Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Първоначално публикуван от Венцислав Петров Преглед на мнение
    Уважаеми колеги... ...А колкото до Събора, тази година се очакват и се създава организация за над 15 000 човека...
    Хм, х 3 лв на калпак. Догодина аз ще се нагърбя. Пак в централна България. Около Шумен.
    Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
    ...........
    @ Юли : Три лева на човек, ако се спи на палатка. Ако е на хотел или само мине и се прибере, просто трябва да си приготви пара за бира (и за хотела де)
    Дали ще се съберат 15 000 палатки?

    Коментар


    • #32
      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

      Зравейте Кольо,

      Не трябва да Ви притеснява това, че има заявки за палатковия лагер. Обстоятелствата и разположението на терена за Събора налагат да има добра организация на отделните райони. Особено важен е въпросът с паркирането на голям брой автомобили, а също и трафика по единствения път до и към мястото.

      Само като информация, 6-ти септември е Денят на Пловдив, а 5-ти септември е неделя. Това значи, че много пловдивчани ще бъдат там горе и биха искали да палаткуват на същото място.

      ВСИЧКИ, които желаят да ползват палатковия лагер на Събора ще имат място да разпънат палатка и да паркират автомобила си до нея.

      ВСИЧКИ, които желаят да посетят ARENA OFFROAD 2010 са добре дошли, независимо къде са си разпънали палатката, дали спят на хотел или са от съседното село...ВХОД СВОБОДЕН ЗА СВОБОДОМИСЛЕЩИ ХОРА.

      Всички искаме събитието да става все по-голямо и все по-значимо, но разрастването води със себе си нови задачи и проблеми за решаване.

      Относно траяла: Ангажиментът за траяла на Третия Офроуд Събор бе поет от Пловдивската офроуд група. Момчетата работят от три седмици по трасе и обща подготовка. До утре ще бъде активна и тема за траяла в този раздел на форума, където ще се вкарва информация и ще се задават въпроси. Отговорите ще бъдат давани от представители на Пловдивската група, а не от Gladiator.

      Колега Кольо, Съборът е голямото, важно и национално събитие. Изложението и Балкан Офроуд Маратон 2010 са само част от занимателната програма ( анимация ) в рамките на този Събор.
      Всички медии и власти питат обаче какво ще правим, какво е това и т.н. Месеци наред обяснявахме наред като проповедници, минахме дори през работното име 3 в 1, но накрая изкристализира ARENA OFFROAD.

      Ще се радвам да видя Вас и много други приятели на офроуда на Копривките край Пловдив.

      Сърдечни поздрави

      За Gladiator
      Александър Ковачев
      www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
      тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

      Коментар


      • #33
        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
        Дали ще се съберат 15 000 палатки?
        Не знам дали ще се съберат,Ама разбрах че каквото остане отива за лечението на Андрей. Е това е мъжка приказка.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #34
          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
          Не знам дали ще се съберат,Ама разбрах че каквото остане отива за лечението на Андрей. Е това е мъжка приказка.
          Ако е така то дори Кольо не би трябвало вече да има нещо против 3-те лева. Браво на организаторите за това решение.

          Коментар


          • #35
            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Не знам дали ще се съберат,Ама разбрах че каквото остане отива за лечението на Андрей. Е това е мъжка приказка.
            А аз не разбрах, че каквото остане ще се използва за лечението на Андрей...поне не видях такова изявление от страна на организаторите...

            Коментар


            • #36
              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

              Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
              А аз не разбрах, че каквото остане ще се използва за лечението на Андрей...поне не видях такова изявление от страна на организаторите...
              Андрей е част от екипа на Гладиатор и един от нас и със сигурност каквото остане, отива за него. Сашо Ковачев е поел този ангажимент и като се покрият всички разходи, ще е ясно и как ще се помогне на Андро. Това не подлежи на никакво съмнение, Сашо го потвърди и пред Венци Петров и мен в разговор.
              Отваряйки дума за Андро, на място също ще има нужната организация да се събира помощ за лечението му, който иска, ще може да се включи директно.
              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
              www.ADV-Bulgaria.com

              Коментар


              • #37
                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Андрей е част от екипа на Гладиатор и един от нас и със сигурност каквото остане, отива за него. Сашо Ковачев е поел този ангажимент и като се покрият всички разходи, ще е ясно и как ще се помогне на Андро. Това не подлежи на никакво съмнение, Сашо го потвърди и пред Венци Петров и мен в разговор.
                Отваряйки дума за Андро, на място също ще има нужната организация да се събира помощ за лечението му, който иска, ще може да се включи директно.

