Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представям ви новия ми стар уаз-469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

    Още един-http://vbox7.com/play:

    Коментар


    • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

      Великолепно,тоя дрифт ми напълни душата,свалям шапка.Знчи тоя мотор не е толкова слаб,някои ми казваха че щял да работи само в "ключов" режим -празен ход и газ до ламарината. Сподели,похвали се, как се държи на всичи предавки , бързи и бавни ,обороти,спрямо оригиналниа.

      Коментар


      • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

        и този е на втора бавна с двойното -http://vbox7.com/play:91dd862a5f
        Последно редактирано от valio zila; 14-11-11, 20:24.

        Коментар


        • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

          Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
          Великолепно,тоя дрифт ми напълни душата,свалям шапка.Знчи тоя мотор не е толкова слаб,някои ми казваха че щял да работи само в "ключов" режим -празен ход и газ до ламарината. Сподели,похвали се, как се държи на всичи предавки , бързи и бавни ,обороти,спрямо оригиналниа.
          Колега имам един клип но е голям и няма как да го кача да видиш какво ускоредие прави.
          Няма нищо общо с уазовия двигател виж този клип дето го пуснах сега как излезе баира.
          Ако искаш дай скайп да ти го пратя да го покажеш как върви да не си мислят че трябва да ме влачи някой.


          Ако някой може да качи клип по голям от -200мв да му го пратя да го качи.

          Коментар


          • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

            давай го! Скайп на ЛС.

            Ето го клипа на Вальо
            Последно редактирано от Shtaiga; 14-11-11, 20:14. Причина: клипа
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

              Първоначално публикуван от Shtaiga Преглед на мнение
              давай го! Скайп на ЛС.

              Ето го клипа на Вальо

              Е вижте дали уаз може да ускори така клипа е сниман в баир на горе а не на равно колеги от Бяла Слатина може да познаят пътя по който е сниман.
              Нека всички лоши мисли бъдат опровергани за двигатела на пежото.
              Последно редактирано от valio zila; 14-11-11, 20:28.

              Коментар


              • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                Този уаз ме оплаши каква дрпка направи в този ваир враво вальо
                НОNDA-900RR - RENAULT MEGANE SCENIC 1.9DTI - OPEL CORSA 1.3 mi

                Коментар


                • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                  Коментар


                  • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                    Четох,но не можах да намеря все пак със транзитова с.к. ли си?
                    Обяснимо е даже и нелогичното. Дали ще го разбереш зависи само от багажа в китарата ти.

                    Коментар


                    • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                      Първоначално публикуван от radoslav94 Преглед на мнение
                      Четох,но не можах да намеря все пак със транзитова с.к. ли си?

                      Не колега транзитовата кутия отпадна от проекта.
                      Всичко си е от уаза с.к.-р.к- дифове само двигателя сложих от пежото.

                      Коментар


                      • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                        Диференциалите какви са, бързите или бавните,и хидравликата как се държи.

                        Коментар


                        • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                          Първоначално публикуван от ivan_ Преглед на мнение
                          Диференциалите какви са, бързите или бавните,и хидравликата как се държи.

                          Деференциалите са бавните.
                          Хидравликата за сега е много добре поне от първия тест.
                          Но мисля че ще е и за напред добре като съм с кормилото от Пежото и се върти доста леко без усилие.

                          Коментар


                          • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                            Вальо май нещо не отхвърляш работа по УАЗА аааааааа или се лъжа.
                            Аз гледах снимките и клиповете в хард разходките в Бяла Слатина и очаквах да те видя там но явно не си готов.
                            НОNDA-900RR - RENAULT MEGANE SCENIC 1.9DTI - OPEL CORSA 1.3 mi

                            Коментар


                            • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                              Първоначално публикуван от ceko yaz469 Преглед на мнение
                              Вальо май нещо не отхвърляш работа по УАЗА аааааааа или се лъжа.
                              Аз гледах снимките и клиповете в хард разходките в Бяла Слатина и очаквах да те видя там но явно не си готов.

                              Така си мислиш роботим всяка вечер но не снимам че като почна да качвам снимки направо се изнервям една я качвам по 5мин. и за това.
                              Не означава че като няма снимки не работим.
                              Ще се опитам да пусна малко някой ден.

                              Коментар


                              • От: Представям ви новия ми стар уаз-469

                                Първоначално публикуван от valio zila Преглед на мнение
                                Така си мислиш роботим всяка вечер но не снимам че като почна да качвам снимки направо се изнервям една я качвам по 5мин. и за това.
                                Не означава че като няма снимки не работим.
                                Ще се опитам да пусна малко някой ден.
                                Метни ги към мен (снимките),аз ще ги кача
                                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                                Mark Twain
                                СтоЕнчA

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X