Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Турция-приказка без край

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Турция-приказка без край

    Чудесен разказ и тъжен финал!
    Защо всичко красиво трябва да свърши с прибирането в България!?
    ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
    СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

    Коментар


    • #17
      От: Турция-приказка без край

      Страхотно пътешествие. Благодаря, че ни направи съпричастни!
      Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

      Коментар


      • #18
        От: Турция-приказка без край

        Страхотно разказано, чудесно заснето.

        Много тъжно наистина за Вашите приятели, точно си го написал .."простотията и комплекса са национална дигноза.." за жалост всеки ден се сблъскваме с това.

        Коментар


        • #19
          От: Турция-приказка без край

          Евала и Ашколсун .Не ми е било толкова интересно и забавно от както прочетох-"20 000 левги под водата" преди около 20 и няколко години.
          П.П Нека приятелите ви почиват в мир

          Коментар


          • #20
            От: Турция-приказка без край

            Тоци, прекрасен пътепис поднесен с невероятно чувство за хумор. Смял съм се от сърце, а и снимките също много ми харесаха. Не ми хареса края и както днес с Вики се хилихме на поредната част от пътеписа направо замръзнахме. Много гадна работа. Преди години и аз се разделих с приятел, с който карахме постоянно заедно и предполагам как се чувстваш. Отвратително. Миналия петък пътувах с мотор и от Българене за Свищов имаше същата катастрофа - кола с бус-челно. Буса карал в насрещното, в тъмно, по път с доста дупки и неравности. Не знам какво трябва да се случи, че да дойде акъла в кратуните на всички шофьори, ама лошото и притеснителното е, че все на хубавите хора се случват такива неща. Ама колкото и да не ми харесва края на пътеписа, това са нещата от нашата жалка действителност.

            Коментар


            • #21
              От: Турция-приказка без край

              Прекрасен пътепис, огромно благодаря!
              Мир на праха на твоите приятели
              Per aspera ad astra.

              Коментар


              • #22
                От: Турция-приказка без край

                Благодаря за прекрасните снимки и страхотният разказ. Жалко за трагичният край. Мир на праха им.
                Женя Вълчанова 0888272565

                Коментар


                • #23
                  От: Турция-приказка без край

                  Добрата новина е ,че Мими(съпругата му)вече е добре и се възстановява!Макар,че никога не ще бъде същото!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Турция-приказка без край

                    С удоволствие прочетох пътеписа, просто ме плени и го "изядох от раз".
                    Края е трагичен.
                    Мир на праха му В този момент се сещам за индианците, които посрещали смъртта с мисълта, че се преселват във вечните ловни полета.
                    Просълзих се. Надявам се, че и Вашия приятел кара мотоциклета си в безбрежната небесна шир. Мир на праха му.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #25
                      От: Турция-приказка без край

                      Страхотен разказ! Благодаря.

                      Лека му пръст на твоя приятел. Дано жената да се оправи!
                      LZ2NKM

                      Коментар


                      • #26
                        От: Турция-приказка без край

                        И четох, и се смях, и ви се радвах и плаках. Прекрасни хора сте вие! И аз съм от Пловдив, дай връзка с Мими, повече приятели може би ще и помогнат да се пребори с мъката.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Турция-приказка без край

                          Страхотен пътепис ........ краят е много тъжен ..........
                          0887 246718

                          Коментар


                          • #28
                            От: Турция-приказка без край

                            Благодаря за разказаното и това, че ни направи съпричастни към пътешествието ви Страхотни снимки, ама направо ... нямам думи.
                            Жалко за трагедията с приятелите ви
                            Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
                            И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
                            вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Турция-приказка без край

                              Първоначално публикуван от go6o Преглед на мнение
                              Браво ! Само че ме набира яд на всезнайковците , за които 650 куб.см. са малко , а въздушно-масленото охлаждане е недостатък ... на такива само причини им дай да изтъкват , страховете им го доукрасяват .
                              Абсолютно съм съгласен с Гошо. Аз самия до съвсем скоро пътувах с 600 и си беше перфектно. С двама души и багаж.

                              Този, справил си се отлично! Най-ми харесва, че в написаното има дух. Мирише на приключение и пътешествие изапочват да те сърбят петите да отпрашваш нанякъде... Това комай е най-важно за нашего брата... Много ще се радвам да прочета още твои писания. Удоволствие е!
                              Следващият път, когато умът ви витае, последвайте го! => www.smehurko.info

                              Коментар


                              • #30
                                От: Турция-приказка без край

                                Отличен пътепис. Направо-трилър, благодаря!
                                Способен съм на всичко, стига то да е човешко. Който ме надмине не е човек.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X