Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да помогнем на Витоша! - 04-06-2005

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да помогнем на Витоша! - 04-06-2005

    По случай международния ден на околната среда, организираме инициатива за почистване на Витоша. Наши партньори ще бъдат децата от Националния детски екопарламент.

    Идеята е в определена местност да се направи почистване и събраните боклуци да бъдат извозени извън територията на парк Витоша на определените за целта места. Нашата задача ще бъде да организираме транспорта на децата до определеното място в планината и в последствие да ги приберем оттам заедно със събрания от тях боклук.

    Моля всеки който желае и разполага с високо-проходим автомобил да се запише. Само нека да е по-бързо защото от броя на автомобилите зависи и съответния брой деца които могат да дойдат.

    Тръгването ще е сутринта от София и местността където е планирано почистването ще бъде около и под хижа Академика (Купена) на няколко километра от с. Железница.


    Събитието е на 04.06.2005 (Събота)

    За хората от провинцията ако желаят може да се организира връзка с местните клубове на Националния детски екопарламент.
    VPetrov.photography

  • #2
    Аз , т.е. ние , но само за извозването . ТОЙОТА-та е двуместна
    Ще помагаме и при събирането разбира се ...

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от fulda
      Аз , т.е. ние , но само за извозването . ТОЙОТА-та е двуместна
      Ще помагаме и при събирането разбира се ...
      И мен бройте ако митко фулдата се съгласи да ме вземе като куфар! Съм напълно ЗА.Защото е пълно от прасете в българия!
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • #4
        Хей, само толкова ли са желаещите да се включат в акцията?
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #5
          Е как да се включа, срамота пред децата((( Тъпа дата. Освен да ме закачите на някой капак кат кукла на свадбарска кола, демек - не правете така. Сигурно ще се напия като маймуна предния ден ... Освен ако не измислите що е по-добре в събота.

          Коментар


          • #6
            Първо в неделя е световния ден за опазване на околната среда. Второ децата учат през седмицата и е съвсем логично да почистват някъде в събота например. Трето, същите тези деца в неделя ще чистят столичните паркове...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Добре тогава. Ще се родя един ден по-късно. То, чунким много важно кога ще се натряскам от мъка.

              Коментар


              • #8
                Пишете ме и мен. Петнайсетина дена съм в столицата, така че съм на разположение - 3-4 места. Само кажете в колко часа, и откъде ще се тръгва?

                Коментар


                • #9
                  И аз съм там - 3 места.

                  Коментар


                  • #10
                    И аз съм на разположение за събота.
                    Тез даца на каква възраст са? Щото да кача и повече от 3 ще може технически, ама по закон незнам... Нагоре като няма куки се тая де При нас отзад е широчко, та колкото се качат
                    Ще чакам подробности за мястото на срещата.
                    Надявам се да се появят още хора с джипове, то те нали са затва, а не да киснат по гаражите.

                    Коментар


                    • #11
                      Здравейте,имам УАЗка ще мога да кача поне трима.
                      До събота.

                      Коментар


                      • #12
                        Боклукчйиски коли дето стават и за возене на хора имаме но точно тогава цялата група сме на състезанието в Хасково

                        Стефане аз в казармата боклукците все пиян съм ги събирал
                        Само недеи така да возиш децата Отиди да помагаш а аз ти обещавам че в Хасково ще се напия много яко от твое име

                        Коментар


                        • #13
                          )) Ми аз затова ръмжа, щото дечица. А трябваше да се напия в петък, ама така няма да я бъде. В събота сигурно ...
                          Ми ти звънни от Хасково като почнеш, колко му е аз тука синхронно. Те сигурно ни имат за много тъпи копелета и няма да ни пишат в отбора по синхронно плуване, е...л съм ги, ще си врътнем отбор по синхронно пиене и тва е. Да си се давят сами в басейна.

                          Коментар


                          • #14
                            Последно уточнение: Тръгване от площада пред семинарията, до Химическия факултет на СУ - Лозенец 10:15 сутринта - събота.

                            Обещаваме че ще заместим и всички приятели които в същото време са на състезание където им пожелаваме успех и добро представяне...
                            VPetrov.photography

                            Коментар


                            • #15
                              Венци, много съжаляваме, че няма да можем да участвуваме, а инициативата е много хубава, но ще направим каквото можем по въпроса в Хасково. Поне ще наторим добре борчетата около хижа Аида, особено след 3-те агнета
                              Ендурото и сексът не са шега работа !
                              -------------
                              Животът се измерва с броят на издишванията !

                              http://sixdayscrazyjob.com
                              http://crazy-job.com

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X