Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

    Приятели, както всяка година, и сега ще има нужда от едно рамо за организацията на място през 4-те дни на събора. Ще трябва да се упътват дошлите, да се помага при настаняването в палатковия лагер, да се дава рамо и на изложителите и състезателите. Та който може и иска да помогне, нека се запише в тази тема. Ще му се осигури от организаторите нужното оборудване и храна за през деня. Ще трябват поне 10-15 души, така че моля настоятелно тези, които имат възможност и мерак, да се отзоват. За което благодаря предварително
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

  • #2
    От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

    колеги нека да помогнеме на организаторите включете се пряко или косвено , пожелавам спарна работа
    sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

    Коментар


    • #3
      От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

      Близо до събитието съм и мога да се включа и помогна с каквото мога.
      Дайте сигнал и съм на линия.

      Коментар


      • #4
        От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

        Аз мога да донеса пушек-машината за концерта, дето я пускахне миналата година. По-готино е.
        Всичко готино на този свят е или незаконно,или неморално или вредно за здравето.
        -----------------------------------------------
        Питието определя съзнанието....
        -----------------------------------------------
        0887770735

        Коментар


        • #5
          От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

          Каде ще е събора и кога по точно ,ако съм почивка може да помогна само даите някакво инфо...
          [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

          Коментар


          • #6
            От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

            Първоначално публикуван от Цанко Велков Преглед на мнение
            Каде ще е събора и кога по точно ,ако съм почивка може да помогна само даите някакво инфо...
            Мъ-ъ-ъничко ако се прочете от настоящия раздел и ще се разбере - кое, кога и как.
            Ето: Трети Национален събор OFFRoad-Bulgaria.com.
            proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
            NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
            Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

            Коментар


            • #7
              От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

              На линия съм, с удоволствие ще помогна за организацията!
              VARADERO SD2

              Коментар


              • #8
                От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                Извинявам се не погледнах .
                [B][COLOR=Red][SIZE=4]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/SIZE][/COLOR][/B]

                Коментар


                • #9
                  От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                  Защо не.
                  Аз също бих се включил в помагането.
                  .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                    И аз мога да помогна, но ще съм на линия от петък вечерта до неделя вечера най вероятно.
                    Но по точно ще знам на 1-2 септември
                    SUZUKI VITARA къса база 1.6 16V
                    +359 0878 888 874
                    ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА ; A1, (Rh+)

                    Коментар


                    • #11
                      От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                      И аз съм на линия и наоколо,като Майкъл,а и се познаваме с него добре и май имаме време. Звънете да помогнем!- 0879 331 391 , 0879 331 491 , 0889 327 685.

                      Р. Димитров
                      Hallo! I Must Be Going!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                        Който дойде на място и реши, че има време и мерак да помага, нека звънен на телефона ми - 0887590528. Ако има какво да се прави, веднага ще организирам нещата. Аз ще съм там от 3 септември сутринта
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          ..... Аз ще съм там от 3 септември сутринта
                          Злати, ние и тази събота и неделя ще сме там, както бяхме и миналата. От 3.09 е посрещането на сериозните гости на които събора е публика и стръв за изложители и спонсори...
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #14
                            От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Злати, ние и тази събота и неделя ще сме там, както бяхме и миналата. От 3.09 е посрещането на сериозните гости на които събора е публика и стръв за изложители и спонсори...
                            Сигурно си прав за себе си, но дали това е реалността...
                            За да те осветлим по въпроса със стръвта ще кажем, че изложителите не са повече от пръстите на ръцете ти и символичната такса, която заплащат едвам-едвам покрива хонорара на групите за двата концерта.

                            А спонсори, Вальо...просто НЯМА, НЯМА и пак НЯМА.

                            Благодарение на няколко приятели с фирми, сериозни представители на местните власти и неуморната Пловдивска Офроуд Група се случват нещата.
                            www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                            тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                            Коментар


                            • #15
                              От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

                              Първоначално публикуван от gladiator Преглед на мнение
                              Сигурно си прав за себе си, но дали това е реалността...
                              ....че изложителите не са повече от пръстите на ръцете.
                              .....А спонсори, Вальо...просто НЯМА, НЯМА и пак НЯМА..
                              Прав съм, вярвай ми. Когато, на втория ден след побликуването на обявата за хотела, попитах и се оказа, че е пусната след като е приключило настаняването на по-важните участници и вече няма използваеми оферти, ми светна кой кой е.
                              Иначе и аз се бях засилил да помагам.... ентусиазъм демек
                              За изложителите сигурно си прав, ако имаше много, едва ли маратона щеше да има нужда от събора.
                              Та като на сватба. Гледай кого слагат близо до булката
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X