Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

    На тая табелка името на форума не е изписано според "Изписване на името на портала, знак и химн!"... да ме прощават дизайнерите...





    Марианке, кажи само кой е човека. Ние ще го уговорим....

    Що се отнася до включването в траяла,.. трасето е направено за радост на всички. Няма строши-кола-насила места.
    Последно редактирано от drukman; 31-08-10, 11:05.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #77
      От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      На тая табелка името на форума не е изписано според "Изписване на името на портала, знак и химн!"... да ме прощават дизайнерите...


      Да Вальо прав си !
      Ако се рекламира форума е добре да му се слага и логото, но в случая не сметнах че е уместно. Смятам, че правим достатъчно за пополяризирането на форума и офроуда в България и не трябва да ставаме дребнави. Аз се занимавах с направата на проект на номерата за траяла и смятам, че съм отдели нужното място и уважение към форума който ни събира и ни помага да бъдем част от това българско офроуд общество за което съм благодарен горд член!

      PS
      Знаеш, че много ценя мнението ти и ще се постарая за напред да обръщам по сериозно внимание на тези детайли !
      www.4x4Trips.bg

      Коментар


      • #78
        От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

        Не знаех, че си ти. Щях да ти звънна.
        Написах го, защото аз не догледах веднъж и се получи същото.
        Съжалявам, че мисля за този събор различно от другите.
        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
        Към модераторите-А изтрийте го сега.
        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

        Коментар


        • #79
          От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

          Търся си навигатор за траяла.Моите окапаха.Виждам,че има доста хора с машини в бокса.Моля който има желание, да се обади тук,на лични или на телефона.
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • #80
            От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

            роки готово ли е трасето несе увличаи много че и ние да имаме шанс РОЗДРАВИ

            Коментар


            • #81
              От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

              Говорих с Дядо. Планувал е за утре и в други ден дъжд и така до петък.
              Ако не ме баламосва, ще е весело.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • #82
                От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                Търся си навигатор за траяла.Моите окапаха.Виждам,че има доста хора с машини в бокса.Моля който има желание, да се обади тук,на лични или на телефона.
                Само си докарай машината, запиши се за участие и си готов , навигатор ще намирим.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #83
                  От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                  Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                  Говорих с Дядо. Планувал е за утре и в други ден дъжд и така до петък.
                  Ако не ме баламосва, ще е весело.
                  Валъо, а за събота и неделя ??? Малко сняг ако може ... Ще бъдем благодарни!
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • #84
                    От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                    Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                    Само си докарай машината, запиши се за участие и си готов , навигатор ще намирим.
                    Като ме видиш с машината от снимката ми,моля обади се,че сигурно ще дойда около 10ч. в събота и няма да имам много време за търсене на навигатор.
                    2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                    Коментар


                    • #85
                      От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                      Сега се връщам от Копривките и искам само да споделя, като се надявам да не Ви разочаровам, че времето там бе приказно ...
                      не ми се слизаше, ама ...
                      www.4x4Trips.bg

                      Коментар


                      • #86
                        От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                        Lesov Какво означава това приказно,защото за мен в Сопот е приказно.Гърми вали непрестанно и духа.ама за мен това е приказно.....
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        3.0 v6 24

                        Коментар


                        • #87
                          От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                          [QUOTE=marlqnda;1262080]Хаха, ей големи сте хиени значи


                          Още нещо - кой ми беше обещал от Приморско да покарам трактор???

                          Аз също ти бях обещал някъде по форума и още си важи.
                          Верижен или колесен?
                          Само че и двата са на два часа път по черно от събора
                          Със себе си съм имал повече проблеми,
                          отколкото с всеки друг човек. Нямам по голям враг от самия себе си!!!!!!
                          Да изградим Параклис: www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=113508

                          Коментар


                          • #88
                            От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                            Първоначално публикуван от stoianovm Преглед на мнение
                            Като ме видиш с машината от снимката ми,моля обади се,че сигурно ще дойда около 10ч. в събота и няма да имам много време за търсене на навигатор.
                            Ще бъда с Toyota LАND KRUISER 120, платформа и Самурай, може по лесно да ме откриеш сред ДЖИПКАРИТЕ . Без навигатор няма да те оставим . Успех ...
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #89
                              От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                              Ако искаш и аз мога да ти стана,ако имаш интерес намери ме в лагера на Пловдивската група.
                              [SIGPIC][/SIGPIC]

                              3.0 v6 24

                              Коментар


                              • #90
                                От: ЛЮБИТЕЛСКИ ТРАЯЛ - ВЪПРОСИ И КОМЕНТАРИ

                                На Младен аз поне му предложих двама, и за трети-мен, ако не го е страх от 110-те ми кила...
                                Но тази вечер каза, че почти си е намерил човек, да не го притесняваме излишно.
                                Пък и от цял събор все ще се намери кой да се вози на седалката до шофьора.

                                Разбрахме, че днес нямало дъжд, дано утре да има, че няма да вярваме на дядото на Вальо...
                                Аз сериозно се моля за дъжд...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X