Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

    Първоначално публикуван от rumenlibia Преглед на мнение
    Запишете още .. Иван Иванов Самоков Сузуки Самураи , Иво Василев Кирил Гиуров Самоков Сузуки Самураи , Иван Иванов Георги Иванов Самоков Даихатсу Роки .
    Нито сме ви забравили, нито сме се съмнявали, че вашата група ще има внушително присъствие(както винаги).
    Винаги сте дорбе дошли! Веднага ви добавям в списъка!

    Колеги, току що разбрах, че поради ред причини, няма да можем да осъществим записването чрез форма онлайн заявка(в истинския й вид).Ясно е, че ще продължим записването в този му вид, в който започнахме.
    Много ви моля, заявявайте участието си в нашето състезание като давате поне две имена(собствено и фамилно за пилот и навигатор); марка на автомобила и име на клуб(или град). Това ще ни помогне за по-бързата подготовка на базата данни за предстаровия списък.
    Все пак, напомням, че това е предварително записване, което дава само предимство на заявилите участие.
    Същинското записване ще се осъществи до 10:00 часа на 18-ти септември на мястото
    Последно редактирано от Таня Кълева; 29-08-10, 19:56. Причина: допълнение
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • #32
      От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

      Днес ходихме на трасето и ще има много изненади за състезателите в събота ще ходим да слагаме колчета и да се копае с багера.

      Коментар


      • #33
        От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

        ПРЕДВАРИТЕЛЕН ПРЕДСТАРТОВ СПИСЪК:

        1. Крум + Славе - УАЗ
        2. Славе + Крум – Самурай
        3. Асен Иванов, Георги Симеонов – Самурай
        4. Владимир Раденков, Костадин Величков-Нисан Патрол-Оф Роуд клуб ,,Нови Искър 4х4 екстрийм”
        5. Румен Белчински, Светослав Ушагелов - Сузуки Витара -гр. Самоков
        6. Иван Иванов,…………………….. - Сузуки Самурай –гр. Самоков
        7. Иво Василев, Кирил Гюров - Сузуки Самурай – гр. Самоков
        8. Иван Иванов, Георги Иванов - Дайхатсу Роки – гр. Самоков.

        Тази година сме предвидили 60 стартови номера, че миналата 50 номера едва стигнаха...

        Както писа и колегата Тишко по-горе, вчера се направи окончателната маркировка на препятствията по трасето и то става доста интересно – ще има изненади! Следващият уикенд предстои „първа копка”, а в неделя вечер ще има и снимки.
        Колеги, като домакини, много ни се иска тази година състезанието ни да стане още по-добро от миналогодишното, затова направихме обстоен разбор на мненията и коментарите ви( от темата Тетевен 2009) и ще вземем под внимания всички ваши забележки, съвети, препоръки и пожелания.
        Едно от нещата, на което особено много държим, е да се осъществи едно обективно и безпристрастно съдийство. В тази връзка момчетата(и момичетата) от нашия клуб имат конкретно предложение: на всяко препятствие да има по двама съдии. Помощниците да са представители на нашия клуб, а основните(главните) съдии на съответните препятствия да са упълномощени представители на вашите клубове или колеги от цялата страна, които няма да стартират в състезанието ни, но имат желанието и отговорността да поемат този сериозен ангажимент.

        Как мислите, колеги и въобще, хайде да коментираме тази идея! Отворени сме за мнения и за конкретни кандидатури. Пишете тук в темата, на ЛС или се обадете на телефона на Милен Абрашев – главния координатор(в първия пост) или на телефона в подписа ми. Благодаря!
        Последно редактирано от Таня Кълева; 30-08-10, 14:25.
        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

        Коментар


        • #34
          От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

          Запишете и нас:
          Младен Стоянов,Николай Илиев-Ланд Ровър Дефендър-гр.Разград
          Последно редактирано от Младен Стоянов; 30-08-10, 18:43.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #35
            От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

            Танче ,пиши и мен !!!
            Светлин Димитров-Николай Петков-Сузуки Самурай -Видин
            0878 943913

            Коментар


            • #36
              От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

              Първоначално публикуван от venci67 Преглед на мнение
              Ако ми останат сили след събора , може да дойда да погледам.
              Ако искаш ти гледай но ми дай джипкатаче знаеш къде е мойта
              Със себе си съм имал повече проблеми,
              отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
              Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

              Коментар


              • #37
                От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                ПРЕДВАРИТЕЛЕН ПРЕДСТАРТОВ СПИСЪК:

                1. Крум + Славе - УАЗ

                2. Славе + Крум – Самурай
                3. Асен Иванов, Георги Симеонов – Самурай
                4. Румен Белчински, Светослав Ушагелов - Сузуки Витара -гр. Самоков
                5. Иван Иванов,…………………….. - Сузуки Самурай –гр. Самоков
                6. Иво Василев, Кирил Гюров - Сузуки Самурай – гр. Самоков
                7. Иван Иванов, Георги Иванов - Дайхатсу Роки – гр. Самоков.
                8. Младен Стоянов,Николай Илиев-Ланд Ровър Дефендър - гр.Разград
                9. Светлин Димитров, Николай Петков - Сузуки Самурай - гр.Видин

