Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

    Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
    Прав съм, вярвай ми. Когато, на втория ден след побликуването на обявата за хотела, попитах и се оказа, че е пусната след като е приключило настаняването на по-важните участници и вече няма използваеми оферти, ми светна кой кой е.
    Иначе и аз се бях засилил да помагам.... ентусиазъм демек
    За изложителите сигурно си прав, ако имаше много, едва ли маратона щеше да има нужда от събора.
    Та като на сватба. Гледай кого слагат близо до булката
    М,да...нищо ново,значи...
    много автомати-слаби резултати!

    Коментар


    • #17
      От: Доброволци за организацията на Третия Национален Офф роуд Събор

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      ...За изложителите сигурно си прав, ако имаше много, едва ли маратона щеше да има нужда от събора.
      ....
      Вальо, не си прав. Събора има нужда от сериозни организатори, хора, които да вложат усилия и средства да има Събор. Концерти, тоалетни, душове с топла вода, паркинзи и прочие струва пари. И на двата предишни събора тия пари са идвали именно от средствата, събрани от изложители и ако дай боже, има спонсори. Като ЮВиТи в Белоградчик или Джак Даниелс в Приморско.
      Събора е водещо събитие в мероприятието, наречено Арена оффроуд, изложението е съпътсващо, винаги го е имало. А Маратона е просто отделно, но интересно събитие, съвпадащо съвсем целенасочено по време и място със Събора и обединено в една цялостна концепция като празник и купон за всички любители на офф роуда. Така че недей да мислиш, че някой използва Събора за нещо, напротив, Събора използва екипа на Гладиатор да организира всичко, освен Траяла.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X