който ходя и на мен ми хареса. Траяла беше много добре подготвен, браво на Пловдивската група перфектни както винаги. От програмата най-много ми хареса концерта на Валя Балканска. Благодаря на всички допринесли това да се случи.

    Коментар


    • #92
      От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

      Първоначално публикуван от Видев Преглед на мнение
      Това е първия събор на който ходя и на мен ми хареса. Траяла беше много добре подготвен, браво на Пловдивската група перфектни както винаги. От програмата най-много ми хареса концерта на Валя Балканска. Благодаря на всички допринесли това да се случи.
      Спомням си, че много хора снимаха, включително и концерта на Валя Балканска...
      Как пък никой не показа снимки ...във всички теми, свързани със събора се тиражират все едни и същи снимки...
      Алооо, фотографите....
      Не се стискайте, всички чакат....

      Коментар


      • #93
        От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

        Споко бе ,хора.
        Изказвам мнение.Не правя градивна критика,не се оплаквам,не критикувам.
        Програмата я гледах в събота, тук във форума/може би не където трябва/.
        Траял,на който голф завършва със сравнително добро време,за мен е скучен.
        Организатора да не участва на една от атракциите и водещия да търси отбори!?
        Очаквах да видя някои от най-добрите форумни джипки.
        Аз си прекарах супер, вервайте ми.И бирата беше студена и кебапчетата топли.
        Дизелов Jeep, не е Jeep.

        Коментар


        • #94
          От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?
          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          Май само гората си е свършила работа с къпините
          Че той за това е дошъл човека,къпини да си набере.Офроуда едва ли го вълнува,ама мнение да изкаже и той"барабар Петко с мъжете"
          Последно редактирано от S.RADEV; 10-09-10, 13:34.
          БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
          TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
          Съби Радев А(-) 0895745706

          Коментар


          • #95
            От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

            Неблагодарници колкото искаш.Траяла бил скучен,ама не се пуснал да го разнообрази,конкурс за най красив джип-имало само два пикапа,ама и там не се записал(може би няма с какво),пловдивската група не излъчили отбор по дърпане на въже,ама и той не участвал...Иначе лае ли лае...Да дойдеш и да чакаш на готово някой да ти направи шоуто е много лесно,ама ти да напртавиш нещо по въпроса не се опитваш.Е как да не ти е скучно тогава.
            Последно редактирано от S.RADEV; 10-09-10, 13:41.
            БЕНЗИН В КРЪВТА,МАСЛО ПОД НОКТИТЕ И КАЛ НАВСЯКЪДЕ!!!
            TLC 70 1KZ-T В ПРОДАЖБА!!!
            Съби Радев А(-) 0895745706

            Коментар


            • #96
              От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

              Да споделя и аз ....

              На offroad събор присъствам за първи път.От малък харесвам природата,палатките лагерния огън от части спартанските условия.
              Пристигнах в петък местността ми е позната добре но и без да се познава бързо можеш да си намериш място.Първо впечатление душове ЕКСТРА не знам дали е имало топла вода не ги пробвах беше ми малко хладно да са разсъблека все пак надморската височина оказва своето. Бързо ни намериха място на голяма маса под 3 или може би 4 шатри предварително подготвени от Пловдивската група -имаше видео стена гледахме филмче за едно пътешествие 18 000км С доста хора от масата взехме решението че всичко се свежда до "караш сменяш масло,караш сменяш масло..." (както при жените караш смеят масло караш сменят масло ако не сменят раждат)
              Хората ни бяха непознати но имаше за какво да се говори джипки,кал,жени обичайните работи...
              Събота доиде,записването за траяла мина бързо ама после имаше бая чакане както и да е това беше момента за бира и кебапчета не знам какво не им харесахте за мен бяха нормални.Преди старта доло пак си беше купон лафа вървеше със хората на мотори на атвта на джипки идеално.
              За трасето по наше мнение беше добре.Решихме да изпитаме съдиите дали са внимателни но те излезнаха безкомпромисни и засекоха всичко (посъкратихме трасето и сабрахме лента,крадах трупи а накрая решихме и да сечем един бор ама дебел излезна,аа и малко без колан карахме 2-3 завоя).Все пак сме доволни и настроението на 6+.
              Вечерта пак мина добре пак на същата маса ....
              А бе всичко си беше доста културно имаше моторчета дето бръмчаха ама след последните ми 2-3 рокерски събора където навсякъде плякаха прекъсвачи тук беше направо песен Това е нещо за което организаторите нямат власт диванета има много и навсякъде за всеки кефа е различен кой бере капини,кой шпори мотори,кой краде трупи...

              Благодаря на организаторите найстина това ще остане незабравим момент от живота ни.

              И все пак има неща на които трябва да се обърне внимание за следващо такова мероприятие както някой беше споменал по рано за регистрацията за палатковия лагер тя е напълно безсмислена ако в краина сметка сам си търсиш място за палатката.За хората които пътуват от далеч ще е много по лесно и спокоино като имат такава регистрация да бъдат заведени до 2-3кв метра що годе равна поляна (голям кеф ще е все едно си на хотел и пиколото те води).
              Другото нещо са мажоретките много ги беше хванала липсата

              Мисля че много хора останаха доволни и предполагам ще се видим отново на следващото такова а може и преди това ...
              Прикачени файлове

              Коментар


              • #97
                От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                Смятам, че летвата бе вдигната много високо от страна на организаторите и за следващите събори ,който се нагърби с организация ще му е много по-трудно. Чест и почитание за добре свършената работа.

