Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Витара - нов проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нова Витара - нов проблем

    Здравейте,

    От няколко дена съм собственик на Витара 97 г. 1.6 16V. /междинката/ като я наричат....
    Естествено след покупката се започна отстраняването на онези малки кусури които, продавача "забравя" да спомене а копувача да провери...
    Един от тях при мен се оказа неработещо управление на клапите на парното.
    След посещение при потходящия човек, се установи че липсва стъпковото моторче което движи механиката на клапите. При проверка по магазините се оказа че го няма но срува МНОГО лв. без да конкретизират колко но много....?!!
    Въпросите са ми:
    1. Каква е цената на това моторче наистина.
    2. Някой да знае магазин където го има в наличност.
    3. Някой има ли такова моторче втора ръка
    4. Подшушнаха ми че ставало от други модели на СУЗУКИ кои са те.

    Благодаря Ви предварително....

  • #2
    От: Нова Витара - нов проблем

    Добре дошъл във Форума Колега!!
    Тука в този раздел за части има доста Витари ,които се продават.Сигурен съм че ще намериш.

    http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=233



    Успех желая !!!
    Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
    ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

    Коментар


    • #3
      От: Нова Витара - нов проблем

      " От няколко дена съм собственик на Витара 97 г. 1.6 16V. /междинката/ като я наричат.... " - Честито ! Със здраве да си я караш. Щом е с този двигател въобще не е междинка ,а си е нормална Витара по-ново пройзводство. Най-вероятно е испанка. На японската това моторче е същото като на Гранд Витарата и за това в магазина е скъпо ! Ако си близо до София може да пробваме едно от Гранд ,но първо преброй крачетата на буксата.
      0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

      Коментар


      • #4
        От: Нова Витара - нов проблем

        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
        " От няколко дена съм собственик на Витара 97 г. 1.6 16V. /междинката/ като я наричат.... " - Честито ! Със здраве да си я караш. Щом е с този двигател въобще не е междинка ,а си е нормална Витара по-ново пройзводство. Най-вероятно е испанка. На японската това моторче е същото като на Гранд Витарата и за това в магазина е скъпо ! Ако си близо до София може да пробваме едно от Гранд ,но първо преброй крачетата на буксата.
        Най-искрено блаодаря за предложението колега, но за съжаление съм доста далеч от София - от Шумен съм....
        Крачетата на буксата са 7 бр. След като това има значение означава ли че има различни модификации?!!
        Както разбирам от поста ти, явно имаш "свободно" такова моторче. Ако и то е с 7 крачета може ли да преговоряме...

        Коментар


        • #5
          От: Нова Витара - нов проблем

          Остави някакви кординати или ми звънни.
          0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

          Коментар


          • #6
            От: Нова Витара - нов проблем

            Първоначално публикуван от VenPS Преглед на мнение
            - от Шумен съм....
            Я, още един градски...
            Вен-телефонът ми е в подписа, звънни да се запознаем, да пием по бира или кафе, и да си поприказваме за жипки. И в частност-за витари.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Нова Витара - нов проблем

              Здрасти градски,провери дали от Балено не е същото

              Коментар


              • #8
                От: Нова Витара - нов проблем

                Колега,моята също е "междинка" ,но съм с жила на парното-като стария модел.Ако не си намериш часта винаги може да минеш на стария варянт-с жила.На теб мисля топло/студено ти е с жило,а само "къде да духа?" и циркулациата на купето е с моторче/та?
                Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                Коментар


                • #9
                  От: Нова Витара - нов проблем

                  Колега, "електромоторчето", както го наричаш, се нарича Сервоуправление на въздушните потоци на парното и климатика и ново в Магазина е към 190 лева. Като ми го казаха, заявих, че за тези пари ръчно ще си премествам лостчето под волана. Мойта витара също е 1.6х16 - декември 1997 година.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X