Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предно ляво колело блокира - моля за помощ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Предно ляво колело блокира - моля за помощ

    Да точно това се оказa , след като я отворихме с колегата изпадаха съчмите ( камъните).Събряхме я , но предполагам ,че вече веднъж разпиляна пак ще се случи.Някой може ли да каже причина това да се случва ( имам в предвид друга освен умора на метала).
    Ford Bronco II 2.9 V6
    Уаз 469Б
    Hyundai Santa Fe 2.0 CRDI 125
    0899846606

    Коментар


    • #47
      От: Предно ляво колело блокира - моля за помощ

      Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
      Почти съм сигурен че си разпилял полуоска.В такъв случаи и отвита капачка няма да ти помогне,трябва си разглобяване.
      Така е колега, напълно позна, падна си разглобяване и то в това хубаво време (-9)! Вече всичко е събрано, но ме съмнява, че щом веднъж са излезли камъните, ще се случи отново. Според вас трябва ли да търся нова полуоска, поради износване на моята?

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      То хубаво питаш, ама защо в тема за Лада? Предният мост на УАЗ е устроен доста различно, Лада Нива отпред е като лека кола. За да ти отговорим за УАЗ, не е зле да го пробваш как върви с отвинтени муфи на полуосите отпред. А аз после ще разделя темата.
      Извинявам се за объркването на темата, ако може я поправете. Писах тук, защото заглавието съвпадна с проблема ми.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X