                Коментар


                • #98
                  От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                  Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                  Траял,на който голф завършва със сравнително добро време,за мен е скучен.
                  А колко джипки с голеееми гуми и туниК изпокапаха? Що голфа отпра една тойота дето беше с него? Щото момчетата си могат, не щото траялът е скучен.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                    Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
                    Здравейте приятели на офроуда,

                    Мина и третия Събор, заедно с но...
                    ...положихме наистина невероятни усилия да се представим отлично.
                    Относно критиките ще кажа, че някои са заслужени, а другите не. Нека времето покаже дали съм прав.
                    Като главен организатор най-официално заявявам, че съм разочарован от кетъринга. неща.
                    Пишете и за нещата, които много са Ви харесали. По този начин ще зачетете големия труд на над 60 човека. Тук не става въпрос за фирмата Гладиатор или за Пловдивската Група. Става въпрос за хората, всички тези хора, които се скъсаха от бачкане преди, по време и след мероприятието. Тези хора се представиха на великолепно ниво и са достойни за уважение.

                    P.S. Моята съпруга си удържа на обещанието, че събитието за мен няма да е само 3 в 1, а 4 в 1.
                    С поздрав
                    Александър Ковачев
                    Първо: Честито, колега ! Да сте живи и здрави цялото семейство ! Честита радост !
                    Второ и нататък :
                    Поздравления за всичко което направихте за всички нас - присъствали или не на събора. Поздравления е много сухо казано.
                    Аз макар и неприсъствал съм доволен от видяното, чутото и чувството което остава в мен е само желание да дойда на следващото такова събиране.
                    Всеки човек вижда това което желае в едно такова мероприятие. Нормално е да има 1% с лошо виждане, но важни са останалите 99% .
                    Дано ви се върнат хилядократно всички усилия, приятни емоции и финанси които сте вложили в организацията и провеждането на събора!
                    Блгодаря ви !

                    Коментар


                    • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                      Първоначално публикуван от Krelion Преглед на мнение
                      Траял,на който голф завършва със сравнително добро време,за мен е скучен.
                      1. Голфа, до колкото разбрах, е с промени по окачването.
                      2. Явно е купен за издевателства и на задкормилното устройство хич и не му пука какво ще стане, а това си е най-важната предпоставка за висока проходимост, както и да си говорим.
                      3. Голфа мина безгрижно (да речем), а пък много уж джипки, а не голфове, имаха грижи на места. Че и обърнат имаше, друг въпрос че не заради трасето.

                      Естествено, дори след всичко това голфа си остава голф - факт.

                      Самия замисъл на трасето беше да е за любителски траял, в който може да се запише всеки, или поне аз така съм разбрал. Естествено че за подготвен човек може и да е скучно, ама аз например бях там с приятели, говорихме си глупости, веселихме се, и гледахме сеир. А от пилотска гледна точка, според мен трасето не беше никак скучно, ако трябва да се стремиш да го минеш технично за време. Това че се пускаха по 2 джипки едновременно също беше удачна идея, защото беше по-атрактивно да гледаш прякото сравнение между 2 машини и 2 пилота.

                      Това са и моите 5 стотинки за траяла. Предния траял (на миналия събор) имаше някои "строши джипка" елементи, които ако присъстваха на тоя, участниците нямаше да са такъв брой.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                        Първоначално публикуван от darkrose Преглед на мнение
                        2. Водата от чешмите на баните бе отбелязана, че е негодна за пиене в събота.
                        Ами тези, които не са знаели и са пили от нея в четвъртък и петък ?
                        Или това е някаква сложена табела, за да не пият просто от там хората ?

                        Лек ден от мен.
                        Бъди сигурен, че водата е съвсем годна за пиене и никой не се е натровил. Табелата е просто бюрокращина свързана с една държавна институция и няма нищо общо с продажбата на напитки .
                        0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                        Коментар


                        • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          Бъди сигурен, че водата е съвсем годна за пиене и никой не се е натровил. Табелата е просто бюрокращина свързана с една държавна институция и няма нищо общо с продажбата на напитки .
                          Мда. В хотела ми пишеше същото. А сигурно в много други хотелски стаи не е пишело. Ко праим? А това е планина, от къде да дойде негодна за пиене вода? Никой няма да тръгне да я помпи от някоя локва в ниското, вЕрвай ми. А и се съмнявам софийската например в повечето райони на града да е по-годна от тая, предвид никаквата инфраструктура и минаващите на 2 метра от водопровода тръби на мръсния канал, и те в същото състояние. Едно единствено спиране на вода на подходящото място, и гнусотиите отвън са вътре, което впрочем няма как да не се е случвало, при това не веднъж. Фирмите за минерална и изворна вода просперират, господа. Това не е случайно.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                            Това е превантивна мярка, много хотелиери я прилагат.Аз самия като пия чешмяна вода и в стомаха ми настава буря.За да няма оплакване от храната в ресторантите(най-близко до съзнанието при колики е храната), хотелите препоръчват да се пие бутилирана вода, но това не значи че е забранено да се пие.
                            Око за око и светът ще ослепее

                            Коментар


                            • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                              [QUOTE=sparkybg; ама аз например бях там с приятели, говорихме си глупости, веселихме се,[/QUOTE]
                              Ти, па. С кой си говорИ глупости. Не така. Бъди по-сериозен.
                              Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
                              -----------------------------------------------
                              Питието определя съзнанието....
                              -----------------------------------------------
                              0887770735

                              Коментар


                              • От: Няма ли кой да разкаже какво става на събора?

                                Първоначално публикуван от trajal Преглед на мнение
                                Ти, па. С кой си говорИ глупости. Не така. Бъди по-сериозен.
                                Ха! Ти па беше от най-сериозните!
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X