Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT за Windows Mobile

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

    Как коя версия? Последната разбира се - 5.00.20w
    https://buy.garmin.com/shop/store/do...=11413&ra=true
    Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

    Коментар


    • #17
      От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

      Има и по-нова версия за Азия. В Тайванския саит на Гармина, но е само на Китайски (не знам кой точно) и на Английски.
      А колкото до инсталацията - много добре е обяснена ето тук: http://forum.pocketbulgaria.com/view...p?f=53&t=17277
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #18
        От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

        Ще използвам темата на Майстора, за да разкажа моите днешни перипетии с Гармина, качен на гореспоменатото устройство Ейч Пи. Та, имах си работа на далечния край на Банкя и, понеже знам, че Старият път към Божурище е затворен, карам джип и имам навигация, реших да отида до следващата ми среща (с. Гурмазово) по черно. Ходил съм, знам го къде е и представяйки си картата на района в главата, както и следвайки интуицията си, съм сигурен, че през полето е много близко. Ама защо да се мъча, като имам Гармин. И първи проблем- не знам как да го накарам да търси Гурмазово. Както и да е, ще му задам Божурище, пък от там е близо. Задавам го, смята казва "карайте" и... газ! След 300 м:


        ... някакъв си обект с ограничен достъп. Голяма работа, ще заобиколя, нали съм с джип. И се почна:

        Че даже и някакъв път намерих:



        Карам си по него и се наслаждавам на природата. Гарминът работи, казвами след 3-4 км да завия в дясно.



        Теренът беше променлив:




        И изведнъж... цивилизация. Познах, че е квартал Вердикал и се визда пътя за Клисура, ама като не знам дали моят път е от там....



        Продължих по навигацията, но се разочаровах, като се усетих, че ме бута пак към главния път, който обаче е затворен. Покарах малко по Хасвалта, но твърдо решен да стигна по черно, ляв през прелеза и газ... Тук пътя свърши по-бързо, от колкото очаквах. До някъде имаше очертания на някакъв черен път, пък и след преизчисляването, "устройството", след едно-две колебания каза, че е това пътя и да карам...
        И аз карам:




        Запуснати буренясали ниви:



        Пак карам, нищо че пътя свърши... Следвам навигацията!



        И карам... вече по интуиция, защото наближавайки по картата Божурище, там където мислех, че трябва да е Гурмазово, излезе Tserna bara.



        Аз, обаче, карам... покрай слънчогледите:




        Тук, сред слънчогледите, на екрана видях надпис Gurmazova reka или нещо подобно, което ми показа, че съм някъде в правилната част на България. Зарадвах се, нищо че приближавах към къщите в далечината, за които пише, че са Църна бара. И тогава... устройството каза, че батерията му е "временно прегряла" и... изгасна! Продължих към къщите мислейки си: "Ще попитам къде съм и няма да си признавам, че имам навигация, и още повече, че съм тъп и не знам да работя с нея, а пък като се науча, ще видят те..." Влязох в село от страничен път, на който нямаше табела къде съм и попитах първия срещнат дали това случайно не е Гурмазово, а той: "Синът ми стои от 1 час на шосето, да Ви чака, а Вие ми идвате откъм нивата...." Оказа се, че срещата ми е с него!
        Страшна работа е Гармина...
        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

        Коментар


        • #19
          От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

          П.П. Забравих да напиша, че явно съм насъбрал доста слънчогледови и магарешко-бодилови семки, защото като спрях после в Люлин и ме налетя едно ято врабци. Завираха се отдолу по джипа и изглеждаха много доволни, та чак възбудени от цялата работа....
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #20
            От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

            Колега, много готина разходка си си спретнал, лошото е че в тия трънаци те е вкарал Garmina, а уж трябва да помага.
            Има го и момента със правилно зададената крайна точка и с настройките на системата, ама все пак!!!!!!!!!!!
            HUNDAY Tucson 2.0 CDi

            Коментар


            • #21
              От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

              Първоначално публикуван от Kalin_Gr. Преглед на мнение
              със правилно зададената крайна точка и с настройките на системата...
              Няма по-велика сила от комбинацията между изкуствения интелект и автентичната тъпота...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • #22
                От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                Първоначално публикуван от Kalin_Gr. Преглед на мнение
                Колега, много готина разходка си си спретнал, лошото е че в тия трънаци те е вкарал Garmina, а уж трябва да помага.
                Има го и момента със правилно зададената крайна точка и с настройките на системата, ама все пак!!!!!!!!!!!
                Компютрите имат лошия навик да правят точно това, което им е казано. В случая - рутирал е по наличните на картата черни пътища. Това, че в действителността тези пътища са обрасли с тръни, няма нищо общо с GPS-а.
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #23
                  От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                  Харесва ми подхода ти на към оффроуд забавление а важното е че и работа си свършил.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Компютрите имат лошия навик да правят точно това, което им е казано. В случая - рутирал е по наличните на картата черни пътища. Това, че в действителността тези пътища са обрасли с тръни, няма нищо общо с GPS-а.
                    Хубавото е че ако му се отвори работа още пет-шест пъти в тази посока, ще си утъпка и път!!!
                    Колкото до правилното задание, то е най-важното за да те слуша "изкуствения интелект".
                    HUNDAY Tucson 2.0 CDi

                    Коментар


                    • #25
                      От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                      В един друг форум е постнат линк към нова версия 5.00.30, като се позовават на колегата Милстан. Моля колегата да каже тук, в тази тема, за какво става въпрос. Кое е новото, официална ли е версията или е онази , китайската.
                      Благодаря предварително.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • #26
                        От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                        Не официална ......
                        Лошото е, че не върви на всякъде ....
                        Тръгва на китайски и после ... може да смениш езика на английски ...
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #27
                          От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                          Версията е официална , но тайванска:
                          http://www.garmin.com.tw/products/Ga...retail.html#WM
                          http://www.garmin.com.tw/products/Ga.../download.html
                          И е доста стара вече като всичко от Гармин за WM и Symbian.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                            Айде - по-нови - цели две - версии :
                            garmin xt 5.52.20 и garmin xt 5.86.50 winows mobile 6.5
                            подаръци за мъже от FACOM
                            промоция на читави инструменти

                            и на хоби такива

                            тел. О879 Ч8Ч 2З5

                            Коментар


                            • #29
                              От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                              Да, ама само за НТС!
                              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                              Коментар


                              • #30
                                От: Garmin Mobile XT за Windows Mobile

                                Не е само за ХТЦ. Чети разваления руски на кипъреца от турски произход, който го е дръпнал пък от китайците. Става за всичко с вин мобайл 6.1 нагоре.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X