                Попитах, защото в официалните изявления на организаторите не се споменава. Разбира се, че всички ще подкрепят тази кауза.

                Коментар


                • #38
                  От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                  Първоначално публикуван от cveta68 Преглед на мнение
                  Попитах, защото в официалните изявления на организаторите не се споменава. Разбира се, че всички ще подкрепят тази кауза.
                  Уважаема cveta68 и КОЛЕГИ

                  Преди доста време в една лична среща между Венци Петров, Злати Златев и Сашо Ковачев се направи устна договорка, че АКО /подчертавам АКО/ останат средства, дай боже да останат, те ще бъдат пренасочени към дарителската сметка на Андрей!
                  Андрей е наш колега и приятел. През последните няколко месеца, с неговия проблем ангажирахме вниманието на цялата общественост в това число и Вас! Благодарни сме от все сърце за отзивчивостта Ви! Поклон пред всички вас! Не искахме този път да се преекспонира темата и да доведе до допълнително натоварване, както във Вас така и в Андрей! Всеки събран лев е с цел покриване на разходи, а всеки останал лев ще бъде внесен по сметката на Андрей!
                  Надявам се с това въпроса да е разяснен и благодаря на многобройните регистрации които получаваме за палатковия лагер и хотелите!

                  Поздрави
                  Димитър Лазаров
                  www.offroad24.bg www.remarketa.com www.arena-offroad.com
                  тел.: 032/277 999; факс: 032/ 277 990; моб.: 0888/ 524 330

                  Коментар


                  • #39
                    От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                    И още нещо важно, както всяка година и сега ще има нужда от доброволци за организацията . Ето темата - http://www.offroad-bulgaria.com/show...52#post1245752, моля дайте едно рамо.
                    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                    www.ADV-Bulgaria.com

                    Коментар


                    • #40
                      От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                      Злати , нали знаеш че повечето тука сме тома неверници , и повечето хора искат да са убедени във нещата , исках да кажа че ако се включат поне във морална подръжка ти, Венци, Джордо и много други да не изброявам сега , доказа ли се, и хората ви имат дуверие , това го отправям към организаторите да се огледат и да ви активират , тогава успеха е гарантиран , предполагам коло е трудна една такава организация за което се въсхищавам на организаторите
                      sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                      Коментар


                      • #41
                        От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                        Юли, освен Венци и мен в организацията е и цялата Пловдивска група - Руси, Наско Делев, Калаша, Митака, Стоян Дифендъра, Вальо Друкман и още куп народ и от Пловдив, и от Форума. Бъди спокоен, всичко се прави в добрите стари традиции с още повече мерак и със сигурност с още по-добър резултата. Апропо, ти искаш ли да те направим Шеф на бариерата?
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #42
                          От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Юли, ти искаш ли да те направим Шеф на бариерата?
                          аз не съм дисциплиниран и одговорен човек съжалявам , не ставам
                          sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

                          Коментар


                          • #43
                            От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                            Ние вярваме в организаторския екипЩе сме на линия всички.

                            Коментар


                            • #44
                              От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                              Относно траяла,
                              най късно до утре сутринта ще се пусне тема с кратко описание, а до 3-4 дни ще се публикува и правилник. Сега само ще спомена, че трасето няма да бъде много тежко, а технично и атрактивно.
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • #45
                                От: ВЪПРОСИ КЪМ ОРГАНИЗАТОРИТЕ

                                Познавам Сашо Ковачев доста отдавна и само мога да кажа, че държи на думата си. Не бойте се, не е опрял той самият до Вашите 3 лв.
                                Ето , аз няма да идвам, но моля Венци Петров, от мое име да даде 6 лв. после като се видим, ще му ги върна. Пък може да се видим и преди това.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X