Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял в Испания

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Траял в Испания

    ето малко снимки от трияла този пъта организатор беше Иво много добре беше подготвено трасето..
    не можах да утида и втория ден защото е на 180км от къщи но пък от сабота останах
    много доволен....














    поздрави

  • #2
    Re: триял в испания

    Абре ти ни плашиш тук че трудно се регистрират нови амортисьори като сложиш на джипката, а тея всичките луноходи си имат номера, как става това?
    Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

    Коментар


    • #3
      Re: триял в испания
















      Коментар


      • #4
        Re: триял в испания

        Първоначално публикуван от quadra Преглед на мнение
        Абре ти ни плашиш тук че трудно се регистрират нови амортисьори като сложиш на джипката, а тея всичките луноходи си имат номера, как става това?
        ами те си плащат данъците ама си ги карат до триала на ремаркета така се практикува а даже има и без номера..

        Коментар


        • #5
          Re: триял в испания

















          Коментар


          • #6
            Re: триял в испания

            Аз ако нямам номер нищо не мое ме накара да плащам данъци!!! Щот номера ми дава право да се движа по пътната мрежа! Затова и плащам данък. Като неам право - никви данъци!
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #7
              Re: триял в испания












              Коментар


              • #8
                Re: триял в испания

                е виж тия без номера може и да не плащат но тва са вече подробности почти всички идват на ремаркета зашото тези машини не могат да се легализират за да циркулират по пътищата...
                поздрави

                Коментар


                • #9
                  Re: триял в испания

                  Първоначално публикуван от zenit Преглед на мнение
                  е виж тия без номера може и да не плащат но тва са вече подробности почти всички идват на ремаркета зашото тези машини не могат да се легализират за да циркулират по пътищата...
                  поздрави
                  Е чакай сега, ако не могат да се легализират, кой им е дал номера? Щот точно номера си е легализиране... (тук оставяме настрана нашия колега и приятел Йордан Колев, щот неговото е друг казус).
                  Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                  Коментар


                  • #10
                    Re: триял в испания

                    номерата си ги имат от преди но след като ги тунинговат до такава степен не могат ги карат по патищата заради легализацита..а има и нещо друго тук ако идеш на преглед и не минеш до две седмици ти бракуват колата обаче ако не идеш на време май нищо но това вече не знам със сигорност...а може и някой да ги имат легализирани самза състезания тогава прегледа отпада...
                    поздрави

                    Коментар


                    • #11
                      Re: триял в испания

                      Браво страхотно репортажче(защо си го пуснал тук?)
                      Ти и Явор от два дни ме изпълвате с кеф
                      А българина участва ли?(май му мернах машината) Как се представи?
                      о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                      Коментар


                      • #12
                        Re: триял в испания

                        Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
                        Браво страхотно репортажче(защо си го пуснал тук?)
                        Ти и Явор от два дни ме изпълвате с кеф
                        А българина участва ли?(май му мернах машината) Как се представи?
                        да участваше но аз бях само в събота в неделя не можах но ще се разчуе и ще пиша как е заваршил...преди време бях пускал пак негови снимки в сатезания но ми се стори че нямаше много интерс затова реших този пат в разкази и случки...
                        много добра машина има Иво може би най добрата дето сам виждал до сега кафевия вранглер е неговия...
                        поздрави

                        Коментар


                        • #13
                          Re: Траял в Испания

                          Как ще нямаше интерес Много харесвам подобен тип състезания, затова и казах че ти и Явор ме изкефихте максимално за два дни Преди няколко броя имаше статия за Иво в Оффроуд БГ
                          Ако имаш и някакво видео...
                          о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                          Коментар


                          • #14
                            Re: Траял в Испания

                            Луда работа.
                            Е ТЕ ТОВА за мене е офроуд.За съжаление тук в БГ го обърнаха на рали.(лично мнение).
                            БРАВО.

                            Коментар


                            • #15
                              Re: Траял в Испания

                              добре всичко има само да има интерс ще кача филмчета за да стане по интересно.
                              Маркан аз също си падам по триал и вече и аз съм луд като тях само дето още не съм почнал да се състезавам..
                              искам да споделя че ми направи голямо впечетление колко са задружни екипите поне навигатора на Иво завари на два джипа едни щанги дето строшиха така можаха да продължат състезанието и да стане шоуто...
                              ето едно малко филмче бавно се качват има още...
                              View My Video
                              поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X