Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всички притежатели на Балкан 50,75,250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

    Първоначално публикуван от Driftacha Преглед на мнение
    Ето една,но не е точно такава,която търсиш :[ATTACH=CONFIG]440366[/ATTACH]

    Тази схема и аз я знам ама не ми върши никаква работа благодаря все пак колега
    луд умора няма!!!

    Коментар


    • #32
      От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

      А да попитам,дали може да стане кутията за инструментите,от тези модели,по-новите,да се сложи на по-стария модел,на който ауспуха му е от ляво,като се заварят,само 3-те планки,които са за захващането на кутията?В смисъл искма да попитам,дали може да се сложи на по-стария модел,дали рамката на стария е същата като на новия модел,дали ще пасне точно там?Благодаря Ви колеги,предварително!
      Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

      Коментар


      • #33
        От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

        Рамките са еднакви.
        DRZ 400S

        Коментар


        • #34
          От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

          ОК,благодаря колега
          Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

          Коментар


          • #35
            От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

            А случайно някой да знае дали задната зъбчатка е по голяма от на 50cc и дали по същия начин се захваща към гумата?

            Коментар


            • #36
              От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

              По-голяма от на 50сс на кое? 75, 250? Иначе по темата, имах от всички модели балкан, освен люлин и М1. От 250-то съм мноогооо доволен. От 50-ките обаче не чак дотам. Всъщност последния 50 кубиков балкан, който продадох и за който много съжалявам, беше в напълно оригинален вид, без абсолютно никаква липса и с оригинална боя и никел. Но ме остави насред нищото на около 5 км. от вкъщи и нещо в мен се пречупи. Продадох го на човек от София, който е истински реставратор и се надявам да се е погрижил добре за него. Ако ви е интересно как изглежда оригинален балкан 50 мога да покажа снимки

              Коментар


              • #37
                От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                Дали задната зъбчатка на 75 и 250 cc е по-голяма от тази на 50 и дали ще стане,ако да кажем си взема на 75cc и я сложа на 50

                Коментар


                • #38
                  От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                  Успех с кросчето, ето и мойта идея ...Откарай да ти направят заден венец, само предния не го пипай. След това смени жигльора на карбуратора и шлайфай цилиндъра и т.н за повече мощност. Направи това, което казва колегата по-горе с охлаждането, защото ще береш много ядове с него. ;д Евала за МЕРАКА и желанието! успех

                  Коментар


                  • #39
                    От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                    Първоначално публикуван от Daniel_stz Преглед на мнение
                    Дали задната зъбчатка на 75 и 250 cc е по-голяма от тази на 50 и дали ще стане,ако да кажем си взема на 75cc и я сложа на 50
                    Колега, от 250 кб.няма как да стане , захващането им е коренно различно за 75 кб не знам , но предполагам че е подобно на 50 Ако искаш, сваляЙ венеца и бягаЙ в някои магазин , продавачът ще ти намери нещо

                    Коментар


                    • #40
                      От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                      А бе, колеги, тази седмица като карах и имах проблем с по- дълбоките води - аспухът ми се пЪлни с вода .Ако му махна бумбето (или пък цялото гЪрне само да оставя кривката) какво ще стане? Един приятел казва, че нямало ниски, ама мойто горе долу има,когато е без гЪрне само с кривката. Ако някой е вдигал аУспуха под седалката, нека да качи снимки, ще съм му много благодарен или някой ако има идея, нека да пише ))) .

                      Коментар


                      • #41
                        От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                        И от мен някоя снимка, Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:3
Размер:41.8 КБ
ID:5378607Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:2
Размер:38.9 КБ
ID:5378608Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3.jpg
Прегледи:2
Размер:38.3 КБ
ID:5378609Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4.jpg
Прегледи:1
Размер:90.6 КБ
ID:5378610производство 1975г на 15000км все още оригинална боя но, вече доста обелена.Също така съм имал 250к но вече за жалост е претопено.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                          Колеги, да ви кажа имам 75 cc, превЪрнато в крос, само кЪдето ми правят проблем скоростите, чупи се ЩиФтът, който сменя между зЪбците, някакви идеи ?? Ако имате интерес, мога да кача и снимки
                          Последно редактирано от viki terzieva; 02-09-12, 06:46. Причина: кошмарен правопис :(

                          Коментар


                          • #43
                            От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                            Правиш го от йонна закалка Иначе,дай снимки на моторетката
                            Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                            Коментар


                            • #44
                              От: Всички притежатели на Балкан 50,75,250

                              Утре ще кача други, ако искате само на мотора
                              Та за този щифт на мен ми казаха от прУжинна стомана като вилиците на комбаЙната от такЪВ материал издЪржало доста иначе на 2-3 каране и се чупи
                              А и сега му смених бутало и сегменти горе-долУ на колко км се разработват ???
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:409082_2634526574983_1253330467_a.jpg
Прегледи:1
Размер:11.3 КБ
ID:5396648
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:380783_2634497934267_745946204_n.jpg
Прегледи:1
Размер:67.8 КБ
ID:5396649

                              Коментар


                              • #45
                                Ехе,колега,това е най-красивият саморъчен кросов мотор,който съм виждал!!! Най-добра разработка-500км,след това двигателя показва какво може. И тъй като това е кросов мотор, не се препоръчва да му навиваш масура докрай през периода на разработка, както и да работи на тласъци двигателя(когато се кара по офроуд пътища). Но мисля,че и 200-300км му стигат за разработка, но трябва да спазваш, да не даваш газ докрай, да не пускаш рязко съединителя и таквиз ти работи. Поздрави,Момчил
                                П.П Също чоп за скоростите ,можеш да си направиш и от външна черупка на лагер, но трябва да кажеш размерите на чопа и да намериш бая голям лагер Иначе черупките на лагерите са много здрави и надали ще се скъса лесно, ако се направи от черупка на лагер

                                Ето, даже като се разрових и из архивите на компютъра,намерих ръководство за Балкан 50 и Балкан 75
                                http://store2.data.bg/gangstaface/MO...I%20BALKAN.pdf
                                Последно редактирано от viki terzieva; 02-09-12, 06:44.
                                Fiat Panda 4x4 , Opel Astra 1.7 TDI , Opel Tigra 1.4 Ecotec

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X