Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов Член в Отбора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов Член в Отбора

    Вчера си купих МАШИНАТА (УA3-469Б) супер е само съединителя не отделя напълно - в най-натиснато положение е на полусъединител. Казват че няква пружинка се била откачила. Иначе педала си го връща до края само е мъчно с превлкючването малко.
    УАЗ - Where I go there are no roads!!!

  • #2
    Честито! Ама със съединителя не мога да ти помогна.

    Коментар


    • #3
      честито ! безаварийно каране дано да се накефиш от звяра !за съединителя - нали трябва и емоции да има !пожелавам ти да е само това !
      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
      0899187766

      Коментар


      • #4
        Нямаше ли кво друго лошо да си направиш? Ама щом си я свършил, добре дошъл в лудницата!))
        Ква да е пружина от къв да е буклук, има ги и в табуретките от 60-те, и от кво да е друго покрай кофите за буклук. На разтегляне, примерно 20 мм, 10 см. Кукички за закачане може да направиш от всяка витка, все едно с какво натоварване на разните педали, обаче ще работи. За да я наместиш ти трябват сложни инструменти обаче, отвертка и клещи с по-тънки челюсти, това е проблем ако нямаш парцал под ръка. Аз веднъж без парцал, и си пробих пръста, два дни помних къде ...))))))))))))

        Коментар


        • #5
          Абе и със запалването имам некви проблеми. Неска повъртя доста-накрая нещо стартера не беше като хората. А и снощи ме удариха отзад въобще пълна комедия
          УАЗ - Where I go there are no roads!!!

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от Alexander
            Абе и със запалването имам некви проблеми. Неска повъртя доста-накрая нещо стартера не беше като хората. А и снощи ме удариха отзад въобще пълна комедия
            Сигурно си забравил да почерпиш близки и познати !
            LZ1JJJ

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X