Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Варианти за покупка на УАЗ-469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

    Мнения много можеш да срещнеш, понякога евтиното излиза скъпо или пък скъпото излиза още по скъпо въпроса е на какво ще попаднеш. Най важното е да имаш голям избор и късмет. Радвам се че си избрал УАЗ . Няма да съжаляваш след време.

    Коментар


    • #17
      Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

      Първоначално публикуван от buldog Преглед на мнение
      Ще си позволя да дам моето мнение купи си евтиния Уаз и после с удоволствие ще влагаш средсва за подобряването на състоянието му и в двата случая ще продължиш да влагаш средства ако имаш желание разбира се казвам ти го от опит Ако желаеш да ти е добра Уазката ще трябва да се потрудиш защото много от собствениците на Уаз си мислят че тя няма нужда от поддръжка и я карат вандалски и после продават Има и такива които ги възтановяват с цел продажба и поради голямото търсене на Уазки си позволяват с малко вложени труд и пари да искат много пари от продажбата им. И да тия подарят пак ще ти стане скъпа Това ме вкарва в размисли колко струва моята до момента и още не е готова Разликата между тази от 1500 лева и тази от 3000 лева е 1500 лева нищо друго.
      Да ви пиша ли колко струва моята да момента
      Пиши моля те
      Мойта от 1000 сега е на 3000-3500 а ниама гуми и номера още
      Случайни хора УАЗ не карат

      Коментар


      • #18
        Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

        Ще трябва нова тема да отварям Но ако колегата е решил да си взима Уаз да не се стресне

        Коментар


        • #19
          Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

          Идеята на темата беше дали не е по-добре сам(предимно с майстори) да
          подготвя автомобила който ще използвам или да разчитам на чужди
          импровизации на тема УАЗ.Избор на УАЗКИ има, дори е по-голям от преди
          около 6месеца(сигурно заради страха от европейските изисквания за
          катализатори и т.н.).
          Благодаря за всички съвети, надявам се с тяхна помощ да си купя
          най-подходящият са мене джип.

          Коментар


          • #20
            Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

            Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
            Идеята на темата беше дали не е по-добре сам(предимно с майстори) да
            подготвя автомобила който ще използвам или да разчитам на чужди
            импровизации на тема УАЗ.Избор на УАЗКИ има, дори е по-голям от преди
            около 6месеца(сигурно заради страха от европейските изисквания за
            катализатори и т.н.).
            Благодаря за всички съвети, надявам се с тяхна помощ да си купя
            най-подходящият са мене джип.
            Те и майсторите така расъждават като чуят Уаз че може и през пръсти да ти свършат работа а че ще си намериш Уаз това е сигурно.

            Коментар


            • #21
              Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

              Коментар


              • #22
                Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                Майстори познавам достатъчно и знам при кои да отида за да не свършат
                работата през пръсти.

                Коментар


                • #23
                  Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                  Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                  Майстори познавам достатъчно и знам при кои да отида за да не свършат
                  работата през пръсти.
                  Щом е така аз ти отговорих, между Уаз за 1500 лв. и Уаз за 3000 лв.
                  разликата е в цената която ти ще дадеш за Уазката а тя е 1500 лв. нищо
                  друго И в двата случая ще имаш Уаз с тази разлика че в единия ще имаш и 1500 лв. за въстановяването му но всичко зависи върху какво ще се спреш да си купиш.

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                      След два месеца (живот и здраве) ще тръгна да купувам джип.Сигурен
                      съм че ще позная този който е най подходящ за мене.Наясно съм че
                      поддръжката и подобренията ще отнемат много време и средства.Важното
                      е в началото да имам джип в движение и да не изглежда като експонат
                      от автоморга.

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                        Важното е автомобила да те вдъхнови! Ти сам ще го познаеш. Мнението ми е, че евтиния вариант е по-добър, ако те вдъхновява лесно ще влагаш пари и ще усетиш удоволетворение все пак да кажа, че нямам опит с УАЗ но правя това с един NISSAN. Успех!
                        VARADERO SD2

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                          Първоначално публикуван от traktorist Преглед на мнение
                          .При покупката най много ме притеснява как
                          продавачът досега си е поправял,поддържал и управлявал джипа..
                          Приятелю, нямяш шанс да знаеш истинската история на Уаз-а който ще купиш,защото те всички идват от поделения , затвори , бТК , ВиК , Енерго и ред други подобни организации. Това означава че е каран изключително зверски, "вадена му е душата" по всеки повод , но пък за сметка на това масло и гресиране не е виждал никога ! Само като нов. .Някой по горе бе казал че "ако не си монтьор по-добре не си купувай Уаз . Послушай го ,прав е ! Или си купи някой , основно ревизиран отремонтиран, съответно по-скъп, и му се радвай. Ако не си имал (карал) такъв като тръгнеш да избираш, помоли някой знаещ и можещ от форума да ти помогне в избора.
                          Уморените коне не ги убиват , нали ??

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                            аз като съсобственик с баща ми на 469Б във възможно най автентичен вид, мога да ти кажа следното купихме го защото и двамата искахме оффроуд играчка главно за да ходим на лов и заради мерака да имаме такава автентична машина. обективно погледнато не ни трябваше нещо подобно, но не съжалявам. особено след като разбрах, че вече не може да се регистрира заради новите изисквания (ако наистина това е валидно) се кефя още повече. до сега не съм се цапал - караме го на майстор ако трябва нещо. за това избрах по-скъпия вариант = взех напълно рециклиран за да не се занимавам с глупости а и да не ми мине мерака докато го "стягам"... слагам газ и бензин и карам. за до 3000лв можеш да си намериш много добър екземпляр ако имаш търпение и не те мързи да пътуваш из страната на огледи. повярвай ми излизат много добри екземпляри. далеч не всички собственици на УАЗ участват във форума и го ценят толкова високо колкото тук (за щастие) така, че написаното тук не е точен критерий. за някои места/хора в Бг 3000лв е огромна сума а УАЗ-а е непродаваема антика...
                            "..there is no substitute for cubic inches.."

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                              В село Малко Белово Пазарджишко има един които взима от военните рециклираги истават доста добре.Не се задържат идва дена.Опитаи там.
                              Land Rover Discovery:
                              - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                              Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                              Коментар


                              • #30
                                Re: Варианти за покупка на УАЗ-469

                                НЕ.СЕ.ПРИТЕСНЯВАЙ БРАТЛЕ И АЗ СЕГА СИ КУПИХ УАЗИИИИ И СЕГА ГУ СТЯГАМ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X