Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Made in Bulgaria

    Първоначално публикуван от gogo77 Преглед на мнение
    Е хубаво тогава.........оставам темата да се развива без мойте мнения.........язък, че бях приготвил интересен материял.........както и да е.
    ъъъ, да се самоцитирам освен, само от няколко поста по-нагоре:
    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    ...смятам на всички вече е пределно ясно че няма да отговориш...
    А сега да те цитирам и теб, пак от няколко поста по-горе:
    Първоначално публикуван от gogo77 Преглед на мнение
    Нима е така............С какви газове си заварявал та да твърдиш, че аргон и кислород е "удачният вараянт" за неръж.....Изобщо знаеш ли действието на активния и защитния газ и смесите им какво е? Може да пробваш заради теорията и Гуглето, дали работят, но ще се разочароваш. Може би е нужно и мааалко опит.


    Да попитам, ти с какви газове си заварявал, и какъв ти е опита с MIG/MAG, след като трябва да си ровиш в записките за да си спомниш кое-що? Или сме на принципа "Аз не знам какво е правилно, ама знам че това, дето вие твърдите е неправилно.".

    Сега сещаш ли се защо никой няма да те вземе на сериозно? Защото се репчиш, а като те питат нещо конкретно те няма никакъв. Чакам да ме опровергаеш, но без да се надявам особено.

    Весели празници и на теб!
    Последно редактирано от sparkybg; 26-12-13, 18:27.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: Made in Bulgaria

      След като вече имаме отворена нарочна тема за газовите смеси ,

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=176415

      предлагам да пренесете мненията си с опита Ви в тази материя там , че вече 2 страници спамим иначе полезната настояща тема
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: Made in Bulgaria

        Чакам да ме опровергаеш, но без да се надявам особено.
        Спарки............четеш избирателно. Изопачаваш ми мненията и смисъла им.

        Коментар


        • От: Made in Bulgaria

          Първоначално публикуван от gogo77 Преглед на мнение
          Спарки............четеш избирателно. Изопачаваш ми мненията и смисъла им.
          Щом казваш...
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Made in Bulgaria

            Здравей Спарки,
            На времето ти ме научи какъв поялник да си купя, за което съм ти благодарен. Поялник мечта!

            Какъв апарат за заваряване да си купя ?

            Никога не съм заварявал.
            това което най често ще заварявам е тънка лъскава ламарина която в Белгия наричат инокс, (кухненските мивки са направени от такава ) и алуминий.
            Ще ползвам апарата в домашни условия, но ми се иска да е изпитана машина, нещо около 500 лева.

            Коментар


            • От: Made in Bulgaria

              Първоначално публикуван от mmdimitrov Преглед на мнение
              Здравей Спарки,
              На времето ти ме научи какъв поялник да си купя, за което съм ти благодарен. Поялник мечта!

              Какъв апарат за заваряване да си купя ?

              Никога не съм заварявал.
              това което най често ще заварявам е тънка лъскава ламарина която в Белгия наричат инокс, (кухненските мивки са направени от такава ) и алуминий.
              Ще ползвам апарата в домашни условия, но ми се иска да е изпитана машина, нещо около 500 лева.
              Машина за 500лв.и..... алуминий - мисията невъзможна!

              Коментар


              • От: Made in Bulgaria

                Здравейте на всички, от скоро се ровя във форума и прочетох доста интересни мнения на хора които се занимават професионално със заварки. Ако мога да ви попитам за Esab rebel215ic? Имате ли опит,наблюдение и заслужава ли си парите? Благодаря предварително на всички които ми отделят от времето си.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X