                Тази година сме предвидили 60 стартови номера, че миналата 50 номера едва стигнаха...
                Ако случайно подготвените номера не стигнат, ще ги изписваме на лист, но няма да върнем желаещите колеги. Добре дошли сте всички!
                Последно редактирано от Таня Кълева; 31-08-10, 12:39. Причина: Редакция списък
                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                Коментар


                • #38
                  От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                  Tанче,за съжаление отпадам от списъка-много ме е яд,но патрола в неделя под връх Мургаш е тотал щета.Ще съм от публиката.Поздрави!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • #39
                    От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                    Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                    Tанче,за съжаление отпадам от списъка-много ме е яд,но патрола в неделя под връх Мургаш е тотал щета.Ще съм от публиката.Поздрави!
                    Влади, много съжалявам за Патрола и за това, че няма да те видим "в действие" на трасето ни.И мене много ме е яд! Хубаво е, че ще дойдеш да се позабавляваш като публика...то и черпенето ще е от нас, ама си мисля нещо друго! Може би си пропуснал да прочетеш това(от пост 17)...

                    Едно от нещата, на което особено много държим, е да се осъществи едно обективно и безпристрастно съдийство. В тази връзка момчетата(и момичетата) от нашия клуб имат конкретно предложение: на всяко препятствие да има по двама съдии. Помощниците да са представители на нашия клуб, а основните(главните) съдии на съответните препятствия да са упълномощени представители на вашите клубове или колеги от цялата страна, които няма да стартират в състезанието ни, но имат желанието и отговорността да поемат този сериозен ангажимент.

                    Влади, каним те(а и други от клуба ви, които имат желание)! Помисли си!
                    Поздрави!
                    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                    Коментар


                    • #40
                      От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                      Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                      Влади, много съжалявам за Патрола и за това, че няма да те видим "в действие" на трасето ни.И мене много ме е яд! Хубаво е, че ще дойдеш да се позабавляваш като публика...то и черпенето ще е от нас, ама си мисля нещо друго! Може би си пропуснал да прочетеш това(от пост 17)...

                      Едно от нещата, на което особено много държим, е да се осъществи едно обективно и безпристрастно съдийство. В тази връзка момчетата(и момичетата) от нашия клуб имат конкретно предложение: на всяко препятствие да има по двама съдии. Помощниците да са представители на нашия клуб, а основните(главните) съдии на съответните препятствия да са упълномощени представители на вашите клубове или колеги от цялата страна, които няма да стартират в състезанието ни, но имат желанието и отговорността да поемат този сериозен ангажимент.

                      Влади, каним те(а и други от клуба ви, които имат желание)! Помисли си!
                      Поздрави!
                      Считай ,че може да разчитате на мен-с удоволствие ще помагам,даже и с Коце ще говоря,но предполагам че няма да откаже и той.Направо ни брой.Ние също обмисляхме за нащо състезание нещо такова и мисля че така е правилно.Поздрави!
                      0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                      Коментар


                      • #41
                        От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                        Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                        Считай ,че може да разчитате на мен-с удоволствие ще помагам,даже и с Коце ще говоря,но предполагам че няма да откаже и той.Направо ни брой.Ние също обмисляхме за нащо състезание нещо такова и мисля че така е правилно.Поздрави!
                        Благодаря ти, Влади, сигурна бях че ще можем да разчитаме на тебе(и на Коце).Радва ме също и факта, че одобряваш идеята. Ако решите и вие, на вашето състезание ще ви се реваншираме.
                        Поздрави!
                        0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                        Коментар


                        • #42
                          От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                          И плакатът за второто издание на "Тетевен 4х4" вече е готов!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ofroad_ok.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5205321
                          0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                            Плаката е идеален във неделя вечерта ще качим снимки на трасето защото тогава ще копае багера.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                              Запишете за участие Красимир Павлов Иван Калпачки с УАЗ 469 от Самоков

                              Коментар


                              • #45
                                От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                                ПРЕДВАРИТЕЛЕН ПРЕДСТАРТОВ СПИСЪК:

                                1. Крум + Славе - УАЗ

                                2. Славе + Крум – Самурай
                                3. Асен Иванов, Георги Симеонов – Самурай
                                4. Румен Белчински, Светослав Ушагелов - Сузуки Витара -гр. Самоков
                                5. Иван Иванов,…………………….. - Сузуки Самурай –гр. Самоков
                                6. Иво Василев, Кирил Гюров - Сузуки Самурай – гр. Самоков
                                7. Иван Иванов, Георги Иванов - Дайхатсу Роки – гр. Самоков.
                                8. Младен Стоянов,Николай Илиев-Ланд Ровър Дефендър - гр.Разград
                                9. Светлин Димитров, Николай Петков - Сузуки Самурай - гр.Видин
                                10.
                                Красимир Павлов, Иван Калпачки - УАЗ 469 -гр Самоков

                                Добавени сте, колега! Браво на Самоков - вече 5 екипажа!